Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
Jaunais Dinamietis-2*
Auru 6a, 96.vsk.
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
3Aleksandrs Saikovskis
Aleksandrs Saikovskis
8Universāls31
3Roberts Grapels (fārmklubs)
Roberts Grapels (fārmklubs)
1Universāls31
4Gatis Kveps
Gatis Kveps
41Universāls39
5Dmitrijs Vlasovs
Dmitrijs Vlasovs
103Universāls38
6Eduards Martins (fārmklubs)
Eduards Martins (fārmklubs)
7Universāls31
8Rinalds Zeps
Rinalds Zeps
23Universāls30
8Aleksandrs Špels (fārmklubs)
Aleksandrs Špels (fārmklubs)
2Universāls31
9Aleksandrs Petrovs (fārmklubs)
Aleksandrs  Petrovs (fārmklubs)
1Universāls30
11Kirils Kalins
Kirils Kalins
91Universāls31
12Ilgvars Mesters
Ilgvars Mesters
171Universāls34
13Aleksandrs Lomovs
Aleksandrs Lomovs
132Universāls40
14Vladislavs Lebedko (fārmklubs)
Vladislavs Lebedko (fārmklubs)
1Universāls31
15Nauris Paeglis
Nauris Paeglis
143Universāls35
17Sandis Pētersīlis
Sandis Pētersīlis
181Universāls35
23Kaspars Kivlišs
Kaspars Kivlišs
1Universāls37
61Ivars Paeglis
Ivars Paeglis
1Vārtsargs61

Kopā iesisti vārti: 108   |   Vidējais komandas vecums: 35.3


3. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.PB Line9:3
3:1
6:2
2:3
4:5
7:7
7:2
3:0
4:3
3:5
4:2
4:3
7:1
4:2
3:4
2:1
8:0
4:1
4074%84:45
2.FK Laikmets1:3
3:9
4:8
2:1
4:4
4:1
5:4
7:3
4:4
4:5
5:3
3:2
5:1
4:3
7:3
4:0
7:3
4:4
3667%77:61
3.Rakari G*3:2
2:6
1:2
8:4
5:3
1:3
4:3
2:4
6:1
2:7
3:2
4:2
1:2
6:4
1:1
4:1
2:1
2:2
3259%57:50
4.Darba Rezerves7:7
5:4
1:4
4:4
3:1
3:5
6:3
1:5
4:5
4:2
5:1
1:3
2:2
4:2
4:1
4:6
1:0
5:4
3056%64:59
5.SEB United0:3
2:7
3:7
4:5
4:2
3:4
5:1
3:6
8:3
3:2
2:5
2:1
7:8
6:3
6:1
3:3
7:4
5:3
2852%73:68
6.Jaunais Dinamietis-2*5:3
3:4
5:4
4:4
7:2
1:6
2:4
5:4
2:3
3:8
2:4
5:6
10:1
3:4
4:2
8:4
5:5
6:1
2648%80:69
7.Ķekavas novads3:4
2:4
2:3
3:5
2:4
2:3
3:1
1:5
1:2
5:2
6:5
4:2
3:6
3:2
1:1
5:4
14:1
6:3
2546%66:57
8.Cerber - 02 O*2:4
1:7
3:4
1:5
4:6
2:1
2:4
2:2
3:6
8:7
4:3
1:10
2:3
6:3
7:0
3:3
9:2
8:5
2343%68:75
9.Grifs AG1:2
4:3
0:4
3:7
1:4
1:1
6:4
1:4
3:3
1:6
4:8
2:4
4:5
1:1
3:3
0:7
3:4
2:6
1019%40:76
10.Vinille1:4
0:8
4:4
3:7
2:2
1:2
4:5
0:1
3:5
4:7
1:6
5:5
3:6
1:14
5:8
2:9
6:2
4:3
917%49:98
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:10
22.oktobrī
Jaunais Dinamietis-2* - FK Laikmets 5:4
Protokols
otrdien 20:10
29.oktobrī
Jaunais Dinamietis-2* - Rakari G* 7:2
Protokols
ceturtdien 20:10
31.oktobrī
Jaunais Dinamietis-2* - Grifs AG 4:2
Protokols
ceturtdien 20:40
7.novembrī
Vinille - Jaunais Dinamietis-2* 1:6 (Foto) / Video)
Protokols
trešdien 21:40
13.novembrī
Cerber - 02 O* - Jaunais Dinamietis-2* 4:3
Protokols
ceturtdien 20:00
14.novembrī
Darba Rezerves - Jaunais Dinamietis-2* 4:5
Protokols
otrdien 19:00
19.novembrī
Rakari G* - Jaunais Dinamietis-2* 6:1
Protokols
ceturtdien 20:10
21.novembrī
Jaunais Dinamietis-2* - Cerber - 02 O* 10:1
Protokols
otrdien 20:10
26.novembrī
Jaunais Dinamietis-2* - Ķekavas novads 2:4
Protokols
ceturtdien 20:10
5.decembrī
Jaunais Dinamietis-2* - Darba Rezerves 2:4
Protokols
piektdien 19:30
6.decembrī
Grifs AG - Jaunais Dinamietis-2* 4:8
Protokols
ceturtdien 19:30
12.decembrī
FK Laikmets - Jaunais Dinamietis-2* 4:4
Protokols
otrdien 20:10
17.decembrī
Jaunais Dinamietis-2* - Vinille 5:5
Protokols
ceturtdien 20:10
19.decembrī
Jaunais Dinamietis-2* - PB Line 5:3
Protokols
svētdien 18:15
5.janvārī
PB Line - Jaunais Dinamietis-2* 4:3
Protokols
otrdien 20:10
14.janvārī
Jaunais Dinamietis-2* - SEB United 2:3
Protokols
ceturtdien 21:15
16.janvārī
Ķekavas novads - Jaunais Dinamietis-2* 6:5
Protokols
trešdien 20:40
22.janvārī
SEB United - Jaunais Dinamietis-2* 8:3
Protokols
3. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.SEB United2:5
2:1
6:3
6:9
8:3
3:2
5:4
3:3
6:3
5:8
1963%46:41
2.Ķekavas novads1:2
5:2
3:5
8:2
6:5
4:2
2:6
4:2
2:4
2:4
1550%37:34
3.MultiCo9:6
3:6
2:8
5:3
2:9
3:4
6:2
3:4
5:0
4:3
1550%42:45
4.Jaunais Dinamietis-2*2:3
3:8
2:4
5:6
4:3
9:2
8:3
2:6
2:2
4:3
1343%41:40
5.ASK Kadaga / Ķekava*3:3
4:5
2:4
6:2
4:3
2:6
6:2
3:8
2:2
3:3
1240%35:38
6.USB8:5
3:6
4:2
4:2
3:4
0:5
3:4
2:2
3:3
2:2
1240%32:35
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:10
4.februārī
Jaunais Dinamietis-2* - MultiCo 4:3
Protokols
ceturtdien 22:00
6.februārī
MultiCo - Jaunais Dinamietis-2* 2:9
Protokols
piektdien 20:45
14.februārī
USB - Jaunais Dinamietis-2* 3:4 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 20:10
18.februārī
Jaunais Dinamietis-2* - USB 2:2
Protokols
otrdien 20:10
25.februārī
Jaunais Dinamietis-2* - ASK Kadaga / Ķekava* 8:3
Protokols
otrdien 18:10
4.marta
ASK Kadaga / Ķekava* - Jaunais Dinamietis-2* 6:2
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin