Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: вторник, 1 апреля Всего игр: 585 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4077
FC Petrow
Ogres 9, 75.vsk
 
 

Juridiskajā birojā “Petrow” strādā un ar to sadarbojas vairāk nekā 50 praktizējoši advokāti un juristi no vairākām Eiropas valstīm ( Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Polijas, Vācijas, Ukrainas, Austrijas Zviedrijas u. c.). Mūsu uzdevums — veicināt mūsu klientu attīstību un juridisko aizsardzību.Arī tagad ir nodibināts sporta klubs INTER(www.petrow.lv).
#Игроки    ПозицияВозраст
1Oļegs Vasiļjevs
Oļegs Vasiļjevs
1Вратарь35
2Deniss Martinovs (fārmklubs)
Deniss Martinovs (fārmklubs)
2Защитник39
3Vjačeslavs Žarovs
Vjačeslavs Žarovs
Защитник54
7Igors Miheikins (fārmklubs)
Igors Miheikins (fārmklubs)
191Универсал34
8Nikolajs Samkovs
Nikolajs Samkovs
121Универсал30
9Anatolijs Mežeckis
Anatolijs Mežeckis
20Нападающий37
10Rustams Umarovs
Rustams Umarovs
81Нападающий49
11Aleksandrs Miheikins
Aleksandrs Miheikins
244Универсал42
14Andrejs Urbans
Andrejs Urbans
9Универсал36
15Sergejs Rovdo
Sergejs Rovdo
31Вратарь39
17Deniss Kučers (fārmklubs)
Deniss Kučers (fārmklubs)
51Универсал39
18Jevģēnijs Matrjoņins
Jevģēnijs Matrjoņins
27Защитник42
21Vladimirs Ivanikins (fārmklubs)
Vladimirs Ivanikins (fārmklubs)
81Универсал40
29Bogdans Ņesterenko
Bogdans Ņesterenko
131Защитник40
32Kirils Jeļkins
Kirils Jeļkins
103Универсал36
34Olegs Kopča
Olegs Kopča
311Универсал39

Всего забитых голов: 161   |   Средний возраст команды: 39.4


2. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.ОчкиГолы
1.Baltic International Bank1:5
6:3
6:2
4:4
2:3
5:4
5:4
8:2
4:1
3:6
3:2
3:0
3:1
8:5
5:1
2:1
8:6
7:3
4380%83:53
2.FC Petrow3:6
5:1
3:10
4:2
4:3
4:5
2:1
3:6
7:1
13:2
2:1
1:1
12:3
10:3
7:1
10:0
10:4
2:2
3870%102:52
3.Arigo M*4:4
2:6
2:4
10:3
2:0
6:2
2:2
5:2
4:3
4:5
4:2
7:3
1:1
2:6
8:3
6:3
8:2
7:5
3667%84:56
4.JakoSport*4:5
3:2
5:4
3:4
2:6
0:2
3:2
4:3
6:1
3:2
4:4
4:2
11:2
4:1
2:3
2:5
7:2
4:4
3259%71:54
5.Baldone2:8
4:5
6:3
1:2
2:5
2:2
3:4
2:3
5:1
2:2
2:2
4:3
1:4
4:2
4:4
4:2
5:2
6:4
2546%59:58
6.RTU Sports*6:3
1:4
2:13
1:7
5:4
3:4
2:3
1:6
2:2
1:5
6:2
3:5
5:2
4:4
6:3
2:4
3:2
7:4
2343%60:77
7.Industrial Steel Group0:3
2:3
1:1
1:2
3:7
2:4
2:4
4:4
3:4
2:2
5:3
2:6
2:4
5:3
6:2
1:0
8:2
8:2
2139%57:56
8.Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC5:8
1:3
3:10
3:12
6:2
1:1
1:4
2:11
2:4
4:1
4:4
2:5
3:5
4:2
1:1
0:4
7:4
3:0
1833%52:81
9.FK Ķekava / Kadaga1:2
1:5
0:10
1:7
3:6
3:8
5:2
3:2
2:4
4:4
4:2
3:6
0:1
2:6
4:0
1:1
3:2
3:4
1731%43:72
10.Banku augstskola3:7
6:8
2:2
4:10
5:7
2:8
4:4
2:7
4:6
2:5
4:7
2:3
2:8
2:8
0:3
4:7
4:3
2:3
59%54:106
Дата Соперники Результат
вторник 21:10
22 октября
FC Petrow - Baldone 2:1
Протокол
вторник 21:10
29 октября
FC Petrow - Baltic International Bank 3:6
Протокол
четверг 21:10
31 октября
Banku augstskola - FC Petrow 2:2
Протокол
вторник 21:10
5 ноября
FC Petrow - Industrial Steel Group 2:1 (Фото) / Видео)
Протокол
пятница 20:15
8 ноября
JakoSport* - FC Petrow 5:4
Протокол
вторник 19:00
12 ноября
FK Ķekava / Kadaga - FC Petrow 0:10
Протокол
четверг 19:00
14 ноября
Baltic International Bank - FC Petrow 1:5
Протокол
вторник 21:10
19 ноября
FC Petrow - Banku augstskola 10:4
Протокол
вторник 21:10
26 ноября
FC Petrow - FK Ķekava / Kadaga 7:1
Протокол
четверг 20:00
28 ноября
Arigo M* - FC Petrow 2:4 (Видео)
Протокол
вторник 21:10
3 декабря
FC Petrow - RTU Sports* 7:1
Протокол
четверг 21:15
5 декабря
Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC - FC Petrow 3:10
Протокол
вторник 21:10
10 декабря
FC Petrow - Arigo M* 3:10 (Видео)
Протокол
вторник 21:10
17 декабря
FC Petrow - Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC 12:3
Протокол
вторник 19:30
7 января
Industrial Steel Group - FC Petrow 1:1
Протокол
вторник 21:10
14 января
FC Petrow - JakoSport* 4:3
Протокол
воскресенье 20:30
19 января
Baldone - FC Petrow 6:3
Протокол
вторник 21:30
21 января
RTU Sports* - FC Petrow 2:13
Протокол
2. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.Arigo M*2:4
10:3
4:4
2:6
2:3
4:5
11:1
3:4
2:0
6:2
7:1
4:3
8:3
5:3
2560%70:42
2.FC Petrow3:10
4:2
3:6
5:1
6:3
1:2
5:2
4:4
4:3
4:5
4:3
2:4
8:0
5:3
2560%58:48
3.Baltic International Bank6:2
4:4
1:5
6:3
2:0
2:2
5:8
3:2
2:3
5:4
3:4
3:2
5:1
1:2
2355%48:42
4.Jaunais Dinamietis5:4
3:2
2:1
3:6
2:2
0:2
2:6
3:3
6:4
2:2
1:1
3:3
3:2
1:1
2150%36:39
5.Olaines FK4:3
1:11
4:4
2:5
2:3
8:5
3:3
6:2
3:5
5:2
2:2
2:3
2:1
2:2
1945%46:51
6.JakoSport*2:6
0:2
5:4
3:4
4:5
3:2
2:2
4:6
2:5
5:3
1:6
4:2
5:3
5:4
1945%45:54
7.Massa Food R*3:4
1:7
4:2
3:4
2:3
4:3
3:3
1:1
3:2
2:2
2:4
6:1
4:4
0:2
1638%38:42
8.RSU3:5
3:8
3:5
0:8
2:1
1:5
1:1
2:3
2:2
1:2
4:5
3:5
2:0
4:4
921%31:54
Дата Соперники Результат
понедельник 21:45
27 января
RSU - FC Petrow 3:5
Протокол
вторник 21:10
11 февраля
FC Petrow - Massa Food R* 4:3 (Фото) / Видео)
Протокол
четверг 21:15
13 февраля
Olaines FK - FC Petrow 4:4
Протокол
вторник 21:10
18 февраля
FC Petrow - Jaunais Dinamietis 6:3
Протокол
суббота 18:15
22 февраля
Jaunais Dinamietis - FC Petrow 2:1
Протокол
вторник 21:10
25 февраля
FC Petrow - Olaines FK 5:2
Протокол
вторник 20:10
4 марта
Massa Food R* - FC Petrow 4:2 (Видео)
Протокол
вторник 21:30
11 марта
FC Petrow - RSU 8:0
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin