Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: вторник, 1 апреля Всего игр: 585 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4077
Darba Rezerves
Hipokrāta 27, 89. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
Miķelis Baltruks
Miķelis Baltruks
Универсал32
Kārlis Straume
Kārlis Straume
Универсал37
Dainis Putāns
Dainis Putāns
Универсал40
1Dmitrijs Fofanovs
Dmitrijs Fofanovs
Вратарь31
2Gints Andrianovs
Gints Andrianovs
121Универсал45
3Arnis Trumps
Arnis Trumps
51Универсал52
10Ivars Močs
Ivars Močs
Универсал56
10Boriss Serebreņikovs
Boriss Serebreņikovs
2Универсал42
11Ivars Blite
Ivars Blite
1Универсал47
12Āris Zanders
Āris Zanders
52Универсал38
16Gints Jegurs
Gints Jegurs
2Универсал50
19Uldis Freidenfelds
Uldis Freidenfelds
132Универсал44
19Uģis Bērziņš
Uģis Bērziņš
11Вратарь36
20Didzis Šapkus
Didzis Šapkus
51Универсал40
21Arnis Surgovts
Arnis Surgovts
Универсал35
27Arnis Taukačs
Arnis Taukačs
61Универсал39
37Mārtiņš Zaķis
Mārtiņš Zaķis
91Универсал42
77Ģirts Freimanis
Ģirts Freimanis
Универсал47
84Jānis Brīvība
Jānis Brīvība
153Универсал31

Всего забитых голов: 76   |   Средний возраст команды: 41.3


3. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.ОчкиГолы
1.PB Line9:3
3:1
6:2
2:3
4:5
7:7
7:2
3:0
4:3
3:5
4:2
4:3
7:1
4:2
3:4
2:1
8:0
4:1
4074%84:45
2.FK Laikmets1:3
3:9
4:8
2:1
4:4
4:1
5:4
7:3
4:4
4:5
5:3
3:2
5:1
4:3
7:3
4:0
7:3
4:4
3667%77:61
3.Rakari G*3:2
2:6
1:2
8:4
5:3
1:3
4:3
2:4
6:1
2:7
3:2
4:2
1:2
6:4
1:1
4:1
2:1
2:2
3259%57:50
4.Darba Rezerves7:7
5:4
1:4
4:4
3:1
3:5
6:3
1:5
4:5
4:2
5:1
1:3
2:2
4:2
4:1
4:6
1:0
5:4
3056%64:59
5.SEB United0:3
2:7
3:7
4:5
4:2
3:4
5:1
3:6
8:3
3:2
2:5
2:1
7:8
6:3
6:1
3:3
7:4
5:3
2852%73:68
6.Jaunais Dinamietis-2*5:3
3:4
5:4
4:4
7:2
1:6
2:4
5:4
2:3
3:8
2:4
5:6
10:1
3:4
4:2
8:4
5:5
6:1
2648%80:69
7.Ķekavas novads3:4
2:4
2:3
3:5
2:4
2:3
3:1
1:5
1:2
5:2
6:5
4:2
3:6
3:2
1:1
5:4
14:1
6:3
2546%66:57
8.Cerber - 02 O*2:4
1:7
3:4
1:5
4:6
2:1
2:4
2:2
3:6
8:7
4:3
1:10
2:3
6:3
7:0
3:3
9:2
8:5
2343%68:75
9.Grifs AG1:2
4:3
0:4
3:7
1:4
1:1
6:4
1:4
3:3
1:6
4:8
2:4
4:5
1:1
3:3
0:7
3:4
2:6
1019%40:76
10.Vinille1:4
0:8
4:4
3:7
2:2
1:2
4:5
0:1
3:5
4:7
1:6
5:5
3:6
1:14
5:8
2:9
6:2
4:3
917%49:98
Дата Соперники Результат
четверг 19:30
24 октября
FK Laikmets - Darba Rezerves 4:4
Протокол
понедельник 20:00
28 октября
Darba Rezerves - FK Laikmets 1:4
Протокол
среда 21:40
30 октября
Cerber - 02 O* - Darba Rezerves 2:4
Протокол
понедельник 20:00
4 ноября
Darba Rezerves - Grifs AG 4:1 (Фото) / Видео)
Протокол
четверг 20:00
14 ноября
Darba Rezerves - Jaunais Dinamietis-2* 4:5
Протокол
понедельник 20:00
25 ноября
Darba Rezerves - PB Line 7:7
Протокол
среда 20:40
27 ноября
SEB United - Darba Rezerves 5:1
Протокол
понедельник 20:40
2 декабря
Vinille - Darba Rezerves 4:5
Протокол
четверг 20:10
5 декабря
Jaunais Dinamietis-2* - Darba Rezerves 2:4
Протокол
понедельник 20:00
9 декабря
Darba Rezerves - Vinille 1:0
Протокол
понедельник 20:00
16 декабря
Darba Rezerves - SEB United 6:3
Протокол
пятница 19:30
20 декабря
Grifs AG - Darba Rezerves 6:4
Протокол
воскресенье 18:15
29 декабря
PB Line - Darba Rezerves 4:5
Протокол
четверг 20:00
2 января
Darba Rezerves - Cerber - 02 O* 2:2
Протокол
понедельник 20:00
6 января
Darba Rezerves - Ķekavas novads 5:1
Протокол
вторник 19:00
7 января
Rakari G* - Darba Rezerves 5:3
Протокол
понедельник 20:00
13 января
Darba Rezerves - Rakari G* 3:1
Протокол
вторник 21:15
14 января
Ķekavas novads - Darba Rezerves 3:1
Протокол
3. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.SK Inter P*3:0
0:3
1:1
4:3
6:3
5:5
2:5
4:4
3:3
7:1
4:1
3:2
7:1
6:3
2867%55:35
2.Rakari G*3:0
0:3
1:2
3:2
3:1
3:0
3:2
2:6
1:2
8:4
3:0
2:3
5:3
1:3
2457%38:31
3.Stopiņi3:4
1:1
2:3
2:1
2:2
4:5
1:0
5:3
7:1
4:5
2:0
7:1
5:0
3:3
2457%48:29
4.LKR Ropaži5:5
3:6
0:3
1:3
5:4
2:2
2:1
4:5
5:2
6:4
5:5
3:7
3:1
2:1
2150%46:49
5.PB Line4:4
5:2
6:2
2:3
3:5
0:1
5:4
1:2
9:3
3:1
5:3
1:2
4:5
7:7
2048%55:44
6.FK Laikmets1:7
3:3
4:8
2:1
5:4
1:7
4:6
2:5
1:3
3:9
4:3
4:3
4:4
4:1
1740%42:64
7.Gludi LM2:3
1:4
3:2
0:3
1:7
0:2
7:3
5:5
2:1
3:5
3:4
3:4
4:3
16:1
1638%50:47
8.Darba Rezerves3:6
1:7
3:1
3:5
3:3
0:5
1:2
1:3
7:7
5:4
1:4
4:4
1:16
3:4
921%36:71
Дата Соперники Результат
среда 18:50
5 февраля
Stopiņi - Darba Rezerves 5:0
Протокол
четверг 20:00
6 февраля
Darba Rezerves - Gludi LM 1:16
Протокол
вторник 22:00
11 февраля
SK Inter P* - Darba Rezerves 7:1 (Фото) / Видео)
Протокол
четверг 20:00
20 февраля
Darba Rezerves - Stopiņi 3:3
Протокол
пятница 20:40
21 февраля
LKR Ropaži - Darba Rezerves 3:1
Протокол
четверг 20:00
27 февраля
Darba Rezerves - SK Inter P* 3:6
Протокол
четверг 20:00
6 марта
Darba Rezerves - LKR Ropaži 1:2
Протокол
четверг 20:15
13 марта
Gludi LM - Darba Rezerves 4:3
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin