Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
Stopiņi
Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Viktors Borhovs
Viktors Borhovs
1Vārtsargs45
3Vadims Darmorozs
Vadims Darmorozs
661Aizsargs36
5Vadims Čerepanovs
Vadims Čerepanovs
6Aizsargs47
6Andrejs Kuzmins
Andrejs Kuzmins
18Universāls34
7Nikolajs Larionovs
Nikolajs Larionovs
93Aizsargs44
9Ņikita Uhovs
Ņikita Uhovs
11Universāls27
10Oļegs Darmorozs
Oļegs Darmorozs
164Uzbrucējs42
11Imants Ivanovskis
Imants Ivanovskis
1112Uzbrucējs43
12Konstantīns Guļenko
Konstantīns Guļenko
229Universāls33
13Eduards Mišuta
Eduards Mišuta
1431Universāls32

Kopā iesisti vārti: 103   |   Vidējais komandas vecums: 38.3


3. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.SK Inter P*6:3
5:5
1:1
4:3
4:1
3:2
4:1
3:1
2:5
4:5
2:5
3:2
1:3
5:2
10:3
4:1
4:2
2:2
3667%67:47
2.LKR Ropaži5:5
3:6
5:4
2:2
5:5
3:7
5:2
4:2
3:1
2:2
5:7
4:3
6:1
3:1
5:3
6:6
4:2
5:5
3361%75:64
3.Stopiņi3:4
1:1
2:2
4:5
2:0
7:1
4:3
3:5
2:2
4:1
4:3
2:4
12:3
3:3
7:3
3:4
6:2
6:1
3157%75:47
4.Gludi LM2:3
1:4
7:3
5:5
1:7
0:2
1:1
3:4
5:1
6:4
6:3
2:2
4:0
3:1
4:3
5:1
5:0
4:4
3157%64:48
5.MultiCo1:3
1:4
2:4
2:5
5:3
3:4
4:3
1:1
5:0
4:3
6:2
3:4
6:2
4:4
1:3
3:1
5:2
4:1
2954%60:49
6.USB5:4
5:2
2:2
1:3
1:4
2:2
4:6
1:5
3:4
0:5
3:3
2:2
6:1
6:4
4:0
4:3
4:2
7:2
2852%60:54
7.ASK Kadaga / Ķekava*2:3
5:2
3:4
7:5
4:2
3:4
2:2
3:6
4:3
2:6
2:2
3:3
5:1
5:1
4:3
3:5
5:1
2:3
2750%64:56
8.FK Taipans / Saulkrasti2:5
3:1
1:3
1:6
3:3
3:12
1:3
0:4
4:4
2:6
4:6
1:6
1:5
1:5
3:3
5:4
4:2
5:3
1528%44:81
9.HAVI Logistics1:4
3:10
6:6
3:5
4:3
3:7
1:5
3:4
1:3
3:1
3:4
0:4
5:3
3:4
4:5
3:3
1:1
2:3
1222%49:75
10.United2:2
2:4
5:5
2:4
1:6
2:6
4:4
0:5
1:4
2:5
2:7
2:4
3:2
1:5
3:5
2:4
3:2
1:1
1019%38:75
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 18:50
30.oktobrī
Stopiņi - SK Inter P* 3:4
Protokols
trešdien 18:50
6.novembrī
Stopiņi - ASK Kadaga / Ķekava* 4:3
Protokols
piektdien 20:45
8.novembrī
USB - Stopiņi 1:4
Protokols
trešdien 18:50
13.novembrī
Stopiņi - Gludi LM 2:0
Protokols
sestdien 19:50
16.novembrī
HAVI Logistics - Stopiņi 4:3
Protokols
otrdien 20:15
19.novembrī
Gludi LM - Stopiņi 1:7
Protokols
trešdien 18:50
20.novembrī
Stopiņi - USB 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 18:50
27.novembrī
Stopiņi - FK Taipans / Saulkrasti 12:3
Protokols
otrdien 22:00
3.decembrī
SK Inter P* - Stopiņi 1:1
Protokols
trešdien 18:50
4.decembrī
Stopiņi - United 6:2
Protokols
trešdien 18:50
11.decembrī
Stopiņi - MultiCo 4:3
Protokols
otrdien 18:15
17.decembrī
ASK Kadaga / Ķekava* - Stopiņi 4:2
Protokols
ceturtdien 20:45
19.decembrī
FK Taipans / Saulkrasti - Stopiņi 3:3
Protokols
ceturtdien 22:00
9.janvārī
MultiCo - Stopiņi 5:3
Protokols
svētdien 13:00
12.janvārī
LKR Ropaži - Stopiņi 5:4
Protokols
trešdien 18:50
15.janvārī
Stopiņi - HAVI Logistics 7:3
Protokols
piektdien 20:45
17.janvārī
United - Stopiņi 1:6
Protokols
trešdien 18:50
22.janvārī
Stopiņi - LKR Ropaži 2:2 (Video)
Protokols
3. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.SK Inter P*3:0
0:3
1:1
4:3
6:3
5:5
2:5
4:4
3:3
7:1
4:1
3:2
7:1
6:3
2867%55:35
2.Rakari G*3:0
0:3
1:2
3:2
3:1
3:0
3:2
2:6
1:2
8:4
3:0
2:3
5:3
1:3
2457%38:31
3.Stopiņi3:4
1:1
2:3
2:1
2:2
4:5
1:0
5:3
7:1
4:5
2:0
7:1
5:0
3:3
2457%48:29
4.LKR Ropaži5:5
3:6
0:3
1:3
5:4
2:2
2:1
4:5
5:2
6:4
5:5
3:7
3:1
2:1
2150%46:49
5.PB Line4:4
5:2
6:2
2:3
3:5
0:1
5:4
1:2
9:3
3:1
5:3
1:2
4:5
7:7
2048%55:44
6.FK Laikmets1:7
3:3
4:8
2:1
5:4
1:7
4:6
2:5
1:3
3:9
4:3
4:3
4:4
4:1
1740%42:64
7.Gludi LM2:3
1:4
3:2
0:3
1:7
0:2
7:3
5:5
2:1
3:5
3:4
3:4
4:3
16:1
1638%50:47
8.Darba Rezerves3:6
1:7
3:1
3:5
3:3
0:5
1:2
1:3
7:7
5:4
1:4
4:4
1:16
3:4
921%36:71
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 19:00
30.janvārī
Rakari G* - Stopiņi 1:2
Protokols
trešdien 18:50
5.februārī
Stopiņi - Darba Rezerves 5:0
Protokols
trešdien 18:50
12.februārī
Stopiņi - Rakari G* 2:3 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 18:50
19.februārī
Stopiņi - FK Laikmets 7:1
Protokols
ceturtdien 20:00
20.februārī
Darba Rezerves - Stopiņi 3:3
Protokols
trešdien 18:50
26.februārī
Stopiņi - PB Line 1:0
Protokols
ceturtdien 19:30
6.marta
FK Laikmets - Stopiņi 5:4
Protokols
svētdien 18:15
9.marta
PB Line - Stopiņi 3:5
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin