Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
USB
Bruņinieku 24a, N.Draudziņas vsk.
 
 
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
3Vitālijs Pudrikovs
Vitālijs Pudrikovs
3Universāls36
4Māris Vizla
Māris Vizla
Universāls35
5Andis Gailis
Andis Gailis
121Universāls35
7Māris Ščipanovs
Māris Ščipanovs
11Universāls31
12Aleksandrs Zotimovs
Aleksandrs Zotimovs
141Universāls33
12Valters Ballods
Valters Ballods
Universāls28
13Gints Cimers
Gints Cimers
134Universāls36
14Andrejs Ščipanovs
Andrejs Ščipanovs
Universāls59
16Vitalijs Kudrjašovs
Vitalijs Kudrjašovs
71Universāls31
17Artjoms Tolkačevs
Artjoms Tolkačevs
9Universāls32
18Aivars Saule
Aivars Saule
Universāls45
20Māris Kalnupelnieks
Māris Kalnupelnieks
103Universāls37
21Mārtiņš Pūpols
Mārtiņš Pūpols
2Universāls40
22Kristens Bargais
Kristens Bargais
Vārtsargs32
25Normunds Martužs
Normunds Martužs
Universāls40
27Elgars Roga
Elgars Roga
1Vārtsargs37
28Arnis Juraga
Arnis Juraga
Universāls40
33Kaspars Podskočijs
Kaspars Podskočijs
411Universāls38
44Dmitrijs Perlovs
Dmitrijs Perlovs
4Universāls45
69Normunds Taurītis
Normunds Taurītis
41Universāls42

Kopā iesisti vārti: 84   |   Vidējais komandas vecums: 37.6


3. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.SK Inter P*6:3
5:5
1:1
4:3
4:1
3:2
4:1
3:1
2:5
4:5
2:5
3:2
1:3
5:2
10:3
4:1
4:2
2:2
3667%67:47
2.LKR Ropaži5:5
3:6
5:4
2:2
5:5
3:7
5:2
4:2
3:1
2:2
5:7
4:3
6:1
3:1
5:3
6:6
4:2
5:5
3361%75:64
3.Stopiņi3:4
1:1
2:2
4:5
2:0
7:1
4:3
3:5
2:2
4:1
4:3
2:4
12:3
3:3
7:3
3:4
6:2
6:1
3157%75:47
4.Gludi LM2:3
1:4
7:3
5:5
1:7
0:2
1:1
3:4
5:1
6:4
6:3
2:2
4:0
3:1
4:3
5:1
5:0
4:4
3157%64:48
5.MultiCo1:3
1:4
2:4
2:5
5:3
3:4
4:3
1:1
5:0
4:3
6:2
3:4
6:2
4:4
1:3
3:1
5:2
4:1
2954%60:49
6.USB5:4
5:2
2:2
1:3
1:4
2:2
4:6
1:5
3:4
0:5
3:3
2:2
6:1
6:4
4:0
4:3
4:2
7:2
2852%60:54
7.ASK Kadaga / Ķekava*2:3
5:2
3:4
7:5
4:2
3:4
2:2
3:6
4:3
2:6
2:2
3:3
5:1
5:1
4:3
3:5
5:1
2:3
2750%64:56
8.FK Taipans / Saulkrasti2:5
3:1
1:3
1:6
3:3
3:12
1:3
0:4
4:4
2:6
4:6
1:6
1:5
1:5
3:3
5:4
4:2
5:3
1528%44:81
9.HAVI Logistics1:4
3:10
6:6
3:5
4:3
3:7
1:5
3:4
1:3
3:1
3:4
0:4
5:3
3:4
4:5
3:3
1:1
2:3
1222%49:75
10.United2:2
2:4
5:5
2:4
1:6
2:6
4:4
0:5
1:4
2:5
2:7
2:4
3:2
1:5
3:5
2:4
3:2
1:1
1019%38:75
Datums Pretinieki Rezultāts
piektdien 20:45
25.oktobrī
USB - SK Inter P* 5:4
Protokols
piektdien 20:40
1.novembrī
LKR Ropaži - USB 3:1
Protokols
piektdien 20:45
8.novembrī
USB - Stopiņi 1:4
Protokols
piektdien 20:45
15.novembrī
USB - Gludi LM 4:6
Protokols
trešdien 18:50
20.novembrī
Stopiņi - USB 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 18:15
26.novembrī
ASK Kadaga / Ķekava* - USB 2:2
Protokols
piektdien 20:45
29.novembrī
USB - HAVI Logistics 4:0
Protokols
ceturtdien 20:15
5.decembrī
Gludi LM - USB 5:1
Protokols
piektdien 20:45
6.decembrī
USB - MultiCo 3:4
Protokols
piektdien 20:45
13.decembrī
USB - FK Taipans / Saulkrasti 6:1
Protokols
otrdien 22:00
17.decembrī
MultiCo - USB 5:0
Protokols
piektdien 20:45
20.decembrī
United - USB 2:7
Protokols
sestdien 19:50
4.janvārī
HAVI Logistics - USB 3:4
Protokols
pirmdien 20:45
6.janvārī
USB - ASK Kadaga / Ķekava* 3:3
Protokols
piektdien 20:45
10.janvārī
USB - United 4:2
Protokols
otrdien 22:00
14.janvārī
SK Inter P* - USB 2:5
Protokols
ceturtdien 20:45
16.janvārī
FK Taipans / Saulkrasti - USB 4:6
Protokols
piektdien 20:45
17.janvārī
USB - LKR Ropaži 2:2
Protokols
3. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.SEB United2:5
2:1
6:3
6:9
8:3
3:2
5:4
3:3
6:3
5:8
1963%46:41
2.Ķekavas novads1:2
5:2
3:5
8:2
6:5
4:2
2:6
4:2
2:4
2:4
1550%37:34
3.MultiCo9:6
3:6
2:8
5:3
2:9
3:4
6:2
3:4
5:0
4:3
1550%42:45
4.Jaunais Dinamietis-2*2:3
3:8
2:4
5:6
4:3
9:2
8:3
2:6
2:2
4:3
1343%41:40
5.ASK Kadaga / Ķekava*3:3
4:5
2:4
6:2
4:3
2:6
6:2
3:8
2:2
3:3
1240%35:38
6.USB8:5
3:6
4:2
4:2
3:4
0:5
3:4
2:2
3:3
2:2
1240%32:35
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 20:40
29.janvārī
SEB United - USB 6:3
Protokols
ceturtdien 21:15
6.februārī
Ķekavas novads - USB 2:4
Protokols
piektdien 20:45
14.februārī
USB - Jaunais Dinamietis-2* 3:4 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 20:10
18.februārī
Jaunais Dinamietis-2* - USB 2:2
Protokols
piektdien 20:45
28.februārī
USB - Ķekavas novads 4:2
Protokols
piektdien 20:45
7.marta
USB - SEB United 8:5
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin