Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
Gludi LM
Nīcgales 22, 85. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Andrejs Adamovičs
Andrejs Adamovičs
1Vārtsargs28
4Sergejs Šacmans
Sergejs Šacmans
76Aizsargs37
5Sergejs Ščičko
Sergejs Ščičko
42Aizsargs37
7Anatolijs Saksaganskis
Anatolijs Saksaganskis
51Universāls35
8Jurijs Juropovs
Jurijs Juropovs
31Aizsargs40
10Eduards Ginters
Eduards Ginters
101Uzbrucējs35
11Olegs Murzičs
Olegs Murzičs
Aizsargs52
12Dmitrijs Lajevskis
Dmitrijs Lajevskis
31Uzbrucējs41
14Artūrs Vedeņins
Artūrs Vedeņins
18Uzbrucējs41
15Andris Rudzišs
Andris Rudzišs
51Aizsargs46
21Marks Mehonošivs
Marks Mehonošivs
Vārtsargs39
25Viesturs Ģēgeris
Viesturs Ģēgeris
221Uzbrucējs40
69Yossef Edry
Yossef Edry
211Uzbrucējs35

Kopā iesisti vārti: 98   |   Vidējais komandas vecums: 38.9


3. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.SK Inter P*6:3
5:5
1:1
4:3
4:1
3:2
4:1
3:1
2:5
4:5
2:5
3:2
1:3
5:2
10:3
4:1
4:2
2:2
3667%67:47
2.LKR Ropaži5:5
3:6
5:4
2:2
5:5
3:7
5:2
4:2
3:1
2:2
5:7
4:3
6:1
3:1
5:3
6:6
4:2
5:5
3361%75:64
3.Stopiņi3:4
1:1
2:2
4:5
2:0
7:1
4:3
3:5
2:2
4:1
4:3
2:4
12:3
3:3
7:3
3:4
6:2
6:1
3157%75:47
4.Gludi LM2:3
1:4
7:3
5:5
1:7
0:2
1:1
3:4
5:1
6:4
6:3
2:2
4:0
3:1
4:3
5:1
5:0
4:4
3157%64:48
5.MultiCo1:3
1:4
2:4
2:5
5:3
3:4
4:3
1:1
5:0
4:3
6:2
3:4
6:2
4:4
1:3
3:1
5:2
4:1
2954%60:49
6.USB5:4
5:2
2:2
1:3
1:4
2:2
4:6
1:5
3:4
0:5
3:3
2:2
6:1
6:4
4:0
4:3
4:2
7:2
2852%60:54
7.ASK Kadaga / Ķekava*2:3
5:2
3:4
7:5
4:2
3:4
2:2
3:6
4:3
2:6
2:2
3:3
5:1
5:1
4:3
3:5
5:1
2:3
2750%64:56
8.FK Taipans / Saulkrasti2:5
3:1
1:3
1:6
3:3
3:12
1:3
0:4
4:4
2:6
4:6
1:6
1:5
1:5
3:3
5:4
4:2
5:3
1528%44:81
9.HAVI Logistics1:4
3:10
6:6
3:5
4:3
3:7
1:5
3:4
1:3
3:1
3:4
0:4
5:3
3:4
4:5
3:3
1:1
2:3
1222%49:75
10.United2:2
2:4
5:5
2:4
1:6
2:6
4:4
0:5
1:4
2:5
2:7
2:4
3:2
1:5
3:5
2:4
3:2
1:1
1019%38:75
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:15
7.novembrī
Gludi LM - SK Inter P* 2:3
Protokols
pirmdien 20:15
11.novembrī
Gludi LM - FK Taipans / Saulkrasti 4:0 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 18:50
13.novembrī
Stopiņi - Gludi LM 2:0
Protokols
piektdien 20:45
15.novembrī
USB - Gludi LM 4:6
Protokols
otrdien 20:15
19.novembrī
Gludi LM - Stopiņi 1:7
Protokols
ceturtdien 20:15
21.novembrī
Gludi LM - United 5:0
Protokols
pirmdien 20:15
25.novembrī
Gludi LM - HAVI Logistics 4:3
Protokols
piektdien 20:45
29.novembrī
United - Gludi LM 4:4
Protokols
otrdien 18:15
3.decembrī
ASK Kadaga / Ķekava* - Gludi LM 2:2
Protokols
ceturtdien 20:15
5.decembrī
Gludi LM - USB 5:1
Protokols
ceturtdien 20:15
12.decembrī
Gludi LM - ASK Kadaga / Ķekava* 6:3
Protokols
otrdien 22:00
17.decembrī
SK Inter P* - Gludi LM 4:1
Protokols
ceturtdien 20:15
19.decembrī
Gludi LM - LKR Ropaži 7:3
Protokols
ceturtdien 20:45
9.janvārī
FK Taipans / Saulkrasti - Gludi LM 1:3
Protokols
sestdien 19:50
11.janvārī
HAVI Logistics - Gludi LM 1:5
Protokols
pirmdien 20:15
13.janvārī
Gludi LM - MultiCo 1:1
Protokols
ceturtdien 22:00
16.janvārī
MultiCo - Gludi LM 4:3
Protokols
svētdien 19:30
19.janvārī
LKR Ropaži - Gludi LM 5:5
Protokols
3. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.SK Inter P*3:0
0:3
1:1
4:3
6:3
5:5
2:5
4:4
3:3
7:1
4:1
3:2
7:1
6:3
2867%55:35
2.Rakari G*3:0
0:3
1:2
3:2
3:1
3:0
3:2
2:6
1:2
8:4
3:0
2:3
5:3
1:3
2457%38:31
3.Stopiņi3:4
1:1
2:3
2:1
2:2
4:5
1:0
5:3
7:1
4:5
2:0
7:1
5:0
3:3
2457%48:29
4.LKR Ropaži5:5
3:6
0:3
1:3
5:4
2:2
2:1
4:5
5:2
6:4
5:5
3:7
3:1
2:1
2150%46:49
5.PB Line4:4
5:2
6:2
2:3
3:5
0:1
5:4
1:2
9:3
3:1
5:3
1:2
4:5
7:7
2048%55:44
6.FK Laikmets1:7
3:3
4:8
2:1
5:4
1:7
4:6
2:5
1:3
3:9
4:3
4:3
4:4
4:1
1740%42:64
7.Gludi LM2:3
1:4
3:2
0:3
1:7
0:2
7:3
5:5
2:1
3:5
3:4
3:4
4:3
16:1
1638%50:47
8.Darba Rezerves3:6
1:7
3:1
3:5
3:3
0:5
1:2
1:3
7:7
5:4
1:4
4:4
1:16
3:4
921%36:71
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 20:15
27.janvārī
Gludi LM - FK Laikmets 3:4
Protokols
ceturtdien 19:30
30.janvārī
FK Laikmets - Gludi LM 4:3
Protokols
ceturtdien 20:00
6.februārī
Darba Rezerves - Gludi LM 1:16
Protokols
ceturtdien 20:15
13.februārī
Gludi LM - PB Line 2:1 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 18:15
16.februārī
PB Line - Gludi LM 5:3
Protokols
ceturtdien 20:15
20.februārī
Gludi LM - Rakari G* 3:2
Protokols
otrdien 19:00
25.februārī
Rakari G* - Gludi LM 3:0
Protokols
ceturtdien 20:15
13.marta
Gludi LM - Darba Rezerves 4:3
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin