Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
Baldone
Baldone, Iecavas iela 2, Baldones vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Mārtiņš Antons
Mārtiņš Antons
Vārtsargs38
1Elvis Arnavs
Elvis Arnavs
121Vārtsargs28
2Edgars Prauliņš
Edgars Prauliņš
312Aizsargs32
3Mārtiņš Veģeris
Mārtiņš Veģeris
122Aizsargs31
4Aigars Biša
Aigars Biša
4Uzbrucējs40
5Igors Jefimovs
Igors Jefimovs
53Aizsargs42
6Vitālijs Daļeckis
Vitālijs Daļeckis
Uzbrucējs40
7Lauris Balodis
Lauris Balodis
41Uzbrucējs46
8Jānis Elmeris
Jānis Elmeris
10Uzbrucējs36
9Edmunds Sniķeris
Edmunds Sniķeris
92Uzbrucējs37
10Kristaps Rakštelis
Kristaps Rakštelis
61Uzbrucējs32
11Edgars Jansons
Edgars Jansons
Uzbrucējs30
12Jānis Augstkalns
Jānis Augstkalns
Uzbrucējs30
13Kārlis Ozols
Kārlis Ozols
34Aizsargs28
14Dāvis Gaigals
Dāvis Gaigals
53Uzbrucējs34
21Jevgenijs Kravčenko
Jevgenijs Kravčenko
92Aizsargs43
23Jānis Priede
Jānis Priede
2Uzbrucējs31

Kopā iesisti vārti: 73   |   Vidējais komandas vecums: 35.2


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Baltic International Bank1:5
6:3
6:2
4:4
2:3
5:4
5:4
8:2
4:1
3:6
3:2
3:0
3:1
8:5
5:1
2:1
8:6
7:3
4380%83:53
2.FC Petrow3:6
5:1
3:10
4:2
4:3
4:5
2:1
3:6
7:1
13:2
2:1
1:1
12:3
10:3
7:1
10:0
10:4
2:2
3870%102:52
3.Arigo M*4:4
2:6
2:4
10:3
2:0
6:2
2:2
5:2
4:3
4:5
4:2
7:3
1:1
2:6
8:3
6:3
8:2
7:5
3667%84:56
4.JakoSport*4:5
3:2
5:4
3:4
2:6
0:2
3:2
4:3
6:1
3:2
4:4
4:2
11:2
4:1
2:3
2:5
7:2
4:4
3259%71:54
5.Baldone2:8
4:5
6:3
1:2
2:5
2:2
3:4
2:3
5:1
2:2
2:2
4:3
1:4
4:2
4:4
4:2
5:2
6:4
2546%59:58
6.RTU Sports*6:3
1:4
2:13
1:7
5:4
3:4
2:3
1:6
2:2
1:5
6:2
3:5
5:2
4:4
6:3
2:4
3:2
7:4
2343%60:77
7.Industrial Steel Group0:3
2:3
1:1
1:2
3:7
2:4
2:4
4:4
3:4
2:2
5:3
2:6
2:4
5:3
6:2
1:0
8:2
8:2
2139%57:56
8.Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC5:8
1:3
3:10
3:12
6:2
1:1
1:4
2:11
2:4
4:1
4:4
2:5
3:5
4:2
1:1
0:4
7:4
3:0
1833%52:81
9.FK Ķekava / Kadaga1:2
1:5
0:10
1:7
3:6
3:8
5:2
3:2
2:4
4:4
4:2
3:6
0:1
2:6
4:0
1:1
3:2
3:4
1731%43:72
10.Banku augstskola3:7
6:8
2:2
4:10
5:7
2:8
4:4
2:7
4:6
2:5
4:7
2:3
2:8
2:8
0:3
4:7
4:3
2:3
59%54:106
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:10
22.oktobrī
FC Petrow - Baldone 2:1
Protokols
svētdien 20:30
27.oktobrī
Baldone - Industrial Steel Group 2:2
Protokols
otrdien 19:00
29.oktobrī
FK Ķekava / Kadaga - Baldone 2:4
Protokols
svētdien 20:30
3.novembrī
Baldone - RTU Sports* 5:1
Protokols
svētdien 20:30
10.novembrī
Baldone - Banku augstskola 5:2
Protokols
otrdien 19:30
12.novembrī
Industrial Steel Group - Baldone 3:4
Protokols
ceturtdien 20:00
14.novembrī
Arigo M* - Baldone 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 20:30
17.novembrī
Baldone - Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC 1:4
Protokols
ceturtdien 20:15
21.novembrī
Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC - Baldone 2:4
Protokols
svētdien 20:30
24.novembrī
Baldone - Arigo M* 2:5 (Video)
Protokols
piektdien 20:15
29.novembrī
JakoSport* - Baldone 3:2
Protokols
svētdien 20:30
8.decembrī
Baldone - Baltic International Bank 2:8
Protokols
ceturtdien 21:10
12.decembrī
Banku augstskola - Baldone 4:6
Protokols
svētdien 20:30
15.decembrī
Baldone - JakoSport* 3:4
Protokols
ceturtdien 19:00
19.decembrī
Baltic International Bank - Baldone 5:4
Protokols
otrdien 20:30
7.janvārī
RTU Sports* - Baldone 2:2
Protokols
svētdien 20:30
12.janvārī
Baldone - FK Ķekava / Kadaga 4:4
Protokols
svētdien 20:30
19.janvārī
Baldone - FC Petrow 6:3
Protokols
2. līga
D grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.PunktiVārti
1.AVANTEX2:4
1:4
6:3
6:2
2:4
3:0
4:1
4:7
3:1
7:1
1860%38:27
2.Raita 2*4:1
4:2
5:2
2:4
4:4
1:2
2:7
9:3
7:3
2:2
1757%40:30
3.Marshal FC2:6
3:6
4:2
2:5
3:6
7:5
6:6
10:-
8:4
4:3
1653%49:43
4.Industrial Steel Group0:3
4:2
2:1
4:4
5:7
6:3
5:3
2:6
3:4
2:2
1447%33:35
5.RTU Sports*7:4
1:4
3:9
7:2
-:10
6:6
6:2
3:5
2:2
1:5
1137%36:49
6.Baldone1:7
1:3
2:2
3:7
3:4
4:8
2:2
4:3
5:1
2:2
930%27:39
Datums Pretinieki Rezultāts
svētdien 20:30
26.janvārī
Baldone - Raita 2* 2:2
Protokols
svētdien 20:30
2.februārī
Baldone - Marshal FC 3:4
Protokols
ceturtdien 22:10
6.februārī
AVANTEX - Baldone 3:1 (Foto) / Video)
Protokols
svētdien 20:30
23.februārī
Baldone - AVANTEX 1:7
Protokols
otrdien 21:00
25.februārī
Raita 2* - Baldone 7:3
Protokols
svētdien 19:15
9.marta
Marshal FC - Baldone 8:4
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin