Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
Darba Rezerves
Hipokrāta 27, 89. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Miķelis Baltruks
Miķelis Baltruks
Universāls31
Kārlis Straume
Kārlis Straume
Universāls36
Dainis Putāns
Dainis Putāns
Universāls39
1Dmitrijs Fofanovs
Dmitrijs Fofanovs
Vārtsargs30
2Gints Andrianovs
Gints Andrianovs
121Universāls44
3Arnis Trumps
Arnis Trumps
51Universāls50
10Ivars Močs
Ivars Močs
Universāls54
10Boriss Serebreņikovs
Boriss Serebreņikovs
2Universāls41
11Ivars Blite
Ivars Blite
1Universāls45
12Āris Zanders
Āris Zanders
52Universāls36
16Gints Jegurs
Gints Jegurs
2Universāls49
19Uldis Freidenfelds
Uldis Freidenfelds
132Universāls43
19Uģis Bērziņš
Uģis Bērziņš
11Vārtsargs34
20Didzis Šapkus
Didzis Šapkus
51Universāls38
21Arnis Surgovts
Arnis Surgovts
Universāls34
27Arnis Taukačs
Arnis Taukačs
61Universāls37
37Mārtiņš Zaķis
Mārtiņš Zaķis
91Universāls41
77Ģirts Freimanis
Ģirts Freimanis
Universāls45
84Jānis Brīvība
Jānis Brīvība
153Universāls30

Kopā iesisti vārti: 76   |   Vidējais komandas vecums: 39.8


3. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.PB Line9:3
3:1
6:2
2:3
4:5
7:7
7:2
3:0
4:3
3:5
4:2
4:3
7:1
4:2
3:4
2:1
8:0
4:1
4074%84:45
2.FK Laikmets1:3
3:9
4:8
2:1
4:4
4:1
5:4
7:3
4:4
4:5
5:3
3:2
5:1
4:3
7:3
4:0
7:3
4:4
3667%77:61
3.Rakari G*3:2
2:6
1:2
8:4
5:3
1:3
4:3
2:4
6:1
2:7
3:2
4:2
1:2
6:4
1:1
4:1
2:1
2:2
3259%57:50
4.Darba Rezerves7:7
5:4
1:4
4:4
3:1
3:5
6:3
1:5
4:5
4:2
5:1
1:3
2:2
4:2
4:1
4:6
1:0
5:4
3056%64:59
5.SEB United0:3
2:7
3:7
4:5
4:2
3:4
5:1
3:6
8:3
3:2
2:5
2:1
7:8
6:3
6:1
3:3
7:4
5:3
2852%73:68
6.Jaunais Dinamietis-2*5:3
3:4
5:4
4:4
7:2
1:6
2:4
5:4
2:3
3:8
2:4
5:6
10:1
3:4
4:2
8:4
5:5
6:1
2648%80:69
7.Ķekavas novads3:4
2:4
2:3
3:5
2:4
2:3
3:1
1:5
1:2
5:2
6:5
4:2
3:6
3:2
1:1
5:4
14:1
6:3
2546%66:57
8.Cerber - 02 O*2:4
1:7
3:4
1:5
4:6
2:1
2:4
2:2
3:6
8:7
4:3
1:10
2:3
6:3
7:0
3:3
9:2
8:5
2343%68:75
9.Grifs AG1:2
4:3
0:4
3:7
1:4
1:1
6:4
1:4
3:3
1:6
4:8
2:4
4:5
1:1
3:3
0:7
3:4
2:6
1019%40:76
10.Vinille1:4
0:8
4:4
3:7
2:2
1:2
4:5
0:1
3:5
4:7
1:6
5:5
3:6
1:14
5:8
2:9
6:2
4:3
917%49:98
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 19:30
24.oktobrī
FK Laikmets - Darba Rezerves 4:4
Protokols
pirmdien 20:00
28.oktobrī
Darba Rezerves - FK Laikmets 1:4
Protokols
trešdien 21:40
30.oktobrī
Cerber - 02 O* - Darba Rezerves 2:4
Protokols
pirmdien 20:00
4.novembrī
Darba Rezerves - Grifs AG 4:1 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:00
14.novembrī
Darba Rezerves - Jaunais Dinamietis-2* 4:5
Protokols
pirmdien 20:00
25.novembrī
Darba Rezerves - PB Line 7:7
Protokols
trešdien 20:40
27.novembrī
SEB United - Darba Rezerves 5:1
Protokols
pirmdien 20:40
2.decembrī
Vinille - Darba Rezerves 4:5
Protokols
ceturtdien 20:10
5.decembrī
Jaunais Dinamietis-2* - Darba Rezerves 2:4
Protokols
pirmdien 20:00
9.decembrī
Darba Rezerves - Vinille 1:0
Protokols
pirmdien 20:00
16.decembrī
Darba Rezerves - SEB United 6:3
Protokols
piektdien 19:30
20.decembrī
Grifs AG - Darba Rezerves 6:4
Protokols
svētdien 18:15
29.decembrī
PB Line - Darba Rezerves 4:5
Protokols
ceturtdien 20:00
2.janvārī
Darba Rezerves - Cerber - 02 O* 2:2
Protokols
pirmdien 20:00
6.janvārī
Darba Rezerves - Ķekavas novads 5:1
Protokols
otrdien 19:00
7.janvārī
Rakari G* - Darba Rezerves 5:3
Protokols
pirmdien 20:00
13.janvārī
Darba Rezerves - Rakari G* 3:1
Protokols
otrdien 21:15
14.janvārī
Ķekavas novads - Darba Rezerves 3:1
Protokols
3. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.SK Inter P*3:0
0:3
1:1
4:3
6:3
5:5
2:5
4:4
3:3
7:1
4:1
3:2
7:1
6:3
2867%55:35
2.Rakari G*3:0
0:3
1:2
3:2
3:1
3:0
3:2
2:6
1:2
8:4
3:0
2:3
5:3
1:3
2457%38:31
3.Stopiņi3:4
1:1
2:3
2:1
2:2
4:5
1:0
5:3
7:1
4:5
2:0
7:1
5:0
3:3
2457%48:29
4.LKR Ropaži5:5
3:6
0:3
1:3
5:4
2:2
2:1
4:5
5:2
6:4
5:5
3:7
3:1
2:1
2150%46:49
5.PB Line4:4
5:2
6:2
2:3
3:5
0:1
5:4
1:2
9:3
3:1
5:3
1:2
4:5
7:7
2048%55:44
6.FK Laikmets1:7
3:3
4:8
2:1
5:4
1:7
4:6
2:5
1:3
3:9
4:3
4:3
4:4
4:1
1740%42:64
7.Gludi LM2:3
1:4
3:2
0:3
1:7
0:2
7:3
5:5
2:1
3:5
3:4
3:4
4:3
16:1
1638%50:47
8.Darba Rezerves3:6
1:7
3:1
3:5
3:3
0:5
1:2
1:3
7:7
5:4
1:4
4:4
1:16
3:4
921%36:71
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 18:50
5.februārī
Stopiņi - Darba Rezerves 5:0
Protokols
ceturtdien 20:00
6.februārī
Darba Rezerves - Gludi LM 1:16
Protokols
otrdien 22:00
11.februārī
SK Inter P* - Darba Rezerves 7:1 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:00
20.februārī
Darba Rezerves - Stopiņi 3:3
Protokols
piektdien 20:40
21.februārī
LKR Ropaži - Darba Rezerves 3:1
Protokols
ceturtdien 20:00
27.februārī
Darba Rezerves - SK Inter P* 3:6
Protokols
ceturtdien 20:00
6.marta
Darba Rezerves - LKR Ropaži 1:2
Protokols
ceturtdien 20:15
13.marta
Gludi LM - Darba Rezerves 4:3
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin