Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: вторник, 1 апреля Всего игр: 585 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4077
Raita 2*
Grebenščikova iela 1
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Jevgenijs Mironovs
Jevgenijs Mironovs
Вратарь51
1Vitālijs Ņedbaļskis
Vitālijs Ņedbaļskis
2Вратарь39
1Dāvis Zanders
Dāvis Zanders
Вратарь44
1Oļegs Vasiļjevs (fārmklubs)
Oļegs Vasiļjevs (fārmklubs)
1Вратарь35
2Pavels Kokarevs
Pavels Kokarevs
Защитник39
4Jevģenijs Dubojskis (fārmklubs)
Jevģenijs Dubojskis (fārmklubs)
72Защитник37
5Deniss Liukonens
Deniss Liukonens
93Универсал35
6Aleksandrs Berezins
Aleksandrs Berezins
Защитник42
6Aleksejs Inozemcevs (fārmklubs)
Aleksejs Inozemcevs (fārmklubs)
1Универсал35
7Aleksandrs Hudaiberdijevs (fārmklubs)
Aleksandrs Hudaiberdijevs (fārmklubs)
1Универсал37
9Andrejs Perepļotkins (fārmklubs)
Andrejs Perepļotkins (fārmklubs)
61Универсал39
9Olegs Lesčovs
Olegs Lesčovs
3Нападающий-
10Aleksandrs Šmeļovs
Aleksandrs Šmeļovs
104Нападающий53
10Olegs Penkovskis (fārmklubs)
Olegs Penkovskis (fārmklubs)
21Нападающий39
11Igors Čudins
Igors Čudins
22Нападающий40
12Dmitrijs Ivanovs
Dmitrijs Ivanovs
152Защитник40
12Eduards Gailītis
Eduards Gailītis
2Нападающий37
14Asifs Ibragimovs (fārmklubs)
Asifs Ibragimovs (fārmklubs)
1Нападающий34
15Jevģenijs Ilovaiskis
Jevģenijs Ilovaiskis
Защитник44
15Aleksandrs Abašins (fārmklubs)
Aleksandrs Abašins (fārmklubs)
151Универсал38
16Dmitrijs Kohans (fārmklubs)
Dmitrijs Kohans (fārmklubs)
1Универсал42
17Pāvels Lavrentjevs (fārmklubs)
Pāvels Lavrentjevs (fārmklubs)
3Нападающий35
21Jurijs Plepis
Jurijs Plepis
1Защитник51
24Vadims Sinicins
Vadims Sinicins
1Нападающий46
25Dmitrijs Kirienkovs
Dmitrijs Kirienkovs
Нападающий41
29Vladimirs Pupins
Vladimirs  Pupins
Нападающий49

Всего забитых голов: 78   |   Средний возраст команды: 40.9


2. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.ОчкиГолы
1.Massa Food R*3:2
2:2
4:4
0:2
3:3
1:1
5:3
4:3
7:2
3:2
5:1
9:3
11:1
7:2
7:0
5:5
6:0
4:3
4176%86:39
2.Olaines FK2:2
2:3
2:1
2:2
3:3
6:2
2:4
5:2
3:4
7:4
7:5
6:2
7:1
6:8
9:4
9:4
7:3
9:3
3667%94:57
3.RSU2:0
4:4
2:2
1:2
1:1
2:3
5:1
4:4
3:2
2:1
4:2
4:6
6:0
5:2
15:3
3:4
6:0
3:2
3463%72:39
4.Jaunais Dinamietis1:1
3:3
2:6
3:3
3:2
1:1
3:4
0:3
7:0
1:1
5:4
7:1
1:2
7:1
5:1
3:6
4:2
5:0
2954%61:41
5.AVANTEX3:4
3:5
2:5
4:2
4:4
1:5
3:0
4:3
2:4
1:4
6:3
6:2
5:2
6:2
6:3
3:4
2:4
7:5
2852%68:61
6.Raita 2*2:3
2:7
4:7
4:3
1:2
2:3
1:1
0:7
4:1
4:2
5:2
2:4
4:2
2:2
8:1
4:3
0:2
7:1
2648%56:53
7.Marshal FC3:9
1:5
2:6
5:7
6:4
2:4
1:7
4:5
2:6
3:6
4:2
2:5
6:4
6:1
8:4
3:4
7:3
13:1
2139%78:83
8.TUC/Jadberg*2:7
1:11
8:6
1:7
2:5
0:6
1:7
2:1
2:6
2:5
2:2
2:4
1:6
4:6
3:2
5:3
1:2
3:1
1630%42:87
9.FK Jaunolaine5:5
0:7
4:9
4:9
4:3
3:15
6:3
1:5
4:3
3:6
3:4
1:8
4:3
4:8
3:5
2:3
3:4
5:3
1630%59:103
10.Medical Group DENS3:4
0:6
3:9
3:7
2:3
0:6
0:5
2:4
5:7
4:2
1:7
2:0
1:13
3:7
1:3
2:1
3:5
4:3
1222%39:92
Дата Соперники Результат
суббота 18:15
26 октября
Jaunais Dinamietis - Raita 2* 7:0
Протокол
пятница 18:30
1 ноября
Raita 2* - Medical Group DENS 0:2
Протокол
понедельник 21:45
4 ноября
RSU - Raita 2* 3:2
Протокол
пятница 18:30
8 ноября
Raita 2* - Marshal FC 5:2
Протокол
пятница 18:30
15 ноября
Raita 2* - TUC/Jadberg* 4:2
Протокол
пятница 18:30
22 ноября
Raita 2* - RSU 1:2
Протокол
пятница 18:30
29 ноября
Raita 2* - AVANTEX 4:1
Протокол
понедельник 21:45
2 декабря
TUC/Jadberg* - Raita 2* 2:2 (Фото) / Видео)
Протокол
пятница 18:30
6 декабря
Raita 2* - Massa Food R* 2:3
Протокол
понедельник 21:15
9 декабря
Olaines FK - Raita 2* 3:4
Протокол
вторник 20:10
10 декабря
Massa Food R* - Raita 2* 7:2
Протокол
пятница 19:30
13 декабря
Raita 2* - Jaunais Dinamietis 1:1
Протокол
вторник 21:15
17 декабря
FK Jaunolaine - Raita 2* 3:4
Протокол
пятница 18:30
20 декабря
Raita 2* - Olaines FK 4:7
Протокол
пятница 18:30
27 декабря
Raita 2* - FK Jaunolaine 8:1
Протокол
четверг 22:10
2 января
AVANTEX - Raita 2* 2:4
Протокол
четверг 20:10
16 января
Medical Group DENS - Raita 2* 1:7
Протокол
вторник 21:00
21 января
Marshal FC - Raita 2* 4:2
Протокол
2. līga
Группа D
Календарь1.2.3.4.5.6.ОчкиГолы
1.AVANTEX2:4
1:4
6:3
6:2
2:4
3:0
4:1
4:7
3:1
7:1
1860%38:27
2.Raita 2*4:1
4:2
5:2
2:4
4:4
1:2
2:7
9:3
7:3
2:2
1757%40:30
3.Marshal FC2:6
3:6
4:2
2:5
3:6
7:5
6:6
10:-
8:4
4:3
1653%49:43
4.Industrial Steel Group0:3
4:2
2:1
4:4
5:7
6:3
5:3
2:6
3:4
2:2
1447%33:35
5.RTU Sports*7:4
1:4
3:9
7:2
-:10
6:6
6:2
3:5
2:2
1:5
1137%36:49
6.Baldone1:7
1:3
2:2
3:7
3:4
4:8
2:2
4:3
5:1
2:2
930%27:39
Дата Соперники Результат
воскресенье 20:30
26 января
Baldone - Raita 2* 2:2
Протокол
вторник 21:00
4 февраля
Raita 2* - RTU Sports* 2:7
Протокол
вторник 19:15
11 февраля
Industrial Steel Group - Raita 2* 2:1 (Фото) / Видео)
Протокол
вторник 21:00
18 февраля
Raita 2* - Industrial Steel Group 4:4
Протокол
вторник 21:00
25 февраля
Raita 2* - Baldone 7:3
Протокол
вторник 21:00
4 марта
RTU Sports* - Raita 2* 3:9
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin