Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
SK Inter P*
Ogres 9, 75.vsk
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Olegs Buivids
Olegs Buivids
Vārtsargs31
2Deniss Martinovs
Deniss Martinovs
51Aizsargs38
4Maksims Brjuncovs
Maksims Brjuncovs
1Aizsargs37
5Vitālijs Krupenko
Vitālijs Krupenko
11Universāls46
6Andrejs Mališevs
Andrejs Mališevs
11Universāls40
7Igors Miheikins
Igors Miheikins
9Universāls32
8Nikolajs Samkovs (fārmklubs)
Nikolajs Samkovs (fārmklubs)
6Universāls29
10Rustams Umarovs (fārmklubs)
Rustams Umarovs (fārmklubs)
3Universāls47
12Aleksandrs Trjahovs
Aleksandrs Trjahovs
2Aizsargs46
13Uldis Zvirgzdiņš
Uldis Zvirgzdiņš
4Universāls38
17Deniss Kučers
Deniss Kučers
5Universāls38
20Pāvels Treskovs
Pāvels Treskovs
81Universāls44
21Vladimirs Ivanikins
Vladimirs Ivanikins
82Universāls38
23Sergejs Ignatjevs
Sergejs Ignatjevs
11Aizsargs36
24Vladislavs Pegasovs
Vladislavs Pegasovs
2Universāls29
25Dzintars Putniņš
Dzintars Putniņš
6Universāls38
26Vadims Orlovs
Vadims Orlovs
4Aizsargs26
28Andrejs Ivanovs
Andrejs Ivanovs
31Aizsargs28
29Bogdans Ņesterenko (fārmklubs)
Bogdans Ņesterenko (fārmklubs)
8Aizsargs38
32Kirils Jeļkins (fārmklubs)
Kirils Jeļkins (fārmklubs)
1Universāls35
34Olegs Kopča (fārmklubs)
Olegs Kopča (fārmklubs)
Universāls37
35Aleksejs Grigorjevs
Aleksejs Grigorjevs
Vārtsargs42
36Mihails Krilovs
Mihails Krilovs
32Vārtsargs38

Kopā iesisti vārti: 74   |   Vidējais komandas vecums: 37


3. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.SK Inter P*6:3
5:5
1:1
4:3
4:1
3:2
4:1
3:1
2:5
4:5
2:5
3:2
1:3
5:2
10:3
4:1
4:2
2:2
3667%67:47
2.LKR Ropaži5:5
3:6
5:4
2:2
5:5
3:7
5:2
4:2
3:1
2:2
5:7
4:3
6:1
3:1
5:3
6:6
4:2
5:5
3361%75:64
3.Stopiņi3:4
1:1
2:2
4:5
2:0
7:1
4:3
3:5
2:2
4:1
4:3
2:4
12:3
3:3
7:3
3:4
6:2
6:1
3157%75:47
4.Gludi LM2:3
1:4
7:3
5:5
1:7
0:2
1:1
3:4
5:1
6:4
6:3
2:2
4:0
3:1
4:3
5:1
5:0
4:4
3157%64:48
5.MultiCo1:3
1:4
2:4
2:5
5:3
3:4
4:3
1:1
5:0
4:3
6:2
3:4
6:2
4:4
1:3
3:1
5:2
4:1
2954%60:49
6.USB5:4
5:2
2:2
1:3
1:4
2:2
4:6
1:5
3:4
0:5
3:3
2:2
6:1
6:4
4:0
4:3
4:2
7:2
2852%60:54
7.ASK Kadaga / Ķekava*2:3
5:2
3:4
7:5
4:2
3:4
2:2
3:6
4:3
2:6
2:2
3:3
5:1
5:1
4:3
3:5
5:1
2:3
2750%64:56
8.FK Taipans / Saulkrasti2:5
3:1
1:3
1:6
3:3
3:12
1:3
0:4
4:4
2:6
4:6
1:6
1:5
1:5
3:3
5:4
4:2
5:3
1528%44:81
9.HAVI Logistics1:4
3:10
6:6
3:5
4:3
3:7
1:5
3:4
1:3
3:1
3:4
0:4
5:3
3:4
4:5
3:3
1:1
2:3
1222%49:75
10.United2:2
2:4
5:5
2:4
1:6
2:6
4:4
0:5
1:4
2:5
2:7
2:4
3:2
1:5
3:5
2:4
3:2
1:1
1019%38:75
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 22:00
22.oktobrī
SK Inter P* - ASK Kadaga / Ķekava* 2:5
Protokols
piektdien 20:45
25.oktobrī
USB - SK Inter P* 5:4
Protokols
trešdien 18:50
30.oktobrī
Stopiņi - SK Inter P* 3:4
Protokols
otrdien 22:00
5.novembrī
SK Inter P* - United 4:2 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:15
7.novembrī
Gludi LM - SK Inter P* 2:3
Protokols
otrdien 22:00
12.novembrī
SK Inter P* - LKR Ropaži 6:3
Protokols
piektdien 20:40
15.novembrī
LKR Ropaži - SK Inter P* 5:5
Protokols
piektdien 20:45
22.novembrī
United - SK Inter P* 2:2
Protokols
otrdien 22:00
26.novembrī
SK Inter P* - MultiCo 4:1
Protokols
ceturtdien 22:00
28.novembrī
MultiCo - SK Inter P* 1:3
Protokols
otrdien 22:00
3.decembrī
SK Inter P* - Stopiņi 1:1
Protokols
otrdien 22:00
10.decembrī
SK Inter P* - HAVI Logistics 10:3
Protokols
ceturtdien 20:45
12.decembrī
FK Taipans / Saulkrasti - SK Inter P* 2:5
Protokols
otrdien 22:00
17.decembrī
SK Inter P* - Gludi LM 4:1
Protokols
svētdien 19:50
22.decembrī
HAVI Logistics - SK Inter P* 1:4
Protokols
otrdien 21:30
7.janvārī
SK Inter P* - FK Taipans / Saulkrasti 1:3
Protokols
otrdien 22:00
14.janvārī
SK Inter P* - USB 2:5
Protokols
otrdien 18:15
21.janvārī
ASK Kadaga / Ķekava* - SK Inter P* 2:3
Protokols
3. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.SK Inter P*3:0
0:3
1:1
4:3
6:3
5:5
2:5
4:4
3:3
7:1
4:1
3:2
7:1
6:3
2867%55:35
2.Rakari G*3:0
0:3
1:2
3:2
3:1
3:0
3:2
2:6
1:2
8:4
3:0
2:3
5:3
1:3
2457%38:31
3.Stopiņi3:4
1:1
2:3
2:1
2:2
4:5
1:0
5:3
7:1
4:5
2:0
7:1
5:0
3:3
2457%48:29
4.LKR Ropaži5:5
3:6
0:3
1:3
5:4
2:2
2:1
4:5
5:2
6:4
5:5
3:7
3:1
2:1
2150%46:49
5.PB Line4:4
5:2
6:2
2:3
3:5
0:1
5:4
1:2
9:3
3:1
5:3
1:2
4:5
7:7
2048%55:44
6.FK Laikmets1:7
3:3
4:8
2:1
5:4
1:7
4:6
2:5
1:3
3:9
4:3
4:3
4:4
4:1
1740%42:64
7.Gludi LM2:3
1:4
3:2
0:3
1:7
0:2
7:3
5:5
2:1
3:5
3:4
3:4
4:3
16:1
1638%50:47
8.Darba Rezerves3:6
1:7
3:1
3:5
3:3
0:5
1:2
1:3
7:7
5:4
1:4
4:4
1:16
3:4
921%36:71
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:30
4.februārī
SK Inter P* - FK Laikmets 3:3
Protokols
otrdien 22:00
11.februārī
SK Inter P* - Darba Rezerves 7:1 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 22:00
18.februārī
SK Inter P* - PB Line 2:5
Protokols
ceturtdien 19:30
20.februārī
FK Laikmets - SK Inter P* 1:7
Protokols
svētdien 18:15
23.februārī
PB Line - SK Inter P* 4:4
Protokols
ceturtdien 20:00
27.februārī
Darba Rezerves - SK Inter P* 3:6
Protokols
otrdien 21:30
4.marta
SK Inter P* - Rakari G* 3:0
Protokols
ceturtdien 19:00
6.marta
Rakari G* - SK Inter P* 3:0
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin