Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   Latviski
Чемпионат Риги по футзалу 2013/2014
Последнее обновление: вторник, 1 апреля Всего игр: 585 (запланировано: 0) Всего забитых голов: 4077
SEB United
Sesku 72, 93. vsk.
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Игроки    ПозицияВозраст
3Kristaps Žīgurs
Kristaps Žīgurs
483Универсал33
4Igors Kukins
Igors Kukins
Универсал42
5Sergejs Sokirčuks
Sergejs Sokirčuks
10Универсал38
6Andrejs Golovanovs
Andrejs Golovanovs
Универсал37
7Aleksejs Fjodorovs
Aleksejs Fjodorovs
15Универсал39
8Mārcis Garuts
Mārcis Garuts
1Универсал41
9Staņislavs Rabinovičs
Staņislavs Rabinovičs
3Универсал39
9Karlis Miljons
Karlis Miljons
Универсал38
10Artjoms Kobahidze
Artjoms Kobahidze
32Универсал38
11Andrejs Ņikitins
Andrejs Ņikitins
91Универсал36
12Vitalijs Vlasovs
Vitalijs Vlasovs
1Универсал40
14Alberts Bārbalis
Alberts Bārbalis
11Универсал36
14Agris Žīgurs
Agris Žīgurs
Универсал58
15Jānis Ozoliņš
Jānis Ozoliņš
21Универсал35
16Jurijs Bedratijs
Jurijs Bedratijs
Вратарь39
17Ģirts Innis
Ģirts Innis
Универсал39
23Sergejs Kaļužnijs
Sergejs Kaļužnijs
1Универсал37

Всего забитых голов: 103   |   Средний возраст команды: 39.1


3. līga
Группа B
Календарь1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.ОчкиГолы
1.PB Line9:3
3:1
6:2
2:3
4:5
7:7
7:2
3:0
4:3
3:5
4:2
4:3
7:1
4:2
3:4
2:1
8:0
4:1
4074%84:45
2.FK Laikmets1:3
3:9
4:8
2:1
4:4
4:1
5:4
7:3
4:4
4:5
5:3
3:2
5:1
4:3
7:3
4:0
7:3
4:4
3667%77:61
3.Rakari G*3:2
2:6
1:2
8:4
5:3
1:3
4:3
2:4
6:1
2:7
3:2
4:2
1:2
6:4
1:1
4:1
2:1
2:2
3259%57:50
4.Darba Rezerves7:7
5:4
1:4
4:4
3:1
3:5
6:3
1:5
4:5
4:2
5:1
1:3
2:2
4:2
4:1
4:6
1:0
5:4
3056%64:59
5.SEB United0:3
2:7
3:7
4:5
4:2
3:4
5:1
3:6
8:3
3:2
2:5
2:1
7:8
6:3
6:1
3:3
7:4
5:3
2852%73:68
6.Jaunais Dinamietis-2*5:3
3:4
5:4
4:4
7:2
1:6
2:4
5:4
2:3
3:8
2:4
5:6
10:1
3:4
4:2
8:4
5:5
6:1
2648%80:69
7.Ķekavas novads3:4
2:4
2:3
3:5
2:4
2:3
3:1
1:5
1:2
5:2
6:5
4:2
3:6
3:2
1:1
5:4
14:1
6:3
2546%66:57
8.Cerber - 02 O*2:4
1:7
3:4
1:5
4:6
2:1
2:4
2:2
3:6
8:7
4:3
1:10
2:3
6:3
7:0
3:3
9:2
8:5
2343%68:75
9.Grifs AG1:2
4:3
0:4
3:7
1:4
1:1
6:4
1:4
3:3
1:6
4:8
2:4
4:5
1:1
3:3
0:7
3:4
2:6
1019%40:76
10.Vinille1:4
0:8
4:4
3:7
2:2
1:2
4:5
0:1
3:5
4:7
1:6
5:5
3:6
1:14
5:8
2:9
6:2
4:3
917%49:98
Дата Соперники Результат
среда 20:40
23 октября
SEB United - Cerber - 02 O* 7:8
Протокол
понедельник 20:40
4 ноября
Vinille - SEB United 3:5
Протокол
среда 20:40
6 ноября
SEB United - PB Line 0:3 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 20:40
13 ноября
SEB United - Ķekavas novads 2:5
Протокол
воскресенье 18:15
17 ноября
PB Line - SEB United 7:2
Протокол
среда 20:40
20 ноября
SEB United - Vinille 7:4
Протокол
пятница 19:30
22 ноября
Grifs AG - SEB United 3:3
Протокол
среда 20:40
27 ноября
SEB United - Darba Rezerves 5:1
Протокол
четверг 19:30
28 ноября
FK Laikmets - SEB United 5:4
Протокол
среда 20:40
4 декабря
SEB United - Grifs AG 6:1
Протокол
вторник 19:30
10 декабря
Rakari G* - SEB United 4:3
Протокол
четверг 21:15
12 декабря
Ķekavas novads - SEB United 1:2
Протокол
понедельник 20:00
16 декабря
Darba Rezerves - SEB United 6:3
Протокол
среда 20:40
18 декабря
SEB United - Rakari G* 4:2
Протокол
среда 20:40
8 января
SEB United - FK Laikmets 3:7
Протокол
вторник 20:10
14 января
Jaunais Dinamietis-2* - SEB United 2:3
Протокол
среда 21:40
15 января
Cerber - 02 O* - SEB United 3:6
Протокол
среда 20:40
22 января
SEB United - Jaunais Dinamietis-2* 8:3
Протокол
3. līga
Группа D
Календарь1.2.3.4.5.6.ОчкиГолы
1.SEB United2:5
2:1
6:3
6:9
8:3
3:2
5:4
3:3
6:3
5:8
1963%46:41
2.Ķekavas novads1:2
5:2
3:5
8:2
6:5
4:2
2:6
4:2
2:4
2:4
1550%37:34
3.MultiCo9:6
3:6
2:8
5:3
2:9
3:4
6:2
3:4
5:0
4:3
1550%42:45
4.Jaunais Dinamietis-2*2:3
3:8
2:4
5:6
4:3
9:2
8:3
2:6
2:2
4:3
1343%41:40
5.ASK Kadaga / Ķekava*3:3
4:5
2:4
6:2
4:3
2:6
6:2
3:8
2:2
3:3
1240%35:38
6.USB8:5
3:6
4:2
4:2
3:4
0:5
3:4
2:2
3:3
2:2
1240%32:35
Дата Соперники Результат
среда 20:40
29 января
SEB United - USB 6:3
Протокол
вторник 18:10
4 февраля
ASK Kadaga / Ķekava* - SEB United 3:3
Протокол
среда 20:40
12 февраля
SEB United - MultiCo 6:3 (Фото) / Видео)
Протокол
среда 20:40
19 февраля
SEB United - ASK Kadaga / Ķekava* 5:4
Протокол
четверг 22:00
27 февраля
MultiCo - SEB United 9:6
Протокол
пятница 20:45
7 марта
USB - SEB United 8:5
Протокол
Поддержка: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin