Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
Marshal FC
Ogres 9, 75.vsk
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Sergejs Butkins
Sergejs Butkins
21Vārtsargs48
1Jurijs Kločko
Jurijs Kločko
Vārtsargs40
1Mihails Želudenko
Mihails Želudenko
Vārtsargs26
2Dmitrijs Mamikins
Dmitrijs Mamikins
1Aizsargs42
3Vadims Rjumšins
Vadims Rjumšins
112Universāls29
4Aleksejs Korčagins
Aleksejs Korčagins
54Uzbrucējs46
5Vadims Naumecs
Vadims Naumecs
Uzbrucējs41
7Pāvels Gognidze
Pāvels Gognidze
Uzbrucējs41
8Artjoms Zotovs
Artjoms Zotovs
Universāls32
9Andrejs Andrejevs
Andrejs Andrejevs
Aizsargs43
10Sergejs Vorobjovs
Sergejs Vorobjovs
211Aizsargs41
11Jurijs Grišins
Jurijs Grišins
91Uzbrucējs39
13Ivans Jolkins
Ivans Jolkins
1Aizsargs47
14Grigorijs Černekovs
Grigorijs Černekovs
91Uzbrucējs42
18Konstantīns Klimenko
Konstantīns Klimenko
111Aizsargs42
21Aleksejs Jaroslavcevs
Aleksejs Jaroslavcevs
51Aizsargs46
22Jevgenijs Komarņickis
Jevgenijs Komarņickis
9Uzbrucējs33
23Mihails Šenkmans
Mihails Šenkmans
3Uzbrucējs37
55Vitālijs Politajevs
Vitālijs Politajevs
156Aizsargs46
88Sergejs Babins
Sergejs Babins
5Uzbrucējs38

Kopā iesisti vārti: 104   |   Vidējais komandas vecums: 40


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Massa Food R*3:2
2:2
4:4
0:2
3:3
1:1
5:3
4:3
7:2
3:2
5:1
9:3
11:1
7:2
7:0
5:5
6:0
4:3
4176%86:39
2.Olaines FK2:2
2:3
2:1
2:2
3:3
6:2
2:4
5:2
3:4
7:4
7:5
6:2
7:1
6:8
9:4
9:4
7:3
9:3
3667%94:57
3.RSU2:0
4:4
2:2
1:2
1:1
2:3
5:1
4:4
3:2
2:1
4:2
4:6
6:0
5:2
15:3
3:4
6:0
3:2
3463%72:39
4.Jaunais Dinamietis1:1
3:3
2:6
3:3
3:2
1:1
3:4
0:3
7:0
1:1
5:4
7:1
1:2
7:1
5:1
3:6
4:2
5:0
2954%61:41
5.AVANTEX3:4
3:5
2:5
4:2
4:4
1:5
3:0
4:3
2:4
1:4
6:3
6:2
5:2
6:2
6:3
3:4
2:4
7:5
2852%68:61
6.Raita 2*2:3
2:7
4:7
4:3
1:2
2:3
1:1
0:7
4:1
4:2
5:2
2:4
4:2
2:2
8:1
4:3
0:2
7:1
2648%56:53
7.Marshal FC3:9
1:5
2:6
5:7
6:4
2:4
1:7
4:5
2:6
3:6
4:2
2:5
6:4
6:1
8:4
3:4
7:3
13:1
2139%78:83
8.TUC/Jadberg*2:7
1:11
8:6
1:7
2:5
0:6
1:7
2:1
2:6
2:5
2:2
2:4
1:6
4:6
3:2
5:3
1:2
3:1
1630%42:87
9.FK Jaunolaine5:5
0:7
4:9
4:9
4:3
3:15
6:3
1:5
4:3
3:6
3:4
1:8
4:3
4:8
3:5
2:3
3:4
5:3
1630%59:103
10.Medical Group DENS3:4
0:6
3:9
3:7
2:3
0:6
0:5
2:4
5:7
4:2
1:7
2:0
1:13
3:7
1:3
2:1
3:5
4:3
1222%39:92
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 19:15
20.oktobrī
Marshal FC - Jaunais Dinamietis 1:7
Protokols
svētdien 19:15
27.oktobrī
Marshal FC - Olaines FK 2:6
Protokols
otrdien 20:10
29.oktobrī
Massa Food R* - Marshal FC 5:1
Protokols
svētdien 19:15
3.novembrī
Marshal FC - Massa Food R* 3:9
Protokols
piektdien 18:30
8.novembrī
Raita 2* - Marshal FC 5:2
Protokols
pirmdien 21:45
11.novembrī
RSU - Marshal FC 4:2
Protokols
svētdien 19:15
17.novembrī
Marshal FC - AVANTEX 2:6
Protokols
ceturtdien 20:10
21.novembrī
Medical Group DENS - Marshal FC 1:13
Protokols
sestdien 18:15
23.novembrī
Jaunais Dinamietis - Marshal FC 5:4 (Foto) / Video)
Protokols
pirmdien 21:45
25.novembrī
TUC/Jadberg* - Marshal FC 1:6
Protokols
svētdien 19:15
1.decembrī
Marshal FC - Medical Group DENS 7:3
Protokols
otrdien 21:15
3.decembrī
FK Jaunolaine - Marshal FC 4:3
Protokols
svētdien 19:15
8.decembrī
Marshal FC - TUC/Jadberg* 6:4
Protokols
ceturtdien 22:10
9.janvārī
AVANTEX - Marshal FC 6:3
Protokols
svētdien 19:15
12.janvārī
Marshal FC - FK Jaunolaine 8:4
Protokols
ceturtdien 21:15
16.janvārī
Olaines FK - Marshal FC 7:5
Protokols
svētdien 19:15
19.janvārī
Marshal FC - RSU 6:4
Protokols
otrdien 21:00
21.janvārī
Marshal FC - Raita 2* 4:2
Protokols
2. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.AVANTEX2:4
1:4
6:3
6:2
2:4
3:0
4:1
4:7
3:1
7:1
1860%38:27
2.Raita 2*4:1
4:2
5:2
2:4
4:4
1:2
2:7
9:3
7:3
2:2
1757%40:30
3.Marshal FC2:6
3:6
4:2
2:5
3:6
7:5
6:6
10:-
8:4
4:3
1653%49:43
4.Industrial Steel Group0:3
4:2
2:1
4:4
5:7
6:3
5:3
2:6
3:4
2:2
1447%33:35
5.RTU Sports*7:4
1:4
3:9
7:2
-:10
6:6
6:2
3:5
2:2
1:5
1137%36:49
6.Baldone1:7
1:3
2:2
3:7
3:4
4:8
2:2
4:3
5:1
2:2
930%27:39
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 19:15
28.janvārī
Industrial Steel Group - Marshal FC 5:7
Protokols
svētdien 20:30
2.februārī
Baldone - Marshal FC 3:4
Protokols
svētdien 19:15
9.februārī
Marshal FC - RTU Sports* 6:6
Protokols
svētdien 19:15
16.februārī
Marshal FC - Industrial Steel Group 3:6
Protokols
svētdien 19:15
2.marta
RTU Sports* - Marshal FC -:10
svētdien 19:15
9.marta
Marshal FC - Baldone 8:4
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin