Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
FK Laikmets
Sesku 72, 93. vsk.
 
 

www.fklaikmets.lv

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
3Igors Lukša
Igors Lukša
171Aizsargs33
5Ivans Sovins
Ivans Sovins
112Uzbrucējs34
7Salvis Sprūžs
Salvis Sprūžs
51Aizsargs35
8Jānis Grigorjevs
Jānis Grigorjevs
12Aizsargs35
9Jānis Krasnovskis
Jānis Krasnovskis
321Uzbrucējs32
11Mārtiņš Eglītis
Mārtiņš Eglītis
71Aizsargs31
12Raitis Skrastiņš
Raitis Skrastiņš
Vārtsargs37
16Raimonds Ulpe
Raimonds Ulpe
Vārtsargs43
17Arnis Skudris
Arnis Skudris
2Aizsargs37
18Mārtiņš Miglinieks
Mārtiņš Miglinieks
12Uzbrucējs33
23Māris Bediķis
Māris Bediķis
Uzbrucējs41
29Uldis Līcis
Uldis Līcis
Vārtsargs32
30Ruslans Pozdejevs
Ruslans Pozdejevs
102Universāls39

Kopā iesisti vārti: 97   |   Vidējais komandas vecums: 35.5


3. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.PB Line9:3
3:1
6:2
2:3
4:5
7:7
7:2
3:0
4:3
3:5
4:2
4:3
7:1
4:2
3:4
2:1
8:0
4:1
4074%84:45
2.FK Laikmets1:3
3:9
4:8
2:1
4:4
4:1
5:4
7:3
4:4
4:5
5:3
3:2
5:1
4:3
7:3
4:0
7:3
4:4
3667%77:61
3.Rakari G*3:2
2:6
1:2
8:4
5:3
1:3
4:3
2:4
6:1
2:7
3:2
4:2
1:2
6:4
1:1
4:1
2:1
2:2
3259%57:50
4.Darba Rezerves7:7
5:4
1:4
4:4
3:1
3:5
6:3
1:5
4:5
4:2
5:1
1:3
2:2
4:2
4:1
4:6
1:0
5:4
3056%64:59
5.SEB United0:3
2:7
3:7
4:5
4:2
3:4
5:1
3:6
8:3
3:2
2:5
2:1
7:8
6:3
6:1
3:3
7:4
5:3
2852%73:68
6.Jaunais Dinamietis-2*5:3
3:4
5:4
4:4
7:2
1:6
2:4
5:4
2:3
3:8
2:4
5:6
10:1
3:4
4:2
8:4
5:5
6:1
2648%80:69
7.Ķekavas novads3:4
2:4
2:3
3:5
2:4
2:3
3:1
1:5
1:2
5:2
6:5
4:2
3:6
3:2
1:1
5:4
14:1
6:3
2546%66:57
8.Cerber - 02 O*2:4
1:7
3:4
1:5
4:6
2:1
2:4
2:2
3:6
8:7
4:3
1:10
2:3
6:3
7:0
3:3
9:2
8:5
2343%68:75
9.Grifs AG1:2
4:3
0:4
3:7
1:4
1:1
6:4
1:4
3:3
1:6
4:8
2:4
4:5
1:1
3:3
0:7
3:4
2:6
1019%40:76
10.Vinille1:4
0:8
4:4
3:7
2:2
1:2
4:5
0:1
3:5
4:7
1:6
5:5
3:6
1:14
5:8
2:9
6:2
4:3
917%49:98
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:10
22.oktobrī
Jaunais Dinamietis-2* - FK Laikmets 5:4
Protokols
ceturtdien 19:30
24.oktobrī
FK Laikmets - Darba Rezerves 4:4
Protokols
pirmdien 20:00
28.oktobrī
Darba Rezerves - FK Laikmets 1:4
Protokols
ceturtdien 19:30
31.oktobrī
FK Laikmets - Vinille 7:3
Protokols
otrdien 19:00
5.novembrī
Rakari G* - FK Laikmets 1:2
Protokols
ceturtdien 21:15
7.novembrī
Ķekavas novads - FK Laikmets 2:3
Protokols
ceturtdien 19:30
14.novembrī
FK Laikmets - Cerber - 02 O* 5:1
Protokols
piektdien 19:20
15.novembrī
Grifs AG - FK Laikmets 0:4
Protokols
ceturtdien 19:30
21.novembrī
FK Laikmets - Rakari G* 4:8 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 19:30
28.novembrī
FK Laikmets - SEB United 5:4
Protokols
svētdien 18:15
1.decembrī
PB Line - FK Laikmets 9:3
Protokols
ceturtdien 19:30
5.decembrī
FK Laikmets - PB Line 1:3
Protokols
ceturtdien 19:30
12.decembrī
FK Laikmets - Jaunais Dinamietis-2* 4:4
Protokols
trešdien 21:40
18.decembrī
Cerber - 02 O* - FK Laikmets 3:4
Protokols
ceturtdien 19:30
26.decembrī
FK Laikmets - Ķekavas novads 5:3
Protokols
trešdien 20:40
8.janvārī
SEB United - FK Laikmets 3:7
Protokols
ceturtdien 19:30
9.janvārī
FK Laikmets - Grifs AG 7:3
Protokols
ceturtdien 20:40
16.janvārī
Vinille - FK Laikmets 4:4
Protokols
3. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.SK Inter P*3:0
0:3
1:1
4:3
6:3
5:5
2:5
4:4
3:3
7:1
4:1
3:2
7:1
6:3
2867%55:35
2.Rakari G*3:0
0:3
1:2
3:2
3:1
3:0
3:2
2:6
1:2
8:4
3:0
2:3
5:3
1:3
2457%38:31
3.Stopiņi3:4
1:1
2:3
2:1
2:2
4:5
1:0
5:3
7:1
4:5
2:0
7:1
5:0
3:3
2457%48:29
4.LKR Ropaži5:5
3:6
0:3
1:3
5:4
2:2
2:1
4:5
5:2
6:4
5:5
3:7
3:1
2:1
2150%46:49
5.PB Line4:4
5:2
6:2
2:3
3:5
0:1
5:4
1:2
9:3
3:1
5:3
1:2
4:5
7:7
2048%55:44
6.FK Laikmets1:7
3:3
4:8
2:1
5:4
1:7
4:6
2:5
1:3
3:9
4:3
4:3
4:4
4:1
1740%42:64
7.Gludi LM2:3
1:4
3:2
0:3
1:7
0:2
7:3
5:5
2:1
3:5
3:4
3:4
4:3
16:1
1638%50:47
8.Darba Rezerves3:6
1:7
3:1
3:5
3:3
0:5
1:2
1:3
7:7
5:4
1:4
4:4
1:16
3:4
921%36:71
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 20:15
27.janvārī
Gludi LM - FK Laikmets 3:4
Protokols
ceturtdien 19:30
30.janvārī
FK Laikmets - Gludi LM 4:3
Protokols
otrdien 21:30
4.februārī
SK Inter P* - FK Laikmets 3:3
Protokols
piektdien 20:40
14.februārī
LKR Ropaži - FK Laikmets 5:2
Protokols
trešdien 18:50
19.februārī
Stopiņi - FK Laikmets 7:1
Protokols
ceturtdien 19:30
20.februārī
FK Laikmets - SK Inter P* 1:7
Protokols
ceturtdien 19:30
27.februārī
FK Laikmets - LKR Ropaži 4:6 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 19:30
6.marta
FK Laikmets - Stopiņi 5:4
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin