Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
PB Line
Ziemeļblāzmas 59, Rīgas Rīnūžu vsk.
 
 

www.pbline.lv
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Ivo Ansbergs
Ivo Ansbergs
Vārtsargs35
1Sergejs Derevjagins
Sergejs Derevjagins
21Vārtsargs34
3Jānis Mičulis
Jānis Mičulis
102Universāls35
4Aigars Lazdiņš
Aigars Lazdiņš
91Universāls30
5Edgars Miezītis
Edgars Miezītis
1Universāls39
6Mārtiņš Markuss
Mārtiņš Markuss
11Universāls35
8Mārtiņš Grīnfelds
Mārtiņš Grīnfelds
1011Universāls34
10Aivars Strazdiņš
Aivars Strazdiņš
Universāls47
11Mārtiņš Turčins
Mārtiņš Turčins
18Universāls35
13Renārs Sardiko
Renārs Sardiko
162Universāls36
21Andris Skrastiņš
Andris Skrastiņš
131Universāls34
22Deniss Piļžis
Deniss Piļžis
Universāls36
23Artūrs Lazdiņš
Artūrs Lazdiņš
41Universāls34
24Kristaps Innus
Kristaps Innus
53Universāls35
77Renārs Bērzkalns
Renārs Bērzkalns
Universāls35
89Jānis Daugulis
Jānis Daugulis
201Universāls33

Kopā iesisti vārti: 108   |   Vidējais komandas vecums: 35.4


3. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.PB Line9:3
3:1
6:2
2:3
4:5
7:7
7:2
3:0
4:3
3:5
4:2
4:3
7:1
4:2
3:4
2:1
8:0
4:1
4074%84:45
2.FK Laikmets1:3
3:9
4:8
2:1
4:4
4:1
5:4
7:3
4:4
4:5
5:3
3:2
5:1
4:3
7:3
4:0
7:3
4:4
3667%77:61
3.Rakari G*3:2
2:6
1:2
8:4
5:3
1:3
4:3
2:4
6:1
2:7
3:2
4:2
1:2
6:4
1:1
4:1
2:1
2:2
3259%57:50
4.Darba Rezerves7:7
5:4
1:4
4:4
3:1
3:5
6:3
1:5
4:5
4:2
5:1
1:3
2:2
4:2
4:1
4:6
1:0
5:4
3056%64:59
5.SEB United0:3
2:7
3:7
4:5
4:2
3:4
5:1
3:6
8:3
3:2
2:5
2:1
7:8
6:3
6:1
3:3
7:4
5:3
2852%73:68
6.Jaunais Dinamietis-2*5:3
3:4
5:4
4:4
7:2
1:6
2:4
5:4
2:3
3:8
2:4
5:6
10:1
3:4
4:2
8:4
5:5
6:1
2648%80:69
7.Ķekavas novads3:4
2:4
2:3
3:5
2:4
2:3
3:1
1:5
1:2
5:2
6:5
4:2
3:6
3:2
1:1
5:4
14:1
6:3
2546%66:57
8.Cerber - 02 O*2:4
1:7
3:4
1:5
4:6
2:1
2:4
2:2
3:6
8:7
4:3
1:10
2:3
6:3
7:0
3:3
9:2
8:5
2343%68:75
9.Grifs AG1:2
4:3
0:4
3:7
1:4
1:1
6:4
1:4
3:3
1:6
4:8
2:4
4:5
1:1
3:3
0:7
3:4
2:6
1019%40:76
10.Vinille1:4
0:8
4:4
3:7
2:2
1:2
4:5
0:1
3:5
4:7
1:6
5:5
3:6
1:14
5:8
2:9
6:2
4:3
917%49:98
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 18:15
3.novembrī
PB Line - Vinille 8:0
Protokols
trešdien 20:40
6.novembrī
SEB United - PB Line 0:3 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 18:15
10.novembrī
PB Line - Cerber - 02 O* 7:1
Protokols
ceturtdien 20:40
14.novembrī
Vinille - PB Line 1:4
Protokols
svētdien 18:15
17.novembrī
PB Line - SEB United 7:2
Protokols
ceturtdien 21:15
21.novembrī
Ķekavas novads - PB Line 3:4
Protokols
pirmdien 20:00
25.novembrī
Darba Rezerves - PB Line 7:7
Protokols
trešdien 21:40
27.novembrī
Cerber - 02 O* - PB Line 2:4
Protokols
svētdien 18:15
1.decembrī
PB Line - FK Laikmets 9:3
Protokols
ceturtdien 19:30
5.decembrī
FK Laikmets - PB Line 1:3
Protokols
svētdien 18:15
8.decembrī
PB Line - Rakari G* 6:2
Protokols
ceturtdien 19:00
12.decembrī
Rakari G* - PB Line 3:2
Protokols
ceturtdien 20:10
19.decembrī
Jaunais Dinamietis-2* - PB Line 5:3
Protokols
svētdien 18:15
29.decembrī
PB Line - Darba Rezerves 4:5
Protokols
svētdien 18:15
5.janvārī
PB Line - Jaunais Dinamietis-2* 4:3
Protokols
piektdien 19:30
10.janvārī
Grifs AG - PB Line 1:2
Protokols
svētdien 18:15
12.janvārī
PB Line - Ķekavas novads 4:2
Protokols
svētdien 18:15
19.janvārī
PB Line - Grifs AG 3:4
Protokols
3. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.SK Inter P*3:0
0:3
1:1
4:3
6:3
5:5
2:5
4:4
3:3
7:1
4:1
3:2
7:1
6:3
2867%55:35
2.Rakari G*3:0
0:3
1:2
3:2
3:1
3:0
3:2
2:6
1:2
8:4
3:0
2:3
5:3
1:3
2457%38:31
3.Stopiņi3:4
1:1
2:3
2:1
2:2
4:5
1:0
5:3
7:1
4:5
2:0
7:1
5:0
3:3
2457%48:29
4.LKR Ropaži5:5
3:6
0:3
1:3
5:4
2:2
2:1
4:5
5:2
6:4
5:5
3:7
3:1
2:1
2150%46:49
5.PB Line4:4
5:2
6:2
2:3
3:5
0:1
5:4
1:2
9:3
3:1
5:3
1:2
4:5
7:7
2048%55:44
6.FK Laikmets1:7
3:3
4:8
2:1
5:4
1:7
4:6
2:5
1:3
3:9
4:3
4:3
4:4
4:1
1740%42:64
7.Gludi LM2:3
1:4
3:2
0:3
1:7
0:2
7:3
5:5
2:1
3:5
3:4
3:4
4:3
16:1
1638%50:47
8.Darba Rezerves3:6
1:7
3:1
3:5
3:3
0:5
1:2
1:3
7:7
5:4
1:4
4:4
1:16
3:4
921%36:71
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:40
7.februārī
LKR Ropaži - PB Line 2:1
Protokols
ceturtdien 20:15
13.februārī
Gludi LM - PB Line 2:1 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 18:15
16.februārī
PB Line - Gludi LM 5:3
Protokols
otrdien 22:00
18.februārī
SK Inter P* - PB Line 2:5
Protokols
svētdien 18:15
23.februārī
PB Line - SK Inter P* 4:4
Protokols
trešdien 18:50
26.februārī
Stopiņi - PB Line 1:0
Protokols
svētdien 18:15
2.marta
PB Line - LKR Ropaži 5:4
Protokols
svētdien 18:15
9.marta
PB Line - Stopiņi 3:5
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin