Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: вторник, 1 апреля Всего игр: 585 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4077
Baldone
Baldone, Iecavas iela 2, Baldones vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Mārtiņš Antons
Mārtiņš Antons
Вратарь40
1Elvis Arnavs
Elvis Arnavs
121Вратарь30
2Edgars Prauliņš
Edgars Prauliņš
312Защитник33
3Mārtiņš Veģeris
Mārtiņš Veģeris
122Защитник32
4Aigars Biša
Aigars Biša
4Нападающий42
5Igors Jefimovs
Igors Jefimovs
53Защитник43
6Vitālijs Daļeckis
Vitālijs Daļeckis
Нападающий41
7Lauris Balodis
Lauris Balodis
41Нападающий47
8Jānis Elmeris
Jānis Elmeris
10Нападающий37
9Edmunds Sniķeris
Edmunds Sniķeris
92Нападающий39
10Kristaps Rakštelis
Kristaps Rakštelis
61Нападающий33
11Edgars Jansons
Edgars Jansons
Нападающий32
12Jānis Augstkalns
Jānis Augstkalns
Нападающий31
13Kārlis Ozols
Kārlis Ozols
34Защитник29
14Dāvis Gaigals
Dāvis Gaigals
53Нападающий35
21Jevgenijs Kravčenko
Jevgenijs Kravčenko
92Защитник44
23Jānis Priede
Jānis Priede
2Нападающий33

Всего забитых голов: 73   |   Средний возраст команды: 36.5


2. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.ОчкиГолы
1.Baltic International Bank1:5
6:3
6:2
4:4
2:3
5:4
5:4
8:2
4:1
3:6
3:2
3:0
3:1
8:5
5:1
2:1
8:6
7:3
4380%83:53
2.FC Petrow3:6
5:1
3:10
4:2
4:3
4:5
2:1
3:6
7:1
13:2
2:1
1:1
12:3
10:3
7:1
10:0
10:4
2:2
3870%102:52
3.Arigo M*4:4
2:6
2:4
10:3
2:0
6:2
2:2
5:2
4:3
4:5
4:2
7:3
1:1
2:6
8:3
6:3
8:2
7:5
3667%84:56
4.JakoSport*4:5
3:2
5:4
3:4
2:6
0:2
3:2
4:3
6:1
3:2
4:4
4:2
11:2
4:1
2:3
2:5
7:2
4:4
3259%71:54
5.Baldone2:8
4:5
6:3
1:2
2:5
2:2
3:4
2:3
5:1
2:2
2:2
4:3
1:4
4:2
4:4
4:2
5:2
6:4
2546%59:58
6.RTU Sports*6:3
1:4
2:13
1:7
5:4
3:4
2:3
1:6
2:2
1:5
6:2
3:5
5:2
4:4
6:3
2:4
3:2
7:4
2343%60:77
7.Industrial Steel Group0:3
2:3
1:1
1:2
3:7
2:4
2:4
4:4
3:4
2:2
5:3
2:6
2:4
5:3
6:2
1:0
8:2
8:2
2139%57:56
8.Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC5:8
1:3
3:10
3:12
6:2
1:1
1:4
2:11
2:4
4:1
4:4
2:5
3:5
4:2
1:1
0:4
7:4
3:0
1833%52:81
9.FK Ķekava / Kadaga1:2
1:5
0:10
1:7
3:6
3:8
5:2
3:2
2:4
4:4
4:2
3:6
0:1
2:6
4:0
1:1
3:2
3:4
1731%43:72
10.Banku augstskola3:7
6:8
2:2
4:10
5:7
2:8
4:4
2:7
4:6
2:5
4:7
2:3
2:8
2:8
0:3
4:7
4:3
2:3
59%54:106
Дата Соперники Результат
вторник 21:10
22 октября
FC Petrow - Baldone 2:1
Протокол
воскресенье 20:30
27 октября
Baldone - Industrial Steel Group 2:2
Протокол
вторник 19:00
29 октября
FK Ķekava / Kadaga - Baldone 2:4
Протокол
воскресенье 20:30
3 ноября
Baldone - RTU Sports* 5:1
Протокол
воскресенье 20:30
10 ноября
Baldone - Banku augstskola 5:2
Протокол
вторник 19:30
12 ноября
Industrial Steel Group - Baldone 3:4
Протокол
четверг 20:00
14 ноября
Arigo M* - Baldone 2:2 (Фото) / Видео)
Протокол
воскресенье 20:30
17 ноября
Baldone - Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC 1:4
Протокол
четверг 20:15
21 ноября
Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC - Baldone 2:4
Протокол
воскресенье 20:30
24 ноября
Baldone - Arigo M* 2:5 (Видео)
Протокол
пятница 20:15
29 ноября
JakoSport* - Baldone 3:2
Протокол
воскресенье 20:30
8 декабря
Baldone - Baltic International Bank 2:8
Протокол
четверг 21:10
12 декабря
Banku augstskola - Baldone 4:6
Протокол
воскресенье 20:30
15 декабря
Baldone - JakoSport* 3:4
Протокол
четверг 19:00
19 декабря
Baltic International Bank - Baldone 5:4
Протокол
вторник 20:30
7 января
RTU Sports* - Baldone 2:2
Протокол
воскресенье 20:30
12 января
Baldone - FK Ķekava / Kadaga 4:4
Протокол
воскресенье 20:30
19 января
Baldone - FC Petrow 6:3
Протокол
2. līga
Группа D
Календарь1.2.3.4.5.6.ОчкиГолы
1.AVANTEX2:4
1:4
6:3
6:2
2:4
3:0
4:1
4:7
3:1
7:1
1860%38:27
2.Raita 2*4:1
4:2
5:2
2:4
4:4
1:2
2:7
9:3
7:3
2:2
1757%40:30
3.Marshal FC2:6
3:6
4:2
2:5
3:6
7:5
6:6
10:-
8:4
4:3
1653%49:43
4.Industrial Steel Group0:3
4:2
2:1
4:4
5:7
6:3
5:3
2:6
3:4
2:2
1447%33:35
5.RTU Sports*7:4
1:4
3:9
7:2
-:10
6:6
6:2
3:5
2:2
1:5
1137%36:49
6.Baldone1:7
1:3
2:2
3:7
3:4
4:8
2:2
4:3
5:1
2:2
930%27:39
Дата Соперники Результат
воскресенье 20:30
26 января
Baldone - Raita 2* 2:2
Протокол
воскресенье 20:30
2 февраля
Baldone - Marshal FC 3:4
Протокол
четверг 22:10
6 февраля
AVANTEX - Baldone 3:1 (Фото) / Видео)
Протокол
воскресенье 20:30
23 февраля
Baldone - AVANTEX 1:7
Протокол
вторник 21:00
25 февраля
Raita 2* - Baldone 7:3
Протокол
воскресенье 19:15
9 марта
Marshal FC - Baldone 8:4
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin