Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
Cerber - 02 O*
Klijānu 4, IeM sporta centrs
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Oļegs Mariņaks
Oļegs Mariņaks
Vārtsargs46
3Aivis Mežals
Aivis Mežals
91Universāls31
4Andrejs Trups (fārmklubs)
Andrejs Trups (fārmklubs)
21Universāls41
4Mihails Bobrovs (fārmklubs)
Mihails Bobrovs (fārmklubs)
81Universāls35
4Dmitrijs Musajevs (fārmklubs)
Dmitrijs Musajevs (fārmklubs)
Universāls32
5Mihails Semjonovs
Mihails Semjonovs
22Universāls35
6Jevģeņijs Semjonovs
Jevģeņijs Semjonovs
41Universāls35
6Vladislavs Zarščikovs (fārmklubs)
Vladislavs Zarščikovs (fārmklubs)
Universāls32
8Aleksandrs Čapulis
Aleksandrs Čapulis
2Universāls49
8Juris Nicišs
Juris Nicišs
113Universāls53
9Gunārs Nikolajevs
Gunārs Nikolajevs
4Universāls31
10Andris Stūrainis
Andris Stūrainis
Universāls49
10Arno Tatevosjans
Arno Tatevosjans
6Universāls58
11Sandis Nīlenders-Neilanders
Sandis Nīlenders-Neilanders
2Universāls49
14Rolands Krūmiņš
Rolands Krūmiņš
111Universāls47
15Juris Lagzdiņš
Juris Lagzdiņš
Universāls41
15Edgars Mihovičs
Edgars Mihovičs
124Universāls39
16Ronalds Romanovskis
Ronalds Romanovskis
11Universāls35
16Sergejs Puriņš
Sergejs Puriņš
1Universāls52
17Aleksandrs Trups (fārmklubs)
Aleksandrs Trups (fārmklubs)
2Universāls37
17Jaroslavs Hudožitkins
Jaroslavs Hudožitkins
Universāls51
18Maksims Isajevs
Maksims Isajevs
23Universāls29
19Andrejs Zolotarjovs
Andrejs Zolotarjovs
42Universāls28
20Kaspars Andrejsons
Kaspars Andrejsons
2Universāls46
70Didzis Matīss
Didzis Matīss
Vārtsargs43

Kopā iesisti vārti: 85   |   Vidējais komandas vecums: 41


3. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.PB Line9:3
3:1
6:2
2:3
4:5
7:7
7:2
3:0
4:3
3:5
4:2
4:3
7:1
4:2
3:4
2:1
8:0
4:1
4074%84:45
2.FK Laikmets1:3
3:9
4:8
2:1
4:4
4:1
5:4
7:3
4:4
4:5
5:3
3:2
5:1
4:3
7:3
4:0
7:3
4:4
3667%77:61
3.Rakari G*3:2
2:6
1:2
8:4
5:3
1:3
4:3
2:4
6:1
2:7
3:2
4:2
1:2
6:4
1:1
4:1
2:1
2:2
3259%57:50
4.Darba Rezerves7:7
5:4
1:4
4:4
3:1
3:5
6:3
1:5
4:5
4:2
5:1
1:3
2:2
4:2
4:1
4:6
1:0
5:4
3056%64:59
5.SEB United0:3
2:7
3:7
4:5
4:2
3:4
5:1
3:6
8:3
3:2
2:5
2:1
7:8
6:3
6:1
3:3
7:4
5:3
2852%73:68
6.Jaunais Dinamietis-2*5:3
3:4
5:4
4:4
7:2
1:6
2:4
5:4
2:3
3:8
2:4
5:6
10:1
3:4
4:2
8:4
5:5
6:1
2648%80:69
7.Ķekavas novads3:4
2:4
2:3
3:5
2:4
2:3
3:1
1:5
1:2
5:2
6:5
4:2
3:6
3:2
1:1
5:4
14:1
6:3
2546%66:57
8.Cerber - 02 O*2:4
1:7
3:4
1:5
4:6
2:1
2:4
2:2
3:6
8:7
4:3
1:10
2:3
6:3
7:0
3:3
9:2
8:5
2343%68:75
9.Grifs AG1:2
4:3
0:4
3:7
1:4
1:1
6:4
1:4
3:3
1:6
4:8
2:4
4:5
1:1
3:3
0:7
3:4
2:6
1019%40:76
10.Vinille1:4
0:8
4:4
3:7
2:2
1:2
4:5
0:1
3:5
4:7
1:6
5:5
3:6
1:14
5:8
2:9
6:2
4:3
917%49:98
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 20:40
23.oktobrī
SEB United - Cerber - 02 O* 7:8
Protokols
trešdien 21:40
30.oktobrī
Cerber - 02 O* - Darba Rezerves 2:4
Protokols
trešdien 21:40
6.novembrī
Cerber - 02 O* - Ķekavas novads 2:3 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 18:15
10.novembrī
PB Line - Cerber - 02 O* 7:1
Protokols
trešdien 21:40
13.novembrī
Cerber - 02 O* - Jaunais Dinamietis-2* 4:3
Protokols
ceturtdien 19:30
14.novembrī
FK Laikmets - Cerber - 02 O* 5:1
Protokols
trešdien 21:40
20.novembrī
Cerber - 02 O* - Grifs AG 7:0
Protokols
ceturtdien 20:10
21.novembrī
Jaunais Dinamietis-2* - Cerber - 02 O* 10:1
Protokols
trešdien 21:40
27.novembrī
Cerber - 02 O* - PB Line 2:4
Protokols
otrdien 19:00
3.decembrī
Rakari G* - Cerber - 02 O* 1:2
Protokols
trešdien 21:40
4.decembrī
Cerber - 02 O* - Rakari G* 4:6
Protokols
otrdien 21:15
10.decembrī
Ķekavas novads - Cerber - 02 O* 3:6
Protokols
trešdien 21:40
18.decembrī
Cerber - 02 O* - FK Laikmets 3:4
Protokols
ceturtdien 20:30
19.decembrī
Vinille - Cerber - 02 O* 5:8
Protokols
ceturtdien 20:00
2.janvārī
Darba Rezerves - Cerber - 02 O* 2:2
Protokols
trešdien 21:40
8.janvārī
Cerber - 02 O* - Vinille 9:2
Protokols
trešdien 21:40
15.janvārī
Cerber - 02 O* - SEB United 3:6
Protokols
piektdien 19:30
17.janvārī
Grifs AG - Cerber - 02 O* 3:3
Protokols
3. līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.FK Taipans / Saulkrasti3:3
5:4
4:1
3:4
4:2
5:3
8:7
1:2
1:1
3:3
1860%37:30
2.HAVI Logistics4:5
3:3
3:4
2:0
1:1
2:3
13:2
8:5
6:3
7:5
1757%49:31
3.Cerber - 02 O*4:3
1:4
0:2
4:3
3:3
5:8
9:2
8:5
7:0
3:3
1757%44:33
4.United3:5
2:4
3:2
1:1
8:5
3:3
7:6
4:4
2:5
5:2
1550%38:37
5.Vinille2:1
7:8
5:8
2:13
5:8
2:9
4:4
6:7
6:2
4:3
1033%43:63
6.Grifs AG3:3
1:1
5:7
3:6
3:3
0:7
2:5
5:2
3:4
2:6
620%27:44
Datums Pretinieki Rezultāts
trešdien 21:40
29.janvārī
Cerber - 02 O* - FK Taipans / Saulkrasti 4:3
Protokols
trešdien 21:40
5.februārī
Cerber - 02 O* - HAVI Logistics 0:2
Protokols
ceturtdien 20:50
13.februārī
FK Taipans / Saulkrasti - Cerber - 02 O* 4:1
Protokols
piektdien 20:45
14.februārī
United - Cerber - 02 O* 8:5
Protokols
trešdien 21:40
19.februārī
Cerber - 02 O* - United 3:3 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 19:50
1.marta
HAVI Logistics - Cerber - 02 O* 3:4
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin