Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: вторник, 1 апреля Всего игр: 585 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4077
Industrial Steel Group
Andromedas gatve 11, 80. vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
2Ruslans Prošins
Ruslans Prošins
43Нападающий32
3Igors Galkins
Igors Galkins
Нападающий49
4Igors Gajduks
Igors Gajduks
8Нападающий34
5Aleksejs Kolesnikovs
Aleksejs Kolesnikovs
31Универсал42
5Ilmārs Labuds
Ilmārs Labuds
841Защитник41
6Valerijs Antonovs
Valerijs Antonovs
21Нападающий44
6Ilja Nemčikovs
Ilja Nemčikovs
1Нападающий36
7Romans Kornienko
Romans Kornienko
3Защитник44
8Antons Kresliņš
Antons Kresliņš
1Защитник44
9Jevgenijs Sadovnikovs
Jevgenijs Sadovnikovs
31Нападающий34
10Jevgenijs Liukonins
Jevgenijs Liukonins
11Нападающий37
11Jurijs Gladčenko
Jurijs Gladčenko
81Нападающий39
12Vadims Sarapulovs
Vadims Sarapulovs
581Нападающий41
15Andrejs Gajduks
Andrejs Gajduks
82Защитник36
16Vladislavs Ivanovs
Vladislavs Ivanovs
3Нападающий36
17Andrejs Dacjuks
Andrejs Dacjuks
5Нападающий45
18Dmitrijs Golenisčevs
Dmitrijs Golenisčevs
1Вратарь41
20Vladimirs Celousovs
Vladimirs Celousovs
111Вратарь61
21Dmitrijs Bogdanovs
Dmitrijs Bogdanovs
11Нападающий45
33Ronalds Štukaturovs
Ronalds Štukaturovs
2Защитник28

Всего забитых голов: 77   |   Средний возраст команды: 40.5


2. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.ОчкиГолы
1.Baltic International Bank1:5
6:3
6:2
4:4
2:3
5:4
5:4
8:2
4:1
3:6
3:2
3:0
3:1
8:5
5:1
2:1
8:6
7:3
4380%83:53
2.FC Petrow3:6
5:1
3:10
4:2
4:3
4:5
2:1
3:6
7:1
13:2
2:1
1:1
12:3
10:3
7:1
10:0
10:4
2:2
3870%102:52
3.Arigo M*4:4
2:6
2:4
10:3
2:0
6:2
2:2
5:2
4:3
4:5
4:2
7:3
1:1
2:6
8:3
6:3
8:2
7:5
3667%84:56
4.JakoSport*4:5
3:2
5:4
3:4
2:6
0:2
3:2
4:3
6:1
3:2
4:4
4:2
11:2
4:1
2:3
2:5
7:2
4:4
3259%71:54
5.Baldone2:8
4:5
6:3
1:2
2:5
2:2
3:4
2:3
5:1
2:2
2:2
4:3
1:4
4:2
4:4
4:2
5:2
6:4
2546%59:58
6.RTU Sports*6:3
1:4
2:13
1:7
5:4
3:4
2:3
1:6
2:2
1:5
6:2
3:5
5:2
4:4
6:3
2:4
3:2
7:4
2343%60:77
7.Industrial Steel Group0:3
2:3
1:1
1:2
3:7
2:4
2:4
4:4
3:4
2:2
5:3
2:6
2:4
5:3
6:2
1:0
8:2
8:2
2139%57:56
8.Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC5:8
1:3
3:10
3:12
6:2
1:1
1:4
2:11
2:4
4:1
4:4
2:5
3:5
4:2
1:1
0:4
7:4
3:0
1833%52:81
9.FK Ķekava / Kadaga1:2
1:5
0:10
1:7
3:6
3:8
5:2
3:2
2:4
4:4
4:2
3:6
0:1
2:6
4:0
1:1
3:2
3:4
1731%43:72
10.Banku augstskola3:7
6:8
2:2
4:10
5:7
2:8
4:4
2:7
4:6
2:5
4:7
2:3
2:8
2:8
0:3
4:7
4:3
2:3
59%54:106
Дата Соперники Результат
воскресенье 20:30
27 октября
Baldone - Industrial Steel Group 2:2
Протокол
вторник 19:30
29 октября
Industrial Steel Group - JakoSport* 2:4
Протокол
вторник 21:10
5 ноября
FC Petrow - Industrial Steel Group 2:1 (Фото) / Видео)
Протокол
четверг 21:10
7 ноября
Banku augstskola - Industrial Steel Group 2:8
Протокол
вторник 19:30
12 ноября
Industrial Steel Group - Baldone 3:4
Протокол
вторник 19:30
19 ноября
Industrial Steel Group - RTU Sports* 5:3
Протокол
четверг 20:00
21 ноября
Arigo M* - Industrial Steel Group 4:2 (Видео)
Протокол
вторник 19:30
26 ноября
Industrial Steel Group - Baltic International Bank 0:3
Протокол
вторник 19:30
3 декабря
Industrial Steel Group - Banku augstskola 8:2
Протокол
понедельник 20:00
9 декабря
RTU Sports* - Industrial Steel Group 6:2
Протокол
вторник 19:00
10 декабря
FK Ķekava / Kadaga - Industrial Steel Group 0:1
Протокол
вторник 19:30
17 декабря
Industrial Steel Group - Arigo M* 3:7 (Видео)
Протокол
четверг 21:15
19 декабря
Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC - Industrial Steel Group 3:5
Протокол
пятница 20:15
20 декабря
JakoSport* - Industrial Steel Group 4:4
Протокол
вторник 19:30
7 января
Industrial Steel Group - FC Petrow 1:1
Протокол
вторник 19:30
14 января
Industrial Steel Group - Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC 2:4
Протокол
четверг 19:00
16 января
Baltic International Bank - Industrial Steel Group 3:2
Протокол
вторник 19:30
21 января
Industrial Steel Group - FK Ķekava / Kadaga 6:2
Протокол
2. līga
Группа D
Календарь1.2.3.4.5.6.ОчкиГолы
1.AVANTEX2:4
1:4
6:3
6:2
2:4
3:0
4:1
4:7
3:1
7:1
1860%38:27
2.Raita 2*4:1
4:2
5:2
2:4
4:4
1:2
2:7
9:3
7:3
2:2
1757%40:30
3.Marshal FC2:6
3:6
4:2
2:5
3:6
7:5
6:6
10:-
8:4
4:3
1653%49:43
4.Industrial Steel Group0:3
4:2
2:1
4:4
5:7
6:3
5:3
2:6
3:4
2:2
1447%33:35
5.RTU Sports*7:4
1:4
3:9
7:2
-:10
6:6
6:2
3:5
2:2
1:5
1137%36:49
6.Baldone1:7
1:3
2:2
3:7
3:4
4:8
2:2
4:3
5:1
2:2
930%27:39
Дата Соперники Результат
вторник 19:15
28 января
Industrial Steel Group - Marshal FC 5:7
Протокол
вторник 19:15
4 февраля
Industrial Steel Group - AVANTEX 0:3
Протокол
вторник 19:15
11 февраля
Industrial Steel Group - Raita 2* 2:1 (Фото) / Видео)
Протокол
воскресенье 19:15
16 февраля
Marshal FC - Industrial Steel Group 3:6
Протокол
вторник 21:00
18 февраля
Raita 2* - Industrial Steel Group 4:4
Протокол
четверг 22:10
20 февраля
AVANTEX - Industrial Steel Group 2:4
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin