Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: вторник, 1 апреля Всего игр: 585 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4077
Cerber - 02 O*
Klijānu 4, IeM sporta centrs
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
1Oļegs Mariņaks
Oļegs Mariņaks
Вратарь46
3Aivis Mežals
Aivis Mežals
91Универсал31
4Andrejs Trups (fārmklubs)
Andrejs Trups (fārmklubs)
21Универсал41
4Mihails Bobrovs (fārmklubs)
Mihails Bobrovs (fārmklubs)
81Универсал35
4Dmitrijs Musajevs (fārmklubs)
Dmitrijs Musajevs (fārmklubs)
Универсал33
5Mihails Semjonovs
Mihails Semjonovs
22Универсал36
6Jevģeņijs Semjonovs
Jevģeņijs Semjonovs
41Универсал36
6Vladislavs Zarščikovs (fārmklubs)
Vladislavs Zarščikovs (fārmklubs)
Универсал32
8Aleksandrs Čapulis
Aleksandrs Čapulis
2Универсал49
8Juris Nicišs
Juris Nicišs
113Универсал53
9Gunārs Nikolajevs
Gunārs Nikolajevs
4Универсал31
10Andris Stūrainis
Andris Stūrainis
Универсал49
10Arno Tatevosjans
Arno Tatevosjans
6Универсал58
11Sandis Nīlenders-Neilanders
Sandis Nīlenders-Neilanders
2Универсал49
14Rolands Krūmiņš
Rolands Krūmiņš
111Универсал47
15Juris Lagzdiņš
Juris Lagzdiņš
Универсал41
15Edgars Mihovičs
Edgars Mihovičs
124Универсал39
16Ronalds Romanovskis
Ronalds Romanovskis
11Универсал35
16Sergejs Puriņš
Sergejs Puriņš
1Универсал52
17Aleksandrs Trups (fārmklubs)
Aleksandrs Trups (fārmklubs)
2Универсал37
17Jaroslavs Hudožitkins
Jaroslavs Hudožitkins
Универсал51
18Maksims Isajevs
Maksims Isajevs
23Универсал29
19Andrejs Zolotarjovs
Andrejs Zolotarjovs
42Универсал29
20Kaspars Andrejsons
Kaspars Andrejsons
2Универсал46
70Didzis Matīss
Didzis Matīss
Вратарь43

Всего забитых голов: 85   |   Средний возраст команды: 41.1


3. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.ОчкиГолы
1.PB Line9:3
3:1
6:2
2:3
4:5
7:7
7:2
3:0
4:3
3:5
4:2
4:3
7:1
4:2
3:4
2:1
8:0
4:1
4074%84:45
2.FK Laikmets1:3
3:9
4:8
2:1
4:4
4:1
5:4
7:3
4:4
4:5
5:3
3:2
5:1
4:3
7:3
4:0
7:3
4:4
3667%77:61
3.Rakari G*3:2
2:6
1:2
8:4
5:3
1:3
4:3
2:4
6:1
2:7
3:2
4:2
1:2
6:4
1:1
4:1
2:1
2:2
3259%57:50
4.Darba Rezerves7:7
5:4
1:4
4:4
3:1
3:5
6:3
1:5
4:5
4:2
5:1
1:3
2:2
4:2
4:1
4:6
1:0
5:4
3056%64:59
5.SEB United0:3
2:7
3:7
4:5
4:2
3:4
5:1
3:6
8:3
3:2
2:5
2:1
7:8
6:3
6:1
3:3
7:4
5:3
2852%73:68
6.Jaunais Dinamietis-2*5:3
3:4
5:4
4:4
7:2
1:6
2:4
5:4
2:3
3:8
2:4
5:6
10:1
3:4
4:2
8:4
5:5
6:1
2648%80:69
7.Ķekavas novads3:4
2:4
2:3
3:5
2:4
2:3
3:1
1:5
1:2
5:2
6:5
4:2
3:6
3:2
1:1
5:4
14:1
6:3
2546%66:57
8.Cerber - 02 O*2:4
1:7
3:4
1:5
4:6
2:1
2:4
2:2
3:6
8:7
4:3
1:10
2:3
6:3
7:0
3:3
9:2
8:5
2343%68:75
9.Grifs AG1:2
4:3
0:4
3:7
1:4
1:1
6:4
1:4
3:3
1:6
4:8
2:4
4:5
1:1
3:3
0:7
3:4
2:6
1019%40:76
10.Vinille1:4
0:8
4:4
3:7
2:2
1:2
4:5
0:1
3:5
4:7
1:6
5:5
3:6
1:14
5:8
2:9
6:2
4:3
917%49:98
Дата Соперники Результат
среда 20:40
23 октября
SEB United - Cerber - 02 O* 7:8
Протокол
среда 21:40
30 октября
Cerber - 02 O* - Darba Rezerves 2:4
Протокол
среда 21:40
6 ноября
Cerber - 02 O* - Ķekavas novads 2:3 (Фото) / Видео)
Протокол
воскресенье 18:15
10 ноября
PB Line - Cerber - 02 O* 7:1
Протокол
среда 21:40
13 ноября
Cerber - 02 O* - Jaunais Dinamietis-2* 4:3
Протокол
четверг 19:30
14 ноября
FK Laikmets - Cerber - 02 O* 5:1
Протокол
среда 21:40
20 ноября
Cerber - 02 O* - Grifs AG 7:0
Протокол
четверг 20:10
21 ноября
Jaunais Dinamietis-2* - Cerber - 02 O* 10:1
Протокол
среда 21:40
27 ноября
Cerber - 02 O* - PB Line 2:4
Протокол
вторник 19:00
3 декабря
Rakari G* - Cerber - 02 O* 1:2
Протокол
среда 21:40
4 декабря
Cerber - 02 O* - Rakari G* 4:6
Протокол
вторник 21:15
10 декабря
Ķekavas novads - Cerber - 02 O* 3:6
Протокол
среда 21:40
18 декабря
Cerber - 02 O* - FK Laikmets 3:4
Протокол
четверг 20:30
19 декабря
Vinille - Cerber - 02 O* 5:8
Протокол
четверг 20:00
2 января
Darba Rezerves - Cerber - 02 O* 2:2
Протокол
среда 21:40
8 января
Cerber - 02 O* - Vinille 9:2
Протокол
среда 21:40
15 января
Cerber - 02 O* - SEB United 3:6
Протокол
пятница 19:30
17 января
Grifs AG - Cerber - 02 O* 3:3
Протокол
3. līga
Группа E
Календарь1.2.3.4.5.6.ОчкиГолы
1.FK Taipans / Saulkrasti3:3
5:4
4:1
3:4
4:2
5:3
8:7
1:2
1:1
3:3
1860%37:30
2.HAVI Logistics4:5
3:3
3:4
2:0
1:1
2:3
13:2
8:5
6:3
7:5
1757%49:31
3.Cerber - 02 O*4:3
1:4
0:2
4:3
3:3
5:8
9:2
8:5
7:0
3:3
1757%44:33
4.United3:5
2:4
3:2
1:1
8:5
3:3
7:6
4:4
2:5
5:2
1550%38:37
5.Vinille2:1
7:8
5:8
2:13
5:8
2:9
4:4
6:7
6:2
4:3
1033%43:63
6.Grifs AG3:3
1:1
5:7
3:6
3:3
0:7
2:5
5:2
3:4
2:6
620%27:44
Дата Соперники Результат
среда 21:40
29 января
Cerber - 02 O* - FK Taipans / Saulkrasti 4:3
Протокол
среда 21:40
5 февраля
Cerber - 02 O* - HAVI Logistics 0:2
Протокол
четверг 20:50
13 февраля
FK Taipans / Saulkrasti - Cerber - 02 O* 4:1
Протокол
пятница 20:45
14 февраля
United - Cerber - 02 O* 8:5
Протокол
среда 21:40
19 февраля
Cerber - 02 O* - United 3:3 (Фото) / Видео)
Протокол
суббота 19:50
1 марта
HAVI Logistics - Cerber - 02 O* 3:4
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin