Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
Jaunais Dinamietis
Purvciema 38, Klasiskā ģimnāzija
 
 
 
 

Laipni lūgti sporta un atpūtas bāzē JAUNAIS DINAMIETIS! Īpašie piedāvājumi: * ģimenēm ar bērniem; * bērnu vasaras nometņu rīkotājiem; * ekskursiju organizatoriem; * sporta spēļu rīkotājiem; Tālr:+37126409809; +37126585735 www.atputapieraznas.lv
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
Sergejs Korčukovs
Sergejs Korčukovs
Universāls35
1Aleksandrs Mihailovs
Aleksandrs Mihailovs
Vārtsargs32
1Edgars Grablevskis
Edgars Grablevskis
1Vārtsargs31
1Artūrs Kovaļovs
Artūrs Kovaļovs
Vārtsargs29
2Artjoms Roličs
Artjoms Roličs
41Universāls31
3Roberts Grapels
Roberts Grapels
4Universāls31
4Olegs Ivanica
Olegs Ivanica
51Universāls35
5Artjoms Kurazovs
Artjoms Kurazovs
51Universāls31
6Eduards Martins
Eduards Martins
201Universāls31
7Viktors Semjonovs
Viktors Semjonovs
5Universāls29
8Aleksandrs Špels
Aleksandrs Špels
72Universāls31
9Alberts Švans
Alberts Švans
1Universāls51
9Aleksandrs Petrovs
Aleksandrs Petrovs
4Universāls30
10Dmitrijs Gruņičevs
Dmitrijs Gruņičevs
63Universāls35
11Igors Grudins
Igors Grudins
101Universāls35
13Eduards Šeremets
Eduards Šeremets
11Universāls33
14Vladislavs Lebedko
Vladislavs Lebedko
114Universāls31

Kopā iesisti vārti: 82   |   Vidējais komandas vecums: 33


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Massa Food R*3:2
2:2
4:4
0:2
3:3
1:1
5:3
4:3
7:2
3:2
5:1
9:3
11:1
7:2
7:0
5:5
6:0
4:3
4176%86:39
2.Olaines FK2:2
2:3
2:1
2:2
3:3
6:2
2:4
5:2
3:4
7:4
7:5
6:2
7:1
6:8
9:4
9:4
7:3
9:3
3667%94:57
3.RSU2:0
4:4
2:2
1:2
1:1
2:3
5:1
4:4
3:2
2:1
4:2
4:6
6:0
5:2
15:3
3:4
6:0
3:2
3463%72:39
4.Jaunais Dinamietis1:1
3:3
2:6
3:3
3:2
1:1
3:4
0:3
7:0
1:1
5:4
7:1
1:2
7:1
5:1
3:6
4:2
5:0
2954%61:41
5.AVANTEX3:4
3:5
2:5
4:2
4:4
1:5
3:0
4:3
2:4
1:4
6:3
6:2
5:2
6:2
6:3
3:4
2:4
7:5
2852%68:61
6.Raita 2*2:3
2:7
4:7
4:3
1:2
2:3
1:1
0:7
4:1
4:2
5:2
2:4
4:2
2:2
8:1
4:3
0:2
7:1
2648%56:53
7.Marshal FC3:9
1:5
2:6
5:7
6:4
2:4
1:7
4:5
2:6
3:6
4:2
2:5
6:4
6:1
8:4
3:4
7:3
13:1
2139%78:83
8.TUC/Jadberg*2:7
1:11
8:6
1:7
2:5
0:6
1:7
2:1
2:6
2:5
2:2
2:4
1:6
4:6
3:2
5:3
1:2
3:1
1630%42:87
9.FK Jaunolaine5:5
0:7
4:9
4:9
4:3
3:15
6:3
1:5
4:3
3:6
3:4
1:8
4:3
4:8
3:5
2:3
3:4
5:3
1630%59:103
10.Medical Group DENS3:4
0:6
3:9
3:7
2:3
0:6
0:5
2:4
5:7
4:2
1:7
2:0
1:13
3:7
1:3
2:1
3:5
4:3
1222%39:92
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 19:15
20.oktobrī
Marshal FC - Jaunais Dinamietis 1:7
Protokols
otrdien 20:10
22.oktobrī
Massa Food R* - Jaunais Dinamietis 3:3
Protokols
sestdien 18:15
26.oktobrī
Jaunais Dinamietis - Raita 2* 7:0
Protokols
sestdien 18:15
2.novembrī
Jaunais Dinamietis - RSU 3:2
Protokols
pirmdien 21:45
4.novembrī
TUC/Jadberg* - Jaunais Dinamietis 1:7
Protokols
ceturtdien 22:10
14.novembrī
AVANTEX - Jaunais Dinamietis 3:0
Protokols
sestdien 18:15
23.novembrī
Jaunais Dinamietis - Marshal FC 5:4 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:15
26.novembrī
FK Jaunolaine - Jaunais Dinamietis 6:3
Protokols
sestdien 18:15
30.novembrī
Jaunais Dinamietis - Massa Food R* 1:1
Protokols
pirmdien 21:45
2.decembrī
RSU - Jaunais Dinamietis 1:1
Protokols
ceturtdien 20:10
5.decembrī
Medical Group DENS - Jaunais Dinamietis 0:5
Protokols
sestdien 18:15
7.decembrī
Jaunais Dinamietis - FK Jaunolaine 5:1
Protokols
piektdien 19:30
13.decembrī
Raita 2* - Jaunais Dinamietis 1:1
Protokols
sestdien 18:15
14.decembrī
Jaunais Dinamietis - TUC/Jadberg* 1:2
Protokols
sestdien 18:15
21.decembrī
Jaunais Dinamietis - AVANTEX 3:4
Protokols
sestdien 18:15
4.janvārī
Jaunais Dinamietis - Medical Group DENS 4:2
Protokols
ceturtdien 21:15
9.janvārī
Olaines FK - Jaunais Dinamietis 3:3
Protokols
sestdien 18:15
11.janvārī
Jaunais Dinamietis - Olaines FK 2:6
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Arigo M*2:4
10:3
4:4
2:6
2:3
4:5
11:1
3:4
2:0
6:2
7:1
4:3
8:3
5:3
2560%70:42
2.FC Petrow3:10
4:2
3:6
5:1
6:3
1:2
5:2
4:4
4:3
4:5
4:3
2:4
8:0
5:3
2560%58:48
3.Baltic International Bank6:2
4:4
1:5
6:3
2:0
2:2
5:8
3:2
2:3
5:4
3:4
3:2
5:1
1:2
2355%48:42
4.Jaunais Dinamietis5:4
3:2
2:1
3:6
2:2
0:2
2:6
3:3
6:4
2:2
1:1
3:3
3:2
1:1
2150%36:39
5.Olaines FK4:3
1:11
4:4
2:5
2:3
8:5
3:3
6:2
3:5
5:2
2:2
2:3
2:1
2:2
1945%46:51
6.JakoSport*2:6
0:2
5:4
3:4
4:5
3:2
2:2
4:6
2:5
5:3
1:6
4:2
5:3
5:4
1945%45:54
7.Massa Food R*3:4
1:7
4:2
3:4
2:3
4:3
3:3
1:1
3:2
2:2
2:4
6:1
4:4
0:2
1638%38:42
8.RSU3:5
3:8
3:5
0:8
2:1
1:5
1:1
2:3
2:2
1:2
4:5
3:5
2:0
4:4
921%31:54
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 19:00
28.janvārī
Baltic International Bank - Jaunais Dinamietis 2:0
Protokols
piektdien 20:15
7.februārī
JakoSport* - Jaunais Dinamietis 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
sestdien 18:15
8.februārī
Jaunais Dinamietis - Baltic International Bank 2:2
Protokols
sestdien 18:15
15.februārī
Jaunais Dinamietis - JakoSport* 6:4
Protokols
otrdien 21:10
18.februārī
FC Petrow - Jaunais Dinamietis 6:3
Protokols
piektdien 20:30
21.februārī
Arigo M* - Jaunais Dinamietis 2:3 (Video)
Protokols
sestdien 18:15
22.februārī
Jaunais Dinamietis - FC Petrow 2:1
Protokols
sestdien 18:15
1.marta
Jaunais Dinamietis - Arigo M* 5:4 (Video)
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin