Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: вторник, 1 апреля Всего игр: 585 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4077
Jaunais Dinamietis
Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
 
 
 
 

Laipni lūgti sporta un atpūtas bāzē JAUNAIS DINAMIETIS! Īpašie piedāvājumi: * ģimenēm ar bērniem; * bērnu vasaras nometņu rīkotājiem; * ekskursiju organizatoriem; * sporta spēļu rīkotājiem; Tālr:+37126409809; +37126585735 www.atputapieraznas.lv
#Игроки    ПозицияВозраст
Sergejs Korčukovs
Sergejs Korčukovs
Универсал36
1Aleksandrs Mihailovs
Aleksandrs Mihailovs
Вратарь33
1Edgars Grablevskis
Edgars Grablevskis
1Вратарь33
1Artūrs Kovaļovs
Artūrs Kovaļovs
Вратарь30
2Artjoms Roličs
Artjoms Roličs
41Универсал32
3Roberts Grapels
Roberts Grapels
4Универсал32
4Olegs Ivanica
Olegs Ivanica
51Универсал36
5Artjoms Kurazovs
Artjoms Kurazovs
51Универсал32
6Eduards Martins
Eduards Martins
201Универсал32
7Viktors Semjonovs
Viktors Semjonovs
5Универсал31
8Aleksandrs Špels
Aleksandrs Špels
72Универсал33
9Alberts Švans
Alberts Švans
1Универсал53
9Aleksandrs Petrovs
Aleksandrs Petrovs
4Универсал32
10Dmitrijs Gruņičevs
Dmitrijs Gruņičevs
63Универсал37
11Igors Grudins
Igors Grudins
101Универсал36
13Eduards Šeremets
Eduards Šeremets
11Универсал34
14Vladislavs Lebedko
Vladislavs Lebedko
114Универсал33

Всего забитых голов: 82   |   Средний возраст команды: 34.4


2. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.ОчкиГолы
1.Massa Food R*3:2
2:2
4:4
0:2
3:3
1:1
5:3
4:3
7:2
3:2
5:1
9:3
11:1
7:2
7:0
5:5
6:0
4:3
4176%86:39
2.Olaines FK2:2
2:3
2:1
2:2
3:3
6:2
2:4
5:2
3:4
7:4
7:5
6:2
7:1
6:8
9:4
9:4
7:3
9:3
3667%94:57
3.RSU2:0
4:4
2:2
1:2
1:1
2:3
5:1
4:4
3:2
2:1
4:2
4:6
6:0
5:2
15:3
3:4
6:0
3:2
3463%72:39
4.Jaunais Dinamietis1:1
3:3
2:6
3:3
3:2
1:1
3:4
0:3
7:0
1:1
5:4
7:1
1:2
7:1
5:1
3:6
4:2
5:0
2954%61:41
5.AVANTEX3:4
3:5
2:5
4:2
4:4
1:5
3:0
4:3
2:4
1:4
6:3
6:2
5:2
6:2
6:3
3:4
2:4
7:5
2852%68:61
6.Raita 2*2:3
2:7
4:7
4:3
1:2
2:3
1:1
0:7
4:1
4:2
5:2
2:4
4:2
2:2
8:1
4:3
0:2
7:1
2648%56:53
7.Marshal FC3:9
1:5
2:6
5:7
6:4
2:4
1:7
4:5
2:6
3:6
4:2
2:5
6:4
6:1
8:4
3:4
7:3
13:1
2139%78:83
8.TUC/Jadberg*2:7
1:11
8:6
1:7
2:5
0:6
1:7
2:1
2:6
2:5
2:2
2:4
1:6
4:6
3:2
5:3
1:2
3:1
1630%42:87
9.FK Jaunolaine5:5
0:7
4:9
4:9
4:3
3:15
6:3
1:5
4:3
3:6
3:4
1:8
4:3
4:8
3:5
2:3
3:4
5:3
1630%59:103
10.Medical Group DENS3:4
0:6
3:9
3:7
2:3
0:6
0:5
2:4
5:7
4:2
1:7
2:0
1:13
3:7
1:3
2:1
3:5
4:3
1222%39:92
Дата Соперники Результат
воскресенье 19:15
20 октября
Marshal FC - Jaunais Dinamietis 1:7
Протокол
вторник 20:10
22 октября
Massa Food R* - Jaunais Dinamietis 3:3
Протокол
суббота 18:15
26 октября
Jaunais Dinamietis - Raita 2* 7:0
Протокол
суббота 18:15
2 ноября
Jaunais Dinamietis - RSU 3:2
Протокол
понедельник 21:45
4 ноября
TUC/Jadberg* - Jaunais Dinamietis 1:7
Протокол
четверг 22:10
14 ноября
AVANTEX - Jaunais Dinamietis 3:0
Протокол
суббота 18:15
23 ноября
Jaunais Dinamietis - Marshal FC 5:4 (Фото) / Видео)
Протокол
вторник 21:15
26 ноября
FK Jaunolaine - Jaunais Dinamietis 6:3
Протокол
суббота 18:15
30 ноября
Jaunais Dinamietis - Massa Food R* 1:1
Протокол
понедельник 21:45
2 декабря
RSU - Jaunais Dinamietis 1:1
Протокол
четверг 20:10
5 декабря
Medical Group DENS - Jaunais Dinamietis 0:5
Протокол
суббота 18:15
7 декабря
Jaunais Dinamietis - FK Jaunolaine 5:1
Протокол
пятница 19:30
13 декабря
Raita 2* - Jaunais Dinamietis 1:1
Протокол
суббота 18:15
14 декабря
Jaunais Dinamietis - TUC/Jadberg* 1:2
Протокол
суббота 18:15
21 декабря
Jaunais Dinamietis - AVANTEX 3:4
Протокол
суббота 18:15
4 января
Jaunais Dinamietis - Medical Group DENS 4:2
Протокол
четверг 21:15
9 января
Olaines FK - Jaunais Dinamietis 3:3
Протокол
суббота 18:15
11 января
Jaunais Dinamietis - Olaines FK 2:6
Протокол
2. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Arigo M*2:4
10:3
4:4
2:6
2:3
4:5
11:1
3:4
2:0
6:2
7:1
4:3
8:3
5:3
2560%70:42
2.FC Petrow3:10
4:2
3:6
5:1
6:3
1:2
5:2
4:4
4:3
4:5
4:3
2:4
8:0
5:3
2560%58:48
3.Baltic International Bank6:2
4:4
1:5
6:3
2:0
2:2
5:8
3:2
2:3
5:4
3:4
3:2
5:1
1:2
2355%48:42
4.Jaunais Dinamietis5:4
3:2
2:1
3:6
2:2
0:2
2:6
3:3
6:4
2:2
1:1
3:3
3:2
1:1
2150%36:39
5.Olaines FK4:3
1:11
4:4
2:5
2:3
8:5
3:3
6:2
3:5
5:2
2:2
2:3
2:1
2:2
1945%46:51
6.JakoSport*2:6
0:2
5:4
3:4
4:5
3:2
2:2
4:6
2:5
5:3
1:6
4:2
5:3
5:4
1945%45:54
7.Massa Food R*3:4
1:7
4:2
3:4
2:3
4:3
3:3
1:1
3:2
2:2
2:4
6:1
4:4
0:2
1638%38:42
8.RSU3:5
3:8
3:5
0:8
2:1
1:5
1:1
2:3
2:2
1:2
4:5
3:5
2:0
4:4
921%31:54
Дата Соперники Результат
вторник 19:00
28 января
Baltic International Bank - Jaunais Dinamietis 2:0
Протокол
пятница 20:15
7 февраля
JakoSport* - Jaunais Dinamietis 2:2 (Фото) / Видео)
Протокол
суббота 18:15
8 февраля
Jaunais Dinamietis - Baltic International Bank 2:2
Протокол
суббота 18:15
15 февраля
Jaunais Dinamietis - JakoSport* 6:4
Протокол
вторник 21:10
18 февраля
FC Petrow - Jaunais Dinamietis 6:3
Протокол
пятница 20:30
21 февраля
Arigo M* - Jaunais Dinamietis 2:3 (Видео)
Протокол
суббота 18:15
22 февраля
Jaunais Dinamietis - FC Petrow 2:1
Протокол
суббота 18:15
1 марта
Jaunais Dinamietis - Arigo M* 5:4 (Видео)
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin