Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
TUC/Jadberg*
Visvalža 9, 15.vsk
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Raivis Miezītis
Raivis Miezītis
3Vārtsargs38
3Edgars Siņakins
Edgars Siņakins
2Aizsargs33
4Kaspars Auželis
Kaspars Auželis
131Aizsargs41
5Kaspars Osis
Kaspars Osis
21Uzbrucējs37
8Igors Krilovs (fārmklubs)
Igors Krilovs (fārmklubs)
2Aizsargs44
9Reinis Vaivars
Reinis Vaivars
31Aizsargs38
12Kārlis Andersons
Kārlis Andersons
72Uzbrucējs40
14Mikus Gerliņš
Mikus Gerliņš
11Aizsargs38
16Jānis Bethers
Jānis Bethers
21Uzbrucējs37
17Ēriks Lebedoks (fārmklubs)
Ēriks Lebedoks (fārmklubs)
5Universāls37
18Raimonds Bergmanis
Raimonds Bergmanis
Uzbrucējs39
19Mārtiņš Laizāns
Mārtiņš Laizāns
6Uzbrucējs31
23Mārtiņš Motivāns
Mārtiņš Motivāns
1Aizsargs40
29Jānis Pizičs
Jānis Pizičs
Uzbrucējs37
31Uldis Stukovs
Uldis Stukovs
Vārtsargs33
44Einārs Freimanis
Einārs Freimanis
11Uzbrucējs35
55Kristaps Dzenis
Kristaps Dzenis
Aizsargs40
63Zigmārs Lācis
Zigmārs Lācis
1Uzbrucējs38
66Artis Dzenis
Artis Dzenis
Uzbrucējs37
67Ēriks Dunovskis
Ēriks Dunovskis
31Aizsargs34
82Gatis Lagzdiņš
Gatis Lagzdiņš
Aizsargs40
85Edgars Niklass
Edgars Niklass
11Uzbrucējs37

Kopā iesisti vārti: 64   |   Vidējais komandas vecums: 37.5


2. līga
B grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Massa Food R*3:2
2:2
4:4
0:2
3:3
1:1
5:3
4:3
7:2
3:2
5:1
9:3
11:1
7:2
7:0
5:5
6:0
4:3
4176%86:39
2.Olaines FK2:2
2:3
2:1
2:2
3:3
6:2
2:4
5:2
3:4
7:4
7:5
6:2
7:1
6:8
9:4
9:4
7:3
9:3
3667%94:57
3.RSU2:0
4:4
2:2
1:2
1:1
2:3
5:1
4:4
3:2
2:1
4:2
4:6
6:0
5:2
15:3
3:4
6:0
3:2
3463%72:39
4.Jaunais Dinamietis1:1
3:3
2:6
3:3
3:2
1:1
3:4
0:3
7:0
1:1
5:4
7:1
1:2
7:1
5:1
3:6
4:2
5:0
2954%61:41
5.AVANTEX3:4
3:5
2:5
4:2
4:4
1:5
3:0
4:3
2:4
1:4
6:3
6:2
5:2
6:2
6:3
3:4
2:4
7:5
2852%68:61
6.Raita 2*2:3
2:7
4:7
4:3
1:2
2:3
1:1
0:7
4:1
4:2
5:2
2:4
4:2
2:2
8:1
4:3
0:2
7:1
2648%56:53
7.Marshal FC3:9
1:5
2:6
5:7
6:4
2:4
1:7
4:5
2:6
3:6
4:2
2:5
6:4
6:1
8:4
3:4
7:3
13:1
2139%78:83
8.TUC/Jadberg*2:7
1:11
8:6
1:7
2:5
0:6
1:7
2:1
2:6
2:5
2:2
2:4
1:6
4:6
3:2
5:3
1:2
3:1
1630%42:87
9.FK Jaunolaine5:5
0:7
4:9
4:9
4:3
3:15
6:3
1:5
4:3
3:6
3:4
1:8
4:3
4:8
3:5
2:3
3:4
5:3
1630%59:103
10.Medical Group DENS3:4
0:6
3:9
3:7
2:3
0:6
0:5
2:4
5:7
4:2
1:7
2:0
1:13
3:7
1:3
2:1
3:5
4:3
1222%39:92
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:45
28.oktobrī
TUC/Jadberg* - AVANTEX 2:6
Protokols
ceturtdien 21:15
31.oktobrī
Olaines FK - TUC/Jadberg* 7:1
Protokols
pirmdien 21:45
4.novembrī
TUC/Jadberg* - Jaunais Dinamietis 1:7
Protokols
pirmdien 21:45
11.novembrī
TUC/Jadberg* - Medical Group DENS 1:2
Protokols
piektdien 18:30
15.novembrī
Raita 2* - TUC/Jadberg* 4:2
Protokols
pirmdien 21:45
18.novembrī
RSU - TUC/Jadberg* 6:0
Protokols
otrdien 20:10
19.novembrī
Massa Food R* - TUC/Jadberg* 11:1
Protokols
pirmdien 21:45
25.novembrī
TUC/Jadberg* - Marshal FC 1:6
Protokols
ceturtdien 20:10
28.novembrī
Medical Group DENS - TUC/Jadberg* 1:3
Protokols
pirmdien 21:45
2.decembrī
TUC/Jadberg* - Raita 2* 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 19:15
8.decembrī
Marshal FC - TUC/Jadberg* 6:4
Protokols
sestdien 18:15
14.decembrī
Jaunais Dinamietis - TUC/Jadberg* 1:2
Protokols
pirmdien 21:45
16.decembrī
TUC/Jadberg* - RSU 2:5
Protokols
pirmdien 21:45
6.janvārī
TUC/Jadberg* - Massa Food R* 2:7
Protokols
otrdien 21:15
7.janvārī
FK Jaunolaine - TUC/Jadberg* 3:5
Protokols
pirmdien 20:30
13.janvārī
TUC/Jadberg* - Olaines FK 8:6
Protokols
ceturtdien 22:10
16.janvārī
AVANTEX - TUC/Jadberg* 5:2
Protokols
pirmdien 20:30
20.janvārī
TUC/Jadberg* - FK Jaunolaine 3:2
Protokols
2. līga
E grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.FK Ķekava / Kadaga4:0
1:1
7:2
4:5
3:2
3:4
10:2
7:3
4:1
4:4
2067%47:24
2.Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC1:1
0:4
5:6
4:2
7:4
3:0
7:2
8:8
9:5
8:7
2067%52:39
3.TUC/Jadberg*5:4
2:7
2:4
6:5
6:3
2:5
3:2
5:3
1:2
3:1
1860%35:36
4.Banku augstskola4:3
2:3
0:3
4:7
5:2
3:6
5:6
4:6
7:2
4:2
1240%38:40
5.FK Jaunolaine3:7
2:10
8:8
2:7
3:5
2:3
6:4
6:5
3:4
5:3
1033%40:56
6.Medical Group DENS4:4
1:4
7:8
5:9
1:3
2:1
2:4
2:7
3:5
4:3
723%31:48
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:10
30.janvārī
Banku augstskola - TUC/Jadberg* 5:2
Protokols
pirmdien 20:30
3.februārī
TUC/Jadberg* - Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC 2:4 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:15
6.februārī
Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC - TUC/Jadberg* 5:6
Protokols
pirmdien 20:30
10.februārī
TUC/Jadberg* - Banku augstskola 6:3
Protokols
pirmdien 20:30
17.februārī
TUC/Jadberg* - FK Ķekava / Kadaga 5:4
Protokols
otrdien 18:20
25.februārī
FK Ķekava / Kadaga - TUC/Jadberg* 7:2
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin