Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
United
Auru 6a, 96.vsk.
 
 

Solāriju tīkls "LERONA"


Mūsu mājas lapa - www.lerona.lv .

Наша команда успешно участвует в различных турнирах с 2007 года. Мы всегда будем рады видеть в своих рядах новых футболистов!

Хочу играть в команде LERONA!
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Edgars Filippovs
Edgars Filippovs
Vārtsargs28
2Pāvels Patļins
Pāvels Patļins
Universāls42
3Oļegs Kuzņecovs
Oļegs Kuzņecovs
11Universāls41
5Sandis Zablinskis
Sandis Zablinskis
72Universāls28
7Aleksandrs Cvirka
Aleksandrs Cvirka
142Universāls35
8Iļja Puzanovs
Iļja Puzanovs
4Universāls39
10Rihards Bogdanovs
Rihards Bogdanovs
7Universāls36
11Igors Gladinovs
Igors Gladinovs
42Universāls28
13Andrejs Šlaganovs
Andrejs Šlaganovs
2Universāls31
16Glebs Mitrofanovs
Glebs Mitrofanovs
2Universāls34
18Viktors Tatarins
Viktors Tatarins
Universāls29
20Shodijon Odinaev
Shodijon Odinaev
2Universāls33
21Vadims Maškancevs
Vadims Maškancevs
42Universāls38
22Aleksandrs Selezņovs
Aleksandrs Selezņovs
123Universāls35
35Glebs Ageevs
Glebs Ageevs
63Universāls33

Kopā iesisti vārti: 66   |   Vidējais komandas vecums: 34


3. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.SK Inter P*6:3
5:5
1:1
4:3
4:1
3:2
4:1
3:1
2:5
4:5
2:5
3:2
1:3
5:2
10:3
4:1
4:2
2:2
3667%67:47
2.LKR Ropaži5:5
3:6
5:4
2:2
5:5
3:7
5:2
4:2
3:1
2:2
5:7
4:3
6:1
3:1
5:3
6:6
4:2
5:5
3361%75:64
3.Stopiņi3:4
1:1
2:2
4:5
2:0
7:1
4:3
3:5
2:2
4:1
4:3
2:4
12:3
3:3
7:3
3:4
6:2
6:1
3157%75:47
4.Gludi LM2:3
1:4
7:3
5:5
1:7
0:2
1:1
3:4
5:1
6:4
6:3
2:2
4:0
3:1
4:3
5:1
5:0
4:4
3157%64:48
5.MultiCo1:3
1:4
2:4
2:5
5:3
3:4
4:3
1:1
5:0
4:3
6:2
3:4
6:2
4:4
1:3
3:1
5:2
4:1
2954%60:49
6.USB5:4
5:2
2:2
1:3
1:4
2:2
4:6
1:5
3:4
0:5
3:3
2:2
6:1
6:4
4:0
4:3
4:2
7:2
2852%60:54
7.ASK Kadaga / Ķekava*2:3
5:2
3:4
7:5
4:2
3:4
2:2
3:6
4:3
2:6
2:2
3:3
5:1
5:1
4:3
3:5
5:1
2:3
2750%64:56
8.FK Taipans / Saulkrasti2:5
3:1
1:3
1:6
3:3
3:12
1:3
0:4
4:4
2:6
4:6
1:6
1:5
1:5
3:3
5:4
4:2
5:3
1528%44:81
9.HAVI Logistics1:4
3:10
6:6
3:5
4:3
3:7
1:5
3:4
1:3
3:1
3:4
0:4
5:3
3:4
4:5
3:3
1:1
2:3
1222%49:75
10.United2:2
2:4
5:5
2:4
1:6
2:6
4:4
0:5
1:4
2:5
2:7
2:4
3:2
1:5
3:5
2:4
3:2
1:1
1019%38:75
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:45
25.oktobrī
United - LKR Ropaži 5:5
Protokols
ceturtdien 22:00
31.oktobrī
MultiCo - United 5:2
Protokols
piektdien 20:45
1.novembrī
United - ASK Kadaga / Ķekava* 3:2
Protokols
otrdien 22:00
5.novembrī
SK Inter P* - United 4:2 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:45
8.novembrī
United - HAVI Logistics 3:2
Protokols
ceturtdien 20:45
14.novembrī
FK Taipans / Saulkrasti - United 4:2
Protokols
ceturtdien 20:15
21.novembrī
Gludi LM - United 5:0
Protokols
piektdien 20:45
22.novembrī
United - SK Inter P* 2:2
Protokols
piektdien 20:45
29.novembrī
United - Gludi LM 4:4
Protokols
trešdien 18:50
4.decembrī
Stopiņi - United 6:2
Protokols
piektdien 20:45
6.decembrī
United - FK Taipans / Saulkrasti 3:5
Protokols
piektdien 20:45
13.decembrī
United - MultiCo 1:4
Protokols
sestdien 19:50
14.decembrī
HAVI Logistics - United 1:1
Protokols
piektdien 20:45
20.decembrī
United - USB 2:7
Protokols
piektdien 20:40
3.janvārī
LKR Ropaži - United 4:2
Protokols
piektdien 20:45
10.janvārī
USB - United 4:2
Protokols
otrdien 18:15
14.janvārī
ASK Kadaga / Ķekava* - United 5:1
Protokols
piektdien 20:45
17.janvārī
United - Stopiņi 1:6
Protokols
3. līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.FK Taipans / Saulkrasti3:3
5:4
4:1
3:4
4:2
5:3
8:7
1:2
1:1
3:3
1860%37:30
2.HAVI Logistics4:5
3:3
3:4
2:0
1:1
2:3
13:2
8:5
6:3
7:5
1757%49:31
3.Cerber - 02 O*4:3
1:4
0:2
4:3
3:3
5:8
9:2
8:5
7:0
3:3
1757%44:33
4.United3:5
2:4
3:2
1:1
8:5
3:3
7:6
4:4
2:5
5:2
1550%38:37
5.Vinille2:1
7:8
5:8
2:13
5:8
2:9
4:4
6:7
6:2
4:3
1033%43:63
6.Grifs AG3:3
1:1
5:7
3:6
3:3
0:7
2:5
5:2
3:4
2:6
620%27:44
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 19:30
7.februārī
Grifs AG - United 2:5
Protokols
ceturtdien 20:50
13.februārī
Vinille - United 4:4
Protokols
piektdien 20:45
14.februārī
United - Cerber - 02 O* 8:5
Protokols
trešdien 21:40
19.februārī
Cerber - 02 O* - United 3:3 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:45
21.februārī
United - Grifs AG 2:5
Protokols
piektdien 20:45
28.februārī
United - Vinille 7:6
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin