Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
Raita 2*
Grebenščikova iela 1
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Jevgenijs Mironovs
Jevgenijs Mironovs
Vārtsargs50
1Vitālijs Ņedbaļskis
Vitālijs Ņedbaļskis
2Vārtsargs38
1Dāvis Zanders
Dāvis Zanders
Vārtsargs42
1Oļegs Vasiļjevs (fārmklubs)
Oļegs Vasiļjevs (fārmklubs)
1Vārtsargs33
2Pavels Kokarevs
Pavels Kokarevs
Aizsargs38
4Jevģenijs Dubojskis (fārmklubs)
Jevģenijs Dubojskis (fārmklubs)
72Aizsargs36
5Deniss Liukonens
Deniss Liukonens
93Universāls33
6Aleksandrs Berezins
Aleksandrs Berezins
Aizsargs41
6Aleksejs Inozemcevs (fārmklubs)
Aleksejs Inozemcevs (fārmklubs)
1Universāls34
7Aleksandrs Hudaiberdijevs (fārmklubs)
Aleksandrs Hudaiberdijevs (fārmklubs)
1Universāls35
9Andrejs Perepļotkins (fārmklubs)
Andrejs Perepļotkins (fārmklubs)
61Universāls38
9Olegs Lesčovs
Olegs Lesčovs
3Uzbrucējs-
10Aleksandrs Šmeļovs
Aleksandrs Šmeļovs
104Uzbrucējs52
10Olegs Penkovskis (fārmklubs)
Olegs Penkovskis (fārmklubs)
21Uzbrucējs38
11Igors Čudins
Igors Čudins
22Uzbrucējs38
12Dmitrijs Ivanovs
Dmitrijs Ivanovs
152Aizsargs39
12Eduards Gailītis
Eduards Gailītis
2Uzbrucējs36
14Asifs Ibragimovs (fārmklubs)
Asifs Ibragimovs (fārmklubs)
1Uzbrucējs33
15Jevģenijs Ilovaiskis
Jevģenijs Ilovaiskis
Aizsargs43
15Aleksandrs Abašins (fārmklubs)
Aleksandrs Abašins (fārmklubs)
151Universāls36
16Dmitrijs Kohans (fārmklubs)
Dmitrijs Kohans (fārmklubs)
1Universāls41
17Pāvels Lavrentjevs (fārmklubs)
Pāvels Lavrentjevs (fārmklubs)
3Uzbrucējs33
21Jurijs Plepis
Jurijs Plepis
1Aizsargs50
24Vadims Sinicins
Vadims Sinicins
1Uzbrucējs44
25Dmitrijs Kirienkovs
Dmitrijs Kirienkovs
Uzbrucējs40
29Vladimirs Pupins
Vladimirs  Pupins
Uzbrucējs47

Kopā iesisti vārti: 78   |   Vidējais komandas vecums: 39.5


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Massa Food R*3:2
2:2
4:4
0:2
3:3
1:1
5:3
4:3
7:2
3:2
5:1
9:3
11:1
7:2
7:0
5:5
6:0
4:3
4176%86:39
2.Olaines FK2:2
2:3
2:1
2:2
3:3
6:2
2:4
5:2
3:4
7:4
7:5
6:2
7:1
6:8
9:4
9:4
7:3
9:3
3667%94:57
3.RSU2:0
4:4
2:2
1:2
1:1
2:3
5:1
4:4
3:2
2:1
4:2
4:6
6:0
5:2
15:3
3:4
6:0
3:2
3463%72:39
4.Jaunais Dinamietis1:1
3:3
2:6
3:3
3:2
1:1
3:4
0:3
7:0
1:1
5:4
7:1
1:2
7:1
5:1
3:6
4:2
5:0
2954%61:41
5.AVANTEX3:4
3:5
2:5
4:2
4:4
1:5
3:0
4:3
2:4
1:4
6:3
6:2
5:2
6:2
6:3
3:4
2:4
7:5
2852%68:61
6.Raita 2*2:3
2:7
4:7
4:3
1:2
2:3
1:1
0:7
4:1
4:2
5:2
2:4
4:2
2:2
8:1
4:3
0:2
7:1
2648%56:53
7.Marshal FC3:9
1:5
2:6
5:7
6:4
2:4
1:7
4:5
2:6
3:6
4:2
2:5
6:4
6:1
8:4
3:4
7:3
13:1
2139%78:83
8.TUC/Jadberg*2:7
1:11
8:6
1:7
2:5
0:6
1:7
2:1
2:6
2:5
2:2
2:4
1:6
4:6
3:2
5:3
1:2
3:1
1630%42:87
9.FK Jaunolaine5:5
0:7
4:9
4:9
4:3
3:15
6:3
1:5
4:3
3:6
3:4
1:8
4:3
4:8
3:5
2:3
3:4
5:3
1630%59:103
10.Medical Group DENS3:4
0:6
3:9
3:7
2:3
0:6
0:5
2:4
5:7
4:2
1:7
2:0
1:13
3:7
1:3
2:1
3:5
4:3
1222%39:92
Datums Pretinieki Rezultāts
sestdien 18:15
26.oktobrī
Jaunais Dinamietis - Raita 2* 7:0
Protokols
piektdien 18:30
1.novembrī
Raita 2* - Medical Group DENS 0:2
Protokols
pirmdien 21:45
4.novembrī
RSU - Raita 2* 3:2
Protokols
piektdien 18:30
8.novembrī
Raita 2* - Marshal FC 5:2
Protokols
piektdien 18:30
15.novembrī
Raita 2* - TUC/Jadberg* 4:2
Protokols
piektdien 18:30
22.novembrī
Raita 2* - RSU 1:2
Protokols
piektdien 18:30
29.novembrī
Raita 2* - AVANTEX 4:1
Protokols
pirmdien 21:45
2.decembrī
TUC/Jadberg* - Raita 2* 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 18:30
6.decembrī
Raita 2* - Massa Food R* 2:3
Protokols
pirmdien 21:15
9.decembrī
Olaines FK - Raita 2* 3:4
Protokols
otrdien 20:10
10.decembrī
Massa Food R* - Raita 2* 7:2
Protokols
piektdien 19:30
13.decembrī
Raita 2* - Jaunais Dinamietis 1:1
Protokols
otrdien 21:15
17.decembrī
FK Jaunolaine - Raita 2* 3:4
Protokols
piektdien 18:30
20.decembrī
Raita 2* - Olaines FK 4:7
Protokols
piektdien 18:30
27.decembrī
Raita 2* - FK Jaunolaine 8:1
Protokols
ceturtdien 22:10
2.janvārī
AVANTEX - Raita 2* 2:4
Protokols
ceturtdien 20:10
16.janvārī
Medical Group DENS - Raita 2* 1:7
Protokols
otrdien 21:00
21.janvārī
Marshal FC - Raita 2* 4:2
Protokols
2. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.AVANTEX2:4
1:4
6:3
6:2
2:4
3:0
4:1
4:7
3:1
7:1
1860%38:27
2.Raita 2*4:1
4:2
5:2
2:4
4:4
1:2
2:7
9:3
7:3
2:2
1757%40:30
3.Marshal FC2:6
3:6
4:2
2:5
3:6
7:5
6:6
10:-
8:4
4:3
1653%49:43
4.Industrial Steel Group0:3
4:2
2:1
4:4
5:7
6:3
5:3
2:6
3:4
2:2
1447%33:35
5.RTU Sports*7:4
1:4
3:9
7:2
-:10
6:6
6:2
3:5
2:2
1:5
1137%36:49
6.Baldone1:7
1:3
2:2
3:7
3:4
4:8
2:2
4:3
5:1
2:2
930%27:39
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 20:30
26.janvārī
Baldone - Raita 2* 2:2
Protokols
otrdien 21:00
4.februārī
Raita 2* - RTU Sports* 2:7
Protokols
otrdien 19:15
11.februārī
Industrial Steel Group - Raita 2* 2:1 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 21:00
18.februārī
Raita 2* - Industrial Steel Group 4:4
Protokols
otrdien 21:00
25.februārī
Raita 2* - Baldone 7:3
Protokols
otrdien 21:00
4.marta
RTU Sports* - Raita 2* 3:9
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin