Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
Vinille
Sarkandaugavas 22, Puškina licejs
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Romans Bannikovs
Romans Bannikovs
Vārtsargs37
3Vladimirs Lemjakins
Vladimirs Lemjakins
1Universāls38
4Sergejs Sorokins
Sergejs Sorokins
4Universāls33
5Antons Vasiļenko
Antons Vasiļenko
2Universāls31
6Andrejs Hahiļevs
Andrejs Hahiļevs
11Universāls35
7Andrejs Davidovičs
Andrejs Davidovičs
1Universāls29
8Maksims Kaimovs
Maksims Kaimovs
11Universāls33
9Aleksandrs Pitkins
Aleksandrs Pitkins
243Universāls32
10Igors Koržs
Igors Koržs
Universāls63
11Jurijs Puškars
Jurijs Puškars
Universāls36
13Martins Makņa
Martins Makņa
21Universāls36
17Aleksejs Gudiļins
Aleksejs Gudiļins
1Universāls35
18Anatolijs Hazovs
Anatolijs Hazovs
14Universāls35
19Artūrs Mass
Artūrs Mass
Vārtsargs37
19Aleksandrs Lamtjugovs
Aleksandrs Lamtjugovs
10Universāls33
20Aleksejs Kožemjakovs
Aleksejs Kožemjakovs
Uzbrucējs49
72Andrejs Annenkovs
Andrejs Annenkovs
21Universāls38
88Aleksandrs Gurgans
Aleksandrs Gurgans
31Universāls34

Kopā iesisti vārti: 75   |   Vidējais komandas vecums: 36.9


3. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.PB Line9:3
3:1
6:2
2:3
4:5
7:7
7:2
3:0
4:3
3:5
4:2
4:3
7:1
4:2
3:4
2:1
8:0
4:1
4074%84:45
2.FK Laikmets1:3
3:9
4:8
2:1
4:4
4:1
5:4
7:3
4:4
4:5
5:3
3:2
5:1
4:3
7:3
4:0
7:3
4:4
3667%77:61
3.Rakari G*3:2
2:6
1:2
8:4
5:3
1:3
4:3
2:4
6:1
2:7
3:2
4:2
1:2
6:4
1:1
4:1
2:1
2:2
3259%57:50
4.Darba Rezerves7:7
5:4
1:4
4:4
3:1
3:5
6:3
1:5
4:5
4:2
5:1
1:3
2:2
4:2
4:1
4:6
1:0
5:4
3056%64:59
5.SEB United0:3
2:7
3:7
4:5
4:2
3:4
5:1
3:6
8:3
3:2
2:5
2:1
7:8
6:3
6:1
3:3
7:4
5:3
2852%73:68
6.Jaunais Dinamietis-2*5:3
3:4
5:4
4:4
7:2
1:6
2:4
5:4
2:3
3:8
2:4
5:6
10:1
3:4
4:2
8:4
5:5
6:1
2648%80:69
7.Ķekavas novads3:4
2:4
2:3
3:5
2:4
2:3
3:1
1:5
1:2
5:2
6:5
4:2
3:6
3:2
1:1
5:4
14:1
6:3
2546%66:57
8.Cerber - 02 O*2:4
1:7
3:4
1:5
4:6
2:1
2:4
2:2
3:6
8:7
4:3
1:10
2:3
6:3
7:0
3:3
9:2
8:5
2343%68:75
9.Grifs AG1:2
4:3
0:4
3:7
1:4
1:1
6:4
1:4
3:3
1:6
4:8
2:4
4:5
1:1
3:3
0:7
3:4
2:6
1019%40:76
10.Vinille1:4
0:8
4:4
3:7
2:2
1:2
4:5
0:1
3:5
4:7
1:6
5:5
3:6
1:14
5:8
2:9
6:2
4:3
917%49:98
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:40
24.oktobrī
Vinille - Ķekavas novads 3:6
Protokols
ceturtdien 19:30
31.oktobrī
FK Laikmets - Vinille 7:3
Protokols
svētdien 18:15
3.novembrī
PB Line - Vinille 8:0
Protokols
pirmdien 20:40
4.novembrī
Vinille - SEB United 3:5
Protokols
ceturtdien 20:40
7.novembrī
Vinille - Jaunais Dinamietis-2* 1:6 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:40
14.novembrī
Vinille - PB Line 1:4
Protokols
trešdien 20:40
20.novembrī
SEB United - Vinille 7:4
Protokols
otrdien 19:00
26.novembrī
Rakari G* - Vinille 2:1
Protokols
ceturtdien 20:40
28.novembrī
Vinille - Rakari G* 2:2
Protokols
pirmdien 20:40
2.decembrī
Vinille - Darba Rezerves 4:5
Protokols
ceturtdien 21:15
5.decembrī
Ķekavas novads - Vinille 14:1
Protokols
pirmdien 20:00
9.decembrī
Darba Rezerves - Vinille 1:0
Protokols
ceturtdien 20:40
12.decembrī
Vinille - Grifs AG 6:2
Protokols
otrdien 20:10
17.decembrī
Jaunais Dinamietis-2* - Vinille 5:5
Protokols
ceturtdien 20:30
19.decembrī
Vinille - Cerber - 02 O* 5:8
Protokols
piektdien 19:30
3.janvārī
Grifs AG - Vinille 3:4
Protokols
trešdien 21:40
8.janvārī
Cerber - 02 O* - Vinille 9:2
Protokols
ceturtdien 20:40
16.janvārī
Vinille - FK Laikmets 4:4
Protokols
3. līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.FK Taipans / Saulkrasti3:3
5:4
4:1
3:4
4:2
5:3
8:7
1:2
1:1
3:3
1860%37:30
2.HAVI Logistics4:5
3:3
3:4
2:0
1:1
2:3
13:2
8:5
6:3
7:5
1757%49:31
3.Cerber - 02 O*4:3
1:4
0:2
4:3
3:3
5:8
9:2
8:5
7:0
3:3
1757%44:33
4.United3:5
2:4
3:2
1:1
8:5
3:3
7:6
4:4
2:5
5:2
1550%38:37
5.Vinille2:1
7:8
5:8
2:13
5:8
2:9
4:4
6:7
6:2
4:3
1033%43:63
6.Grifs AG3:3
1:1
5:7
3:6
3:3
0:7
2:5
5:2
3:4
2:6
620%27:44
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:50
6.februārī
Vinille - FK Taipans / Saulkrasti 2:1
Protokols
ceturtdien 20:50
13.februārī
Vinille - United 4:4
Protokols
svētdien 19:50
16.februārī
HAVI Logistics - Vinille 13:2 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:50
20.februārī
Vinille - HAVI Logistics 5:8
Protokols
ceturtdien 20:50
27.februārī
FK Taipans / Saulkrasti - Vinille 8:7
Protokols
piektdien 20:45
28.februārī
United - Vinille 7:6
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin