Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: вторник, 1 апреля Всего игр: 585 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4077
Olaines FK
Skolas 1, Olaine, Olaines 2. vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Aleksandrs Pogrebnojs
Aleksandrs Pogrebnojs
4Вратарь39
2Aleksandrs Kulakovs
Aleksandrs Kulakovs
Универсал41
4Zaurs Gadžijevs
Zaurs Gadžijevs
62Защитник41
5Konstantīns Plukaitis
Konstantīns Plukaitis
1Защитник38
6Arturs Pozņaks
Arturs Pozņaks
2Защитник38
8Vasilijs Halameida
Vasilijs Halameida
Нападающий32
9Jevgenijs Drabovičs
Jevgenijs Drabovičs
103Нападающий31
10Pavels Feoktistovs
Pavels Feoktistovs
1321Нападающий34
13Jevgenijs Keziks
Jevgenijs Keziks
Универсал37
15Nikolajs Kuzmins
Nikolajs Kuzmins
Универсал34
16Dmitrijs Plukaitis
Dmitrijs  Plukaitis
461Универсал38
18Aleksandrs Mihailovs
Aleksandrs Mihailovs
211Нападающий39
21Vitālijs Makejevs
Vitālijs Makejevs
191Универсал37
25Dmitrijs Trofimovs
Dmitrijs Trofimovs
2Универсал37
31Edgars Auziņš
Edgars Auziņš
1Вратарь35

Всего забитых голов: 120   |   Средний возраст команды: 36.7


2. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.ОчкиГолы
1.Massa Food R*3:2
2:2
4:4
0:2
3:3
1:1
5:3
4:3
7:2
3:2
5:1
9:3
11:1
7:2
7:0
5:5
6:0
4:3
4176%86:39
2.Olaines FK2:2
2:3
2:1
2:2
3:3
6:2
2:4
5:2
3:4
7:4
7:5
6:2
7:1
6:8
9:4
9:4
7:3
9:3
3667%94:57
3.RSU2:0
4:4
2:2
1:2
1:1
2:3
5:1
4:4
3:2
2:1
4:2
4:6
6:0
5:2
15:3
3:4
6:0
3:2
3463%72:39
4.Jaunais Dinamietis1:1
3:3
2:6
3:3
3:2
1:1
3:4
0:3
7:0
1:1
5:4
7:1
1:2
7:1
5:1
3:6
4:2
5:0
2954%61:41
5.AVANTEX3:4
3:5
2:5
4:2
4:4
1:5
3:0
4:3
2:4
1:4
6:3
6:2
5:2
6:2
6:3
3:4
2:4
7:5
2852%68:61
6.Raita 2*2:3
2:7
4:7
4:3
1:2
2:3
1:1
0:7
4:1
4:2
5:2
2:4
4:2
2:2
8:1
4:3
0:2
7:1
2648%56:53
7.Marshal FC3:9
1:5
2:6
5:7
6:4
2:4
1:7
4:5
2:6
3:6
4:2
2:5
6:4
6:1
8:4
3:4
7:3
13:1
2139%78:83
8.TUC/Jadberg*2:7
1:11
8:6
1:7
2:5
0:6
1:7
2:1
2:6
2:5
2:2
2:4
1:6
4:6
3:2
5:3
1:2
3:1
1630%42:87
9.FK Jaunolaine5:5
0:7
4:9
4:9
4:3
3:15
6:3
1:5
4:3
3:6
3:4
1:8
4:3
4:8
3:5
2:3
3:4
5:3
1630%59:103
10.Medical Group DENS3:4
0:6
3:9
3:7
2:3
0:6
0:5
2:4
5:7
4:2
1:7
2:0
1:13
3:7
1:3
2:1
3:5
4:3
1222%39:92
Дата Соперники Результат
воскресенье 19:15
27 октября
Marshal FC - Olaines FK 2:6
Протокол
четверг 21:15
31 октября
Olaines FK - TUC/Jadberg* 7:1
Протокол
пятница 21:15
8 ноября
FK Jaunolaine - Olaines FK 4:9
Протокол
четверг 21:15
14 ноября
Olaines FK - RSU 2:1
Протокол
четверг 21:15
21 ноября
Olaines FK - Massa Food R* 2:2
Протокол
понедельник 21:15
25 ноября
Olaines FK - AVANTEX 2:4
Протокол
вторник 20:10
3 декабря
Massa Food R* - Olaines FK 3:2 (Фото) / Видео)
Протокол
четверг 21:15
5 декабря
Olaines FK - FK Jaunolaine 9:4
Протокол
понедельник 21:15
9 декабря
Olaines FK - Raita 2* 3:4
Протокол
четверг 22:10
12 декабря
AVANTEX - Olaines FK 2:5
Протокол
понедельник 21:15
16 декабря
Olaines FK - Medical Group DENS 7:3
Протокол
четверг 20:10
19 декабря
Medical Group DENS - Olaines FK 3:9
Протокол
пятница 18:30
20 декабря
Raita 2* - Olaines FK 4:7
Протокол
понедельник 21:45
6 января
RSU - Olaines FK 2:2
Протокол
четверг 21:15
9 января
Olaines FK - Jaunais Dinamietis 3:3
Протокол
суббота 18:15
11 января
Jaunais Dinamietis - Olaines FK 2:6
Протокол
понедельник 20:30
13 января
TUC/Jadberg* - Olaines FK 8:6
Протокол
четверг 21:15
16 января
Olaines FK - Marshal FC 7:5
Протокол
2. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Arigo M*2:4
10:3
4:4
2:6
2:3
4:5
11:1
3:4
2:0
6:2
7:1
4:3
8:3
5:3
2560%70:42
2.FC Petrow3:10
4:2
3:6
5:1
6:3
1:2
5:2
4:4
4:3
4:5
4:3
2:4
8:0
5:3
2560%58:48
3.Baltic International Bank6:2
4:4
1:5
6:3
2:0
2:2
5:8
3:2
2:3
5:4
3:4
3:2
5:1
1:2
2355%48:42
4.Jaunais Dinamietis5:4
3:2
2:1
3:6
2:2
0:2
2:6
3:3
6:4
2:2
1:1
3:3
3:2
1:1
2150%36:39
5.Olaines FK4:3
1:11
4:4
2:5
2:3
8:5
3:3
6:2
3:5
5:2
2:2
2:3
2:1
2:2
1945%46:51
6.JakoSport*2:6
0:2
5:4
3:4
4:5
3:2
2:2
4:6
2:5
5:3
1:6
4:2
5:3
5:4
1945%45:54
7.Massa Food R*3:4
1:7
4:2
3:4
2:3
4:3
3:3
1:1
3:2
2:2
2:4
6:1
4:4
0:2
1638%38:42
8.RSU3:5
3:8
3:5
0:8
2:1
1:5
1:1
2:3
2:2
1:2
4:5
3:5
2:0
4:4
921%31:54
Дата Соперники Результат
пятница 20:15
31 января
JakoSport* - Olaines FK 2:5
Протокол
четверг 21:15
6 февраля
Olaines FK - Baltic International Bank 2:3
Протокол
понедельник 21:15
10 февраля
Olaines FK - JakoSport* 3:5
Протокол
четверг 21:15
13 февраля
Olaines FK - FC Petrow 4:4
Протокол
четверг 21:15
20 февраля
Olaines FK - Arigo M* 4:3 (Видео)
Протокол
вторник 21:10
25 февраля
FC Petrow - Olaines FK 5:2
Протокол
пятница 20:30
28 февраля
Arigo M* - Olaines FK 11:1 (Видео)
Протокол
вторник 19:00
4 марта
Baltic International Bank - Olaines FK 5:8 (Фото) / Видео)
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin