Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: вторник, 1 апреля Всего игр: 585 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4077
RSU
Grostonas 6b, OSC, 2.laukums manēžā
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
Jose Martinez Mendieta
Jose Martinez Mendieta
Универсал32
Fidi Grinz
Fidi Grinz
51Универсал30
1Oskars Oļševskis
Oskars Oļševskis
1Универсал33
4Elgars Ludboržs
Elgars Ludboržs
21Универсал32
5Philipp Herrmann
Philipp Herrmann
71Универсал31
6Ingmar Bothe
Ingmar Bothe
61Универсал34
7Nicolas Petryga
Nicolas Petryga
61Универсал32
8Pāvels Zagrebins
Pāvels Zagrebins
2Универсал34
8Staņislavs Radčenko
Staņislavs Radčenko
1Универсал36
9Aleksandrs Radčenko
Aleksandrs Radčenko
75Универсал35
10Ole Husemeyer
Ole Husemeyer
53Универсал34
10Robert Maring
Robert Maring
2Универсал33
11Alberts Mhitarjans
Alberts Mhitarjans
42Универсал32
11Alex Pellio
Alex Pellio
151Универсал33
11Norberts Spriņģis
Norberts Spriņģis
11Универсал33
12Steve Oprisnyak
Steve Oprisnyak
1Универсал29
12Jodok Joachim Puchel
Jodok Joachim Puchel
6Универсал32
13Dāvis Raščevskis
Dāvis Raščevskis
51Универсал32
15Edgars Strautiņš
Edgars Strautiņš
122Универсал29
16Leo Meyer-Schwickerath
Leo Meyer-Schwickerath
31Универсал31

Всего забитых голов: 90   |   Средний возраст команды: 32.4


2. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.ОчкиГолы
1.Massa Food R*3:2
2:2
4:4
0:2
3:3
1:1
5:3
4:3
7:2
3:2
5:1
9:3
11:1
7:2
7:0
5:5
6:0
4:3
4176%86:39
2.Olaines FK2:2
2:3
2:1
2:2
3:3
6:2
2:4
5:2
3:4
7:4
7:5
6:2
7:1
6:8
9:4
9:4
7:3
9:3
3667%94:57
3.RSU2:0
4:4
2:2
1:2
1:1
2:3
5:1
4:4
3:2
2:1
4:2
4:6
6:0
5:2
15:3
3:4
6:0
3:2
3463%72:39
4.Jaunais Dinamietis1:1
3:3
2:6
3:3
3:2
1:1
3:4
0:3
7:0
1:1
5:4
7:1
1:2
7:1
5:1
3:6
4:2
5:0
2954%61:41
5.AVANTEX3:4
3:5
2:5
4:2
4:4
1:5
3:0
4:3
2:4
1:4
6:3
6:2
5:2
6:2
6:3
3:4
2:4
7:5
2852%68:61
6.Raita 2*2:3
2:7
4:7
4:3
1:2
2:3
1:1
0:7
4:1
4:2
5:2
2:4
4:2
2:2
8:1
4:3
0:2
7:1
2648%56:53
7.Marshal FC3:9
1:5
2:6
5:7
6:4
2:4
1:7
4:5
2:6
3:6
4:2
2:5
6:4
6:1
8:4
3:4
7:3
13:1
2139%78:83
8.TUC/Jadberg*2:7
1:11
8:6
1:7
2:5
0:6
1:7
2:1
2:6
2:5
2:2
2:4
1:6
4:6
3:2
5:3
1:2
3:1
1630%42:87
9.FK Jaunolaine5:5
0:7
4:9
4:9
4:3
3:15
6:3
1:5
4:3
3:6
3:4
1:8
4:3
4:8
3:5
2:3
3:4
5:3
1630%59:103
10.Medical Group DENS3:4
0:6
3:9
3:7
2:3
0:6
0:5
2:4
5:7
4:2
1:7
2:0
1:13
3:7
1:3
2:1
3:5
4:3
1222%39:92
Дата Соперники Результат
понедельник 21:45
21 октября
RSU - AVANTEX 5:1
Протокол
понедельник 21:45
28 октября
RSU - FK Jaunolaine 15:3
Протокол
суббота 18:15
2 ноября
Jaunais Dinamietis - RSU 3:2
Протокол
понедельник 21:45
4 ноября
RSU - Raita 2* 3:2
Протокол
понедельник 21:45
11 ноября
RSU - Marshal FC 4:2
Протокол
четверг 21:15
14 ноября
Olaines FK - RSU 2:1
Протокол
понедельник 21:45
18 ноября
RSU - TUC/Jadberg* 6:0
Протокол
пятница 18:30
22 ноября
Raita 2* - RSU 1:2
Протокол
понедельник 21:45
25 ноября
RSU - Medical Group DENS 6:0 (Фото) / Видео)
Протокол
вторник 20:10
26 ноября
Massa Food R* - RSU 4:4
Протокол
понедельник 21:45
2 декабря
RSU - Jaunais Dinamietis 1:1
Протокол
четверг 22:10
5 декабря
AVANTEX - RSU 4:4
Протокол
понедельник 21:45
9 декабря
RSU - Massa Food R* 2:0
Протокол
четверг 20:10
12 декабря
Medical Group DENS - RSU 2:3
Протокол
понедельник 21:45
16 декабря
TUC/Jadberg* - RSU 2:5
Протокол
понедельник 21:45
6 января
RSU - Olaines FK 2:2
Протокол
пятница 21:15
10 января
FK Jaunolaine - RSU 4:3
Протокол
воскресенье 19:15
19 января
Marshal FC - RSU 6:4
Протокол
2. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Arigo M*2:4
10:3
4:4
2:6
2:3
4:5
11:1
3:4
2:0
6:2
7:1
4:3
8:3
5:3
2560%70:42
2.FC Petrow3:10
4:2
3:6
5:1
6:3
1:2
5:2
4:4
4:3
4:5
4:3
2:4
8:0
5:3
2560%58:48
3.Baltic International Bank6:2
4:4
1:5
6:3
2:0
2:2
5:8
3:2
2:3
5:4
3:4
3:2
5:1
1:2
2355%48:42
4.Jaunais Dinamietis5:4
3:2
2:1
3:6
2:2
0:2
2:6
3:3
6:4
2:2
1:1
3:3
3:2
1:1
2150%36:39
5.Olaines FK4:3
1:11
4:4
2:5
2:3
8:5
3:3
6:2
3:5
5:2
2:2
2:3
2:1
2:2
1945%46:51
6.JakoSport*2:6
0:2
5:4
3:4
4:5
3:2
2:2
4:6
2:5
5:3
1:6
4:2
5:3
5:4
1945%45:54
7.Massa Food R*3:4
1:7
4:2
3:4
2:3
4:3
3:3
1:1
3:2
2:2
2:4
6:1
4:4
0:2
1638%38:42
8.RSU3:5
3:8
3:5
0:8
2:1
1:5
1:1
2:3
2:2
1:2
4:5
3:5
2:0
4:4
921%31:54
Дата Соперники Результат
понедельник 21:45
27 января
RSU - FC Petrow 3:5
Протокол
понедельник 21:45
17 февраля
RSU - JakoSport* 4:5
Протокол
пятница 20:15
21 февраля
JakoSport* - RSU 5:3
Протокол
понедельник 21:45
24 февраля
RSU - Baltic International Bank 2:1
Протокол
вторник 19:00
25 февраля
Arigo M* - RSU 8:3 (Фото) / Видео)
Протокол
понедельник 21:45
3 марта
RSU - Arigo M* 3:5 (Видео)
Протокол
четверг 19:00
6 марта
Baltic International Bank - RSU 5:1
Протокол
вторник 21:30
11 марта
FC Petrow - RSU 8:0
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin