Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
Rakari G*
Ādaži, Gaujas iela 30
 
 

#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Vladislavs Celēvičs
Vladislavs Celēvičs
Vārtsargs28
3Andris Vilciņš
Andris Vilciņš
1Universāls43
3Andris Mitkevičs
Andris Mitkevičs
1Universāls44
7Mārtiņš Pelcmanis
Mārtiņš Pelcmanis
2241Universāls34
9Ivo Breicis (fārmklubs)
Ivo Breicis (fārmklubs)
21Universāls37
10Viktors Murasko
Viktors Murasko
11Universāls33
11Juris Jurgevics
Juris Jurgevics
1Universāls52
12Artūrs Burbergs
Artūrs Burbergs
Universāls47
13Jānis Klibus
Jānis Klibus
221Aizsargs33
13Ainars Rutkis
Ainars Rutkis
12Vārtsargs33
13Antons Aleksejenko
Antons Aleksejenko
31Universāls31
14Anatolijs Pavļenko
Anatolijs Pavļenko
22Universāls48
15Aigars Goldtmanis
Aigars Goldtmanis
3Universāls49
16Ritvars Zēmeils (fārmklubs)
Ritvars Zēmeils (fārmklubs)
1Universāls46
17Mārtiņš Sīpols (fārmklubs)
Mārtiņš Sīpols (fārmklubs)
19Universāls35
19Andrejs Cepurītis
Andrejs Cepurītis
1Universāls45
21Toms Strazdiņš (fārmklubs)
Toms Strazdiņš (fārmklubs)
11Universāls38
22Jānis Deglavs
Jānis Deglavs
1Universāls47
27Valdis Indrikovs
Valdis Indrikovs
1Universāls54
31Edgars Klibus
Edgars Klibus
11Vārtsargs36
77Andris Taube
Andris Taube
22Universāls47

Kopā iesisti vārti: 71   |   Vidējais komandas vecums: 41


3. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.PB Line9:3
3:1
6:2
2:3
4:5
7:7
7:2
3:0
4:3
3:5
4:2
4:3
7:1
4:2
3:4
2:1
8:0
4:1
4074%84:45
2.FK Laikmets1:3
3:9
4:8
2:1
4:4
4:1
5:4
7:3
4:4
4:5
5:3
3:2
5:1
4:3
7:3
4:0
7:3
4:4
3667%77:61
3.Rakari G*3:2
2:6
1:2
8:4
5:3
1:3
4:3
2:4
6:1
2:7
3:2
4:2
1:2
6:4
1:1
4:1
2:1
2:2
3259%57:50
4.Darba Rezerves7:7
5:4
1:4
4:4
3:1
3:5
6:3
1:5
4:5
4:2
5:1
1:3
2:2
4:2
4:1
4:6
1:0
5:4
3056%64:59
5.SEB United0:3
2:7
3:7
4:5
4:2
3:4
5:1
3:6
8:3
3:2
2:5
2:1
7:8
6:3
6:1
3:3
7:4
5:3
2852%73:68
6.Jaunais Dinamietis-2*5:3
3:4
5:4
4:4
7:2
1:6
2:4
5:4
2:3
3:8
2:4
5:6
10:1
3:4
4:2
8:4
5:5
6:1
2648%80:69
7.Ķekavas novads3:4
2:4
2:3
3:5
2:4
2:3
3:1
1:5
1:2
5:2
6:5
4:2
3:6
3:2
1:1
5:4
14:1
6:3
2546%66:57
8.Cerber - 02 O*2:4
1:7
3:4
1:5
4:6
2:1
2:4
2:2
3:6
8:7
4:3
1:10
2:3
6:3
7:0
3:3
9:2
8:5
2343%68:75
9.Grifs AG1:2
4:3
0:4
3:7
1:4
1:1
6:4
1:4
3:3
1:6
4:8
2:4
4:5
1:1
3:3
0:7
3:4
2:6
1019%40:76
10.Vinille1:4
0:8
4:4
3:7
2:2
1:2
4:5
0:1
3:5
4:7
1:6
5:5
3:6
1:14
5:8
2:9
6:2
4:3
917%49:98
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 20:10
29.oktobrī
Jaunais Dinamietis-2* - Rakari G* 7:2
Protokols
ceturtdien 21:15
31.oktobrī
Ķekavas novads - Rakari G* 2:4
Protokols
otrdien 19:00
5.novembrī
Rakari G* - FK Laikmets 1:2
Protokols
piektdien 19:30
8.novembrī
Grifs AG - Rakari G* 1:4
Protokols
otrdien 19:00
12.novembrī
Rakari G* - Grifs AG 1:1
Protokols
otrdien 19:00
19.novembrī
Rakari G* - Jaunais Dinamietis-2* 6:1
Protokols
ceturtdien 19:30
21.novembrī
FK Laikmets - Rakari G* 4:8 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 19:00
26.novembrī
Rakari G* - Vinille 2:1
Protokols
ceturtdien 20:40
28.novembrī
Vinille - Rakari G* 2:2
Protokols
otrdien 19:00
3.decembrī
Rakari G* - Cerber - 02 O* 1:2
Protokols
trešdien 21:40
4.decembrī
Cerber - 02 O* - Rakari G* 4:6
Protokols
svētdien 18:15
8.decembrī
PB Line - Rakari G* 6:2
Protokols
otrdien 19:30
10.decembrī
Rakari G* - SEB United 4:3
Protokols
ceturtdien 19:00
12.decembrī
Rakari G* - PB Line 3:2
Protokols
trešdien 20:40
18.decembrī
SEB United - Rakari G* 4:2
Protokols
otrdien 19:00
7.janvārī
Rakari G* - Darba Rezerves 5:3
Protokols
ceturtdien 19:15
9.janvārī
Rakari G* - Ķekavas novads 3:2
Protokols
pirmdien 20:00
13.janvārī
Darba Rezerves - Rakari G* 3:1
Protokols
3. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.SK Inter P*3:0
0:3
1:1
4:3
6:3
5:5
2:5
4:4
3:3
7:1
4:1
3:2
7:1
6:3
2867%55:35
2.Rakari G*3:0
0:3
1:2
3:2
3:1
3:0
3:2
2:6
1:2
8:4
3:0
2:3
5:3
1:3
2457%38:31
3.Stopiņi3:4
1:1
2:3
2:1
2:2
4:5
1:0
5:3
7:1
4:5
2:0
7:1
5:0
3:3
2457%48:29
4.LKR Ropaži5:5
3:6
0:3
1:3
5:4
2:2
2:1
4:5
5:2
6:4
5:5
3:7
3:1
2:1
2150%46:49
5.PB Line4:4
5:2
6:2
2:3
3:5
0:1
5:4
1:2
9:3
3:1
5:3
1:2
4:5
7:7
2048%55:44
6.FK Laikmets1:7
3:3
4:8
2:1
5:4
1:7
4:6
2:5
1:3
3:9
4:3
4:3
4:4
4:1
1740%42:64
7.Gludi LM2:3
1:4
3:2
0:3
1:7
0:2
7:3
5:5
2:1
3:5
3:4
3:4
4:3
16:1
1638%50:47
8.Darba Rezerves3:6
1:7
3:1
3:5
3:3
0:5
1:2
1:3
7:7
5:4
1:4
4:4
1:16
3:4
921%36:71
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 19:00
30.janvārī
Rakari G* - Stopiņi 1:2
Protokols
otrdien 19:00
11.februārī
Rakari G* - LKR Ropaži 3:1
Protokols
trešdien 18:50
12.februārī
Stopiņi - Rakari G* 2:3 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 20:15
20.februārī
Gludi LM - Rakari G* 3:2
Protokols
otrdien 19:00
25.februārī
Rakari G* - Gludi LM 3:0
Protokols
otrdien 21:30
4.marta
SK Inter P* - Rakari G* 3:0
Protokols
ceturtdien 19:00
6.marta
Rakari G* - SK Inter P* 3:0
Protokols
piektdien 20:40
7.marta
LKR Ropaži - Rakari G* 0:3
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin