Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
Arigo M*
K.Valdemāra 65, 49.vsk.
 
 
 
 

Šī ir vieta Jūsu komandas informācijai

Maksimālais teksta garums ir 600 simboli.

Tekstu iespējams publicēt, izmantojot administrācijas vidi. Piekļuves dati identiski spēļu administrēšanas piekļuves datiem.

FTA mājas lapa - www.fta.lv .
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Vitālijs Glazunovs
Vitālijs Glazunovs
Vārtsargs52
2Artjoms Milovs
Artjoms Milovs
44Aizsargs41
4Igors Antonovs
Igors Antonovs
6Aizsargs35
5Arnaldo Augusto Rodrigues Pereira
Arnaldo Augusto Rodrigues Pereira
2Universāls43
7Dmitrijs Zolotarjovs (fārmklubs)
Dmitrijs Zolotarjovs (fārmklubs)
332Universāls35
8Jurijs Galejs
Jurijs Galejs
Aizsargs58
9Sergejs Zolotuhins (fārmklubs)
Sergejs Zolotuhins (fārmklubs)
31Universāls38
9Aleksandrs Osins
Aleksandrs Osins
81Uzbrucējs38
9Olegs Kravčenko (fārmklubs)
Olegs Kravčenko (fārmklubs)
2461Uzbrucējs39
10Pāvels Broitmans
Pāvels Broitmans
141Uzbrucējs39
11Aleksandrs Kornejevs
Aleksandrs Kornejevs
64Universāls40
12Aleksandrs Usovs
Aleksandrs Usovs
72Aizsargs38
17Igors Brainins
Igors Brainins
51Uzbrucējs38
77Vladislavs Veselovs
Vladislavs Veselovs
4Uzbrucējs45
99Andris Krauklis
Andris Krauklis
912Aizsargs38

Kopā iesisti vārti: 125   |   Vidējais komandas vecums: 41.1


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Baltic International Bank1:5
6:3
6:2
4:4
2:3
5:4
5:4
8:2
4:1
3:6
3:2
3:0
3:1
8:5
5:1
2:1
8:6
7:3
4380%83:53
2.FC Petrow3:6
5:1
3:10
4:2
4:3
4:5
2:1
3:6
7:1
13:2
2:1
1:1
12:3
10:3
7:1
10:0
10:4
2:2
3870%102:52
3.Arigo M*4:4
2:6
2:4
10:3
2:0
6:2
2:2
5:2
4:3
4:5
4:2
7:3
1:1
2:6
8:3
6:3
8:2
7:5
3667%84:56
4.JakoSport*4:5
3:2
5:4
3:4
2:6
0:2
3:2
4:3
6:1
3:2
4:4
4:2
11:2
4:1
2:3
2:5
7:2
4:4
3259%71:54
5.Baldone2:8
4:5
6:3
1:2
2:5
2:2
3:4
2:3
5:1
2:2
2:2
4:3
1:4
4:2
4:4
4:2
5:2
6:4
2546%59:58
6.RTU Sports*6:3
1:4
2:13
1:7
5:4
3:4
2:3
1:6
2:2
1:5
6:2
3:5
5:2
4:4
6:3
2:4
3:2
7:4
2343%60:77
7.Industrial Steel Group0:3
2:3
1:1
1:2
3:7
2:4
2:4
4:4
3:4
2:2
5:3
2:6
2:4
5:3
6:2
1:0
8:2
8:2
2139%57:56
8.Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC5:8
1:3
3:10
3:12
6:2
1:1
1:4
2:11
2:4
4:1
4:4
2:5
3:5
4:2
1:1
0:4
7:4
3:0
1833%52:81
9.FK Ķekava / Kadaga1:2
1:5
0:10
1:7
3:6
3:8
5:2
3:2
2:4
4:4
4:2
3:6
0:1
2:6
4:0
1:1
3:2
3:4
1731%43:72
10.Banku augstskola3:7
6:8
2:2
4:10
5:7
2:8
4:4
2:7
4:6
2:5
4:7
2:3
2:8
2:8
0:3
4:7
4:3
2:3
59%54:106
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 20:00
7.novembrī
Arigo M* - Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC 1:1 (Video)
Protokols
pirmdien 20:00
11.novembrī
RTU Sports* - Arigo M* 5:4 (Video)
Protokols
ceturtdien 20:00
14.novembrī
Arigo M* - Baldone 2:2 (Foto) / Video)
Protokols
otrdien 19:00
19.novembrī
FK Ķekava / Kadaga - Arigo M* 3:6 (Video)
Protokols
ceturtdien 20:00
21.novembrī
Arigo M* - Industrial Steel Group 4:2 (Video)
Protokols
svētdien 20:30
24.novembrī
Baldone - Arigo M* 2:5 (Video)
Protokols
ceturtdien 20:00
28.novembrī
Arigo M* - FC Petrow 2:4 (Video)
Protokols
ceturtdien 20:00
5.decembrī
Arigo M* - JakoSport* 2:0 (Video)
Protokols
otrdien 21:10
10.decembrī
FC Petrow - Arigo M* 3:10 (Video)
Protokols
ceturtdien 20:00
12.decembrī
Arigo M* - FK Ķekava / Kadaga 8:3 (Video)
Protokols
otrdien 19:30
17.decembrī
Industrial Steel Group - Arigo M* 3:7 (Video)
Protokols
ceturtdien 20:00
19.decembrī
Arigo M* - RTU Sports* 4:3 (Video)
Protokols
otrdien 19:00
7.janvārī
Baltic International Bank - Arigo M* 6:2 (Video)
Protokols
ceturtdien 21:10
9.janvārī
Banku augstskola - Arigo M* 5:7 (Video)
Protokols
ceturtdien 20:00
16.janvārī
Arigo M* - Banku augstskola 8:2
Protokols
piektdien 20:15
17.janvārī
JakoSport* - Arigo M* 2:6 (Video)
Protokols
otrdien 19:00
21.janvārī
Arigo M* - Baltic International Bank 4:4 (Video)
Protokols
ceturtdien 21:15
23.janvārī
Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC - Arigo M* 6:2 (Video)
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Arigo M*2:4
10:3
4:4
2:6
2:3
4:5
11:1
3:4
2:0
6:2
7:1
4:3
8:3
5:3
2560%70:42
2.FC Petrow3:10
4:2
3:6
5:1
6:3
1:2
5:2
4:4
4:3
4:5
4:3
2:4
8:0
5:3
2560%58:48
3.Baltic International Bank6:2
4:4
1:5
6:3
2:0
2:2
5:8
3:2
2:3
5:4
3:4
3:2
5:1
1:2
2355%48:42
4.Jaunais Dinamietis5:4
3:2
2:1
3:6
2:2
0:2
2:6
3:3
6:4
2:2
1:1
3:3
3:2
1:1
2150%36:39
5.Olaines FK4:3
1:11
4:4
2:5
2:3
8:5
3:3
6:2
3:5
5:2
2:2
2:3
2:1
2:2
1945%46:51
6.JakoSport*2:6
0:2
5:4
3:4
4:5
3:2
2:2
4:6
2:5
5:3
1:6
4:2
5:3
5:4
1945%45:54
7.Massa Food R*3:4
1:7
4:2
3:4
2:3
4:3
3:3
1:1
3:2
2:2
2:4
6:1
4:4
0:2
1638%38:42
8.RSU3:5
3:8
3:5
0:8
2:1
1:5
1:1
2:3
2:2
1:2
4:5
3:5
2:0
4:4
921%31:54
Datums Pretinieki Rezultāts
ceturtdien 21:15
20.februārī
Olaines FK - Arigo M* 4:3 (Video)
Protokols
piektdien 20:30
21.februārī
Arigo M* - Jaunais Dinamietis 2:3 (Video)
Protokols
otrdien 19:00
25.februārī
Arigo M* - RSU 8:3 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:30
28.februārī
Arigo M* - Olaines FK 11:1 (Video)
Protokols
sestdien 18:15
1.marta
Jaunais Dinamietis - Arigo M* 5:4 (Video)
Protokols
pirmdien 21:45
3.marta
RSU - Arigo M* 3:5 (Video)
Protokols
piektdien 20:30
7.marta
Arigo M* - Massa Food R* 7:1 (Video)
Protokols
otrdien 20:10
11.marta
Massa Food R* - Arigo M* 3:4 (Video)
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin