Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: вторник, 1 апреля Всего игр: 585 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4077
Gludi LM
Nīcgales 22, 85. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Andrejs Adamovičs
Andrejs Adamovičs
1Вратарь29
4Sergejs Šacmans
Sergejs Šacmans
76Защитник38
5Sergejs Ščičko
Sergejs Ščičko
42Защитник38
7Anatolijs Saksaganskis
Anatolijs Saksaganskis
51Универсал36
8Jurijs Juropovs
Jurijs Juropovs
31Защитник42
10Eduards Ginters
Eduards Ginters
101Нападающий36
11Olegs Murzičs
Olegs Murzičs
Защитник53
12Dmitrijs Lajevskis
Dmitrijs Lajevskis
31Нападающий42
14Artūrs Vedeņins
Artūrs Vedeņins
18Нападающий42
15Andris Rudzišs
Andris Rudzišs
51Защитник47
21Marks Mehonošivs
Marks Mehonošivs
Вратарь40
25Viesturs Ģēgeris
Viesturs Ģēgeris
221Нападающий42
69Yossef Edry
Yossef Edry
211Нападающий36

Всего забитых голов: 98   |   Средний возраст команды: 40.1


3. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.ОчкиГолы
1.SK Inter P*6:3
5:5
1:1
4:3
4:1
3:2
4:1
3:1
2:5
4:5
2:5
3:2
1:3
5:2
10:3
4:1
4:2
2:2
3667%67:47
2.LKR Ropaži5:5
3:6
5:4
2:2
5:5
3:7
5:2
4:2
3:1
2:2
5:7
4:3
6:1
3:1
5:3
6:6
4:2
5:5
3361%75:64
3.Stopiņi3:4
1:1
2:2
4:5
2:0
7:1
4:3
3:5
2:2
4:1
4:3
2:4
12:3
3:3
7:3
3:4
6:2
6:1
3157%75:47
4.Gludi LM2:3
1:4
7:3
5:5
1:7
0:2
1:1
3:4
5:1
6:4
6:3
2:2
4:0
3:1
4:3
5:1
5:0
4:4
3157%64:48
5.MultiCo1:3
1:4
2:4
2:5
5:3
3:4
4:3
1:1
5:0
4:3
6:2
3:4
6:2
4:4
1:3
3:1
5:2
4:1
2954%60:49
6.USB5:4
5:2
2:2
1:3
1:4
2:2
4:6
1:5
3:4
0:5
3:3
2:2
6:1
6:4
4:0
4:3
4:2
7:2
2852%60:54
7.ASK Kadaga / Ķekava*2:3
5:2
3:4
7:5
4:2
3:4
2:2
3:6
4:3
2:6
2:2
3:3
5:1
5:1
4:3
3:5
5:1
2:3
2750%64:56
8.FK Taipans / Saulkrasti2:5
3:1
1:3
1:6
3:3
3:12
1:3
0:4
4:4
2:6
4:6
1:6
1:5
1:5
3:3
5:4
4:2
5:3
1528%44:81
9.HAVI Logistics1:4
3:10
6:6
3:5
4:3
3:7
1:5
3:4
1:3
3:1
3:4
0:4
5:3
3:4
4:5
3:3
1:1
2:3
1222%49:75
10.United2:2
2:4
5:5
2:4
1:6
2:6
4:4
0:5
1:4
2:5
2:7
2:4
3:2
1:5
3:5
2:4
3:2
1:1
1019%38:75
Дата Соперники Результат
четверг 20:15
7 ноября
Gludi LM - SK Inter P* 2:3
Протокол
понедельник 20:15
11 ноября
Gludi LM - FK Taipans / Saulkrasti 4:0 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 18:50
13 ноября
Stopiņi - Gludi LM 2:0
Протокол
пятница 20:45
15 ноября
USB - Gludi LM 4:6
Протокол
вторник 20:15
19 ноября
Gludi LM - Stopiņi 1:7
Протокол
четверг 20:15
21 ноября
Gludi LM - United 5:0
Протокол
понедельник 20:15
25 ноября
Gludi LM - HAVI Logistics 4:3
Протокол
пятница 20:45
29 ноября
United - Gludi LM 4:4
Протокол
вторник 18:15
3 декабря
ASK Kadaga / Ķekava* - Gludi LM 2:2
Протокол
четверг 20:15
5 декабря
Gludi LM - USB 5:1
Протокол
четверг 20:15
12 декабря
Gludi LM - ASK Kadaga / Ķekava* 6:3
Протокол
вторник 22:00
17 декабря
SK Inter P* - Gludi LM 4:1
Протокол
четверг 20:15
19 декабря
Gludi LM - LKR Ropaži 7:3
Протокол
четверг 20:45
9 января
FK Taipans / Saulkrasti - Gludi LM 1:3
Протокол
суббота 19:50
11 января
HAVI Logistics - Gludi LM 1:5
Протокол
понедельник 20:15
13 января
Gludi LM - MultiCo 1:1
Протокол
четверг 22:00
16 января
MultiCo - Gludi LM 4:3
Протокол
воскресенье 19:30
19 января
LKR Ropaži - Gludi LM 5:5
Протокол
3. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.SK Inter P*3:0
0:3
1:1
4:3
6:3
5:5
2:5
4:4
3:3
7:1
4:1
3:2
7:1
6:3
2867%55:35
2.Rakari G*3:0
0:3
1:2
3:2
3:1
3:0
3:2
2:6
1:2
8:4
3:0
2:3
5:3
1:3
2457%38:31
3.Stopiņi3:4
1:1
2:3
2:1
2:2
4:5
1:0
5:3
7:1
4:5
2:0
7:1
5:0
3:3
2457%48:29
4.LKR Ropaži5:5
3:6
0:3
1:3
5:4
2:2
2:1
4:5
5:2
6:4
5:5
3:7
3:1
2:1
2150%46:49
5.PB Line4:4
5:2
6:2
2:3
3:5
0:1
5:4
1:2
9:3
3:1
5:3
1:2
4:5
7:7
2048%55:44
6.FK Laikmets1:7
3:3
4:8
2:1
5:4
1:7
4:6
2:5
1:3
3:9
4:3
4:3
4:4
4:1
1740%42:64
7.Gludi LM2:3
1:4
3:2
0:3
1:7
0:2
7:3
5:5
2:1
3:5
3:4
3:4
4:3
16:1
1638%50:47
8.Darba Rezerves3:6
1:7
3:1
3:5
3:3
0:5
1:2
1:3
7:7
5:4
1:4
4:4
1:16
3:4
921%36:71
Дата Соперники Результат
понедельник 20:15
27 января
Gludi LM - FK Laikmets 3:4
Протокол
четверг 19:30
30 января
FK Laikmets - Gludi LM 4:3
Протокол
четверг 20:00
6 февраля
Darba Rezerves - Gludi LM 1:16
Протокол
четверг 20:15
13 февраля
Gludi LM - PB Line 2:1 (Фото) / Видео)
Протокол
воскресенье 18:15
16 февраля
PB Line - Gludi LM 5:3
Протокол
четверг 20:15
20 февраля
Gludi LM - Rakari G* 3:2
Протокол
вторник 19:00
25 февраля
Rakari G* - Gludi LM 3:0
Протокол
четверг 20:15
13 марта
Gludi LM - Darba Rezerves 4:3
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin