Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: вторник, 1 апреля Всего игр: 585 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4077
Stopiņi
Ulbroka/Valodzes, Rīgas rajons, sporta kompleks Ulbroka
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Viktors Borhovs
Viktors Borhovs
1Вратарь47
3Vadims Darmorozs
Vadims Darmorozs
661Защитник38
5Vadims Čerepanovs
Vadims Čerepanovs
6Защитник48
6Andrejs Kuzmins
Andrejs Kuzmins
18Универсал35
7Nikolajs Larionovs
Nikolajs Larionovs
93Защитник45
9Ņikita Uhovs
Ņikita Uhovs
11Универсал28
10Oļegs Darmorozs
Oļegs Darmorozs
164Нападающий44
11Imants Ivanovskis
Imants Ivanovskis
1112Нападающий44
12Konstantīns Guļenko
Konstantīns Guļenko
229Универсал34
13Eduards Mišuta
Eduards Mišuta
1431Универсал33

Всего забитых голов: 103   |   Средний возраст команды: 39.6


3. līga
Группа A
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.ОчкиГолы
1.SK Inter P*6:3
5:5
1:1
4:3
4:1
3:2
4:1
3:1
2:5
4:5
2:5
3:2
1:3
5:2
10:3
4:1
4:2
2:2
3667%67:47
2.LKR Ropaži5:5
3:6
5:4
2:2
5:5
3:7
5:2
4:2
3:1
2:2
5:7
4:3
6:1
3:1
5:3
6:6
4:2
5:5
3361%75:64
3.Stopiņi3:4
1:1
2:2
4:5
2:0
7:1
4:3
3:5
2:2
4:1
4:3
2:4
12:3
3:3
7:3
3:4
6:2
6:1
3157%75:47
4.Gludi LM2:3
1:4
7:3
5:5
1:7
0:2
1:1
3:4
5:1
6:4
6:3
2:2
4:0
3:1
4:3
5:1
5:0
4:4
3157%64:48
5.MultiCo1:3
1:4
2:4
2:5
5:3
3:4
4:3
1:1
5:0
4:3
6:2
3:4
6:2
4:4
1:3
3:1
5:2
4:1
2954%60:49
6.USB5:4
5:2
2:2
1:3
1:4
2:2
4:6
1:5
3:4
0:5
3:3
2:2
6:1
6:4
4:0
4:3
4:2
7:2
2852%60:54
7.ASK Kadaga / Ķekava*2:3
5:2
3:4
7:5
4:2
3:4
2:2
3:6
4:3
2:6
2:2
3:3
5:1
5:1
4:3
3:5
5:1
2:3
2750%64:56
8.FK Taipans / Saulkrasti2:5
3:1
1:3
1:6
3:3
3:12
1:3
0:4
4:4
2:6
4:6
1:6
1:5
1:5
3:3
5:4
4:2
5:3
1528%44:81
9.HAVI Logistics1:4
3:10
6:6
3:5
4:3
3:7
1:5
3:4
1:3
3:1
3:4
0:4
5:3
3:4
4:5
3:3
1:1
2:3
1222%49:75
10.United2:2
2:4
5:5
2:4
1:6
2:6
4:4
0:5
1:4
2:5
2:7
2:4
3:2
1:5
3:5
2:4
3:2
1:1
1019%38:75
Дата Соперники Результат
среда 18:50
30 октября
Stopiņi - SK Inter P* 3:4
Протокол
среда 18:50
6 ноября
Stopiņi - ASK Kadaga / Ķekava* 4:3
Протокол
пятница 20:45
8 ноября
USB - Stopiņi 1:4
Протокол
среда 18:50
13 ноября
Stopiņi - Gludi LM 2:0
Протокол
суббота 19:50
16 ноября
HAVI Logistics - Stopiņi 4:3
Протокол
вторник 20:15
19 ноября
Gludi LM - Stopiņi 1:7
Протокол
среда 18:50
20 ноября
Stopiņi - USB 2:2 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 18:50
27 ноября
Stopiņi - FK Taipans / Saulkrasti 12:3
Протокол
вторник 22:00
3 декабря
SK Inter P* - Stopiņi 1:1
Протокол
среда 18:50
4 декабря
Stopiņi - United 6:2
Протокол
среда 18:50
11 декабря
Stopiņi - MultiCo 4:3
Протокол
вторник 18:15
17 декабря
ASK Kadaga / Ķekava* - Stopiņi 4:2
Протокол
четверг 20:45
19 декабря
FK Taipans / Saulkrasti - Stopiņi 3:3
Протокол
четверг 22:00
9 января
MultiCo - Stopiņi 5:3
Протокол
воскресенье 13:00
12 января
LKR Ropaži - Stopiņi 5:4
Протокол
среда 18:50
15 января
Stopiņi - HAVI Logistics 7:3
Протокол
пятница 20:45
17 января
United - Stopiņi 1:6
Протокол
среда 18:50
22 января
Stopiņi - LKR Ropaži 2:2 (Видео)
Протокол
3. līga
Группа C
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.ОчкиГолы
1.SK Inter P*3:0
0:3
1:1
4:3
6:3
5:5
2:5
4:4
3:3
7:1
4:1
3:2
7:1
6:3
2867%55:35
2.Rakari G*3:0
0:3
1:2
3:2
3:1
3:0
3:2
2:6
1:2
8:4
3:0
2:3
5:3
1:3
2457%38:31
3.Stopiņi3:4
1:1
2:3
2:1
2:2
4:5
1:0
5:3
7:1
4:5
2:0
7:1
5:0
3:3
2457%48:29
4.LKR Ropaži5:5
3:6
0:3
1:3
5:4
2:2
2:1
4:5
5:2
6:4
5:5
3:7
3:1
2:1
2150%46:49
5.PB Line4:4
5:2
6:2
2:3
3:5
0:1
5:4
1:2
9:3
3:1
5:3
1:2
4:5
7:7
2048%55:44
6.FK Laikmets1:7
3:3
4:8
2:1
5:4
1:7
4:6
2:5
1:3
3:9
4:3
4:3
4:4
4:1
1740%42:64
7.Gludi LM2:3
1:4
3:2
0:3
1:7
0:2
7:3
5:5
2:1
3:5
3:4
3:4
4:3
16:1
1638%50:47
8.Darba Rezerves3:6
1:7
3:1
3:5
3:3
0:5
1:2
1:3
7:7
5:4
1:4
4:4
1:16
3:4
921%36:71
Дата Соперники Результат
четверг 19:00
30 января
Rakari G* - Stopiņi 1:2
Протокол
среда 18:50
5 февраля
Stopiņi - Darba Rezerves 5:0
Протокол
среда 18:50
12 февраля
Stopiņi - Rakari G* 2:3 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 18:50
19 февраля
Stopiņi - FK Laikmets 7:1
Протокол
четверг 20:00
20 февраля
Darba Rezerves - Stopiņi 3:3
Протокол
среда 18:50
26 февраля
Stopiņi - PB Line 1:0
Протокол
четверг 19:30
6 марта
FK Laikmets - Stopiņi 5:4
Протокол
воскресенье 18:15
9 марта
PB Line - Stopiņi 3:5
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin