Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: вторник, 1 апреля Всего игр: 585 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4077
Arigo M*
K.Valdemāra 65, 49.vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Vitālijs Glazunovs
Vitālijs Glazunovs
Вратарь53
2Artjoms Milovs
Artjoms Milovs
44Защитник43
4Igors Antonovs
Igors Antonovs
6Защитник36
5Arnaldo Augusto Rodrigues Pereira
Arnaldo Augusto Rodrigues Pereira
2Универсал45
7Dmitrijs Zolotarjovs (fārmklubs)
Dmitrijs Zolotarjovs (fārmklubs)
332Универсал37
8Jurijs Galejs
Jurijs Galejs
Защитник60
9Sergejs Zolotuhins (fārmklubs)
Sergejs Zolotuhins (fārmklubs)
31Универсал40
9Aleksandrs Osins
Aleksandrs Osins
81Нападающий40
9Olegs Kravčenko (fārmklubs)
Olegs Kravčenko (fārmklubs)
2461Нападающий40
10Pāvels Broitmans
Pāvels Broitmans
141Нападающий41
11Aleksandrs Kornejevs
Aleksandrs Kornejevs
64Универсал41
12Aleksandrs Usovs
Aleksandrs Usovs
72Защитник39
17Igors Brainins
Igors Brainins
51Нападающий40
77Vladislavs Veselovs
Vladislavs Veselovs
4Нападающий47
99Andris Krauklis
Andris Krauklis
912Защитник40

Всего забитых голов: 125   |   Средний возраст команды: 42.8


2. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.ОчкиГолы
1.Baltic International Bank1:5
6:3
6:2
4:4
2:3
5:4
5:4
8:2
4:1
3:6
3:2
3:0
3:1
8:5
5:1
2:1
8:6
7:3
4380%83:53
2.FC Petrow3:6
5:1
3:10
4:2
4:3
4:5
2:1
3:6
7:1
13:2
2:1
1:1
12:3
10:3
7:1
10:0
10:4
2:2
3870%102:52
3.Arigo M*4:4
2:6
2:4
10:3
2:0
6:2
2:2
5:2
4:3
4:5
4:2
7:3
1:1
2:6
8:3
6:3
8:2
7:5
3667%84:56
4.JakoSport*4:5
3:2
5:4
3:4
2:6
0:2
3:2
4:3
6:1
3:2
4:4
4:2
11:2
4:1
2:3
2:5
7:2
4:4
3259%71:54
5.Baldone2:8
4:5
6:3
1:2
2:5
2:2
3:4
2:3
5:1
2:2
2:2
4:3
1:4
4:2
4:4
4:2
5:2
6:4
2546%59:58
6.RTU Sports*6:3
1:4
2:13
1:7
5:4
3:4
2:3
1:6
2:2
1:5
6:2
3:5
5:2
4:4
6:3
2:4
3:2
7:4
2343%60:77
7.Industrial Steel Group0:3
2:3
1:1
1:2
3:7
2:4
2:4
4:4
3:4
2:2
5:3
2:6
2:4
5:3
6:2
1:0
8:2
8:2
2139%57:56
8.Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC5:8
1:3
3:10
3:12
6:2
1:1
1:4
2:11
2:4
4:1
4:4
2:5
3:5
4:2
1:1
0:4
7:4
3:0
1833%52:81
9.FK Ķekava / Kadaga1:2
1:5
0:10
1:7
3:6
3:8
5:2
3:2
2:4
4:4
4:2
3:6
0:1
2:6
4:0
1:1
3:2
3:4
1731%43:72
10.Banku augstskola3:7
6:8
2:2
4:10
5:7
2:8
4:4
2:7
4:6
2:5
4:7
2:3
2:8
2:8
0:3
4:7
4:3
2:3
59%54:106
Дата Соперники Результат
четверг 20:00
7 ноября
Arigo M* - Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC 1:1 (Видео)
Протокол
понедельник 20:00
11 ноября
RTU Sports* - Arigo M* 5:4 (Видео)
Протокол
четверг 20:00
14 ноября
Arigo M* - Baldone 2:2 (Фото) / Видео)
Протокол
вторник 19:00
19 ноября
FK Ķekava / Kadaga - Arigo M* 3:6 (Видео)
Протокол
четверг 20:00
21 ноября
Arigo M* - Industrial Steel Group 4:2 (Видео)
Протокол
воскресенье 20:30
24 ноября
Baldone - Arigo M* 2:5 (Видео)
Протокол
четверг 20:00
28 ноября
Arigo M* - FC Petrow 2:4 (Видео)
Протокол
четверг 20:00
5 декабря
Arigo M* - JakoSport* 2:0 (Видео)
Протокол
вторник 21:10
10 декабря
FC Petrow - Arigo M* 3:10 (Видео)
Протокол
четверг 20:00
12 декабря
Arigo M* - FK Ķekava / Kadaga 8:3 (Видео)
Протокол
вторник 19:30
17 декабря
Industrial Steel Group - Arigo M* 3:7 (Видео)
Протокол
четверг 20:00
19 декабря
Arigo M* - RTU Sports* 4:3 (Видео)
Протокол
вторник 19:00
7 января
Baltic International Bank - Arigo M* 6:2 (Видео)
Протокол
четверг 21:10
9 января
Banku augstskola - Arigo M* 5:7 (Видео)
Протокол
четверг 20:00
16 января
Arigo M* - Banku augstskola 8:2
Протокол
пятница 20:15
17 января
JakoSport* - Arigo M* 2:6 (Видео)
Протокол
вторник 19:00
21 января
Arigo M* - Baltic International Bank 4:4 (Видео)
Протокол
четверг 21:15
23 января
Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC - Arigo M* 6:2 (Видео)
Протокол
2. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Arigo M*2:4
10:3
4:4
2:6
2:3
4:5
11:1
3:4
2:0
6:2
7:1
4:3
8:3
5:3
2560%70:42
2.FC Petrow3:10
4:2
3:6
5:1
6:3
1:2
5:2
4:4
4:3
4:5
4:3
2:4
8:0
5:3
2560%58:48
3.Baltic International Bank6:2
4:4
1:5
6:3
2:0
2:2
5:8
3:2
2:3
5:4
3:4
3:2
5:1
1:2
2355%48:42
4.Jaunais Dinamietis5:4
3:2
2:1
3:6
2:2
0:2
2:6
3:3
6:4
2:2
1:1
3:3
3:2
1:1
2150%36:39
5.Olaines FK4:3
1:11
4:4
2:5
2:3
8:5
3:3
6:2
3:5
5:2
2:2
2:3
2:1
2:2
1945%46:51
6.JakoSport*2:6
0:2
5:4
3:4
4:5
3:2
2:2
4:6
2:5
5:3
1:6
4:2
5:3
5:4
1945%45:54
7.Massa Food R*3:4
1:7
4:2
3:4
2:3
4:3
3:3
1:1
3:2
2:2
2:4
6:1
4:4
0:2
1638%38:42
8.RSU3:5
3:8
3:5
0:8
2:1
1:5
1:1
2:3
2:2
1:2
4:5
3:5
2:0
4:4
921%31:54
Дата Соперники Результат
четверг 21:15
20 февраля
Olaines FK - Arigo M* 4:3 (Видео)
Протокол
пятница 20:30
21 февраля
Arigo M* - Jaunais Dinamietis 2:3 (Видео)
Протокол
вторник 19:00
25 февраля
Arigo M* - RSU 8:3 (Фото) / Видео)
Протокол
пятница 20:30
28 февраля
Arigo M* - Olaines FK 11:1 (Видео)
Протокол
суббота 18:15
1 марта
Jaunais Dinamietis - Arigo M* 5:4 (Видео)
Протокол
понедельник 21:45
3 марта
RSU - Arigo M* 3:5 (Видео)
Протокол
пятница 20:30
7 марта
Arigo M* - Massa Food R* 7:1 (Видео)
Протокол
вторник 20:10
11 марта
Massa Food R* - Arigo M* 3:4 (Видео)
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin