Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija   По-русски
Rīgas telpu futbola čempionāts 2013./2014.
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 585 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 4077
FC Petrow
Ogres 9, 75.vsk
 
 

Juridiskajā birojā “Petrow” strādā un ar to sadarbojas vairāk nekā 50 praktizējoši advokāti un juristi no vairākām Eiropas valstīm ( Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Polijas, Vācijas, Ukrainas, Austrijas Zviedrijas u. c.). Mūsu uzdevums — veicināt mūsu klientu attīstību un juridisko aizsardzību.Arī tagad ir nodibināts sporta klubs INTER(www.petrow.lv).
#Spēlētāji    PozīcijaVecums
1Oļegs Vasiļjevs
Oļegs Vasiļjevs
1Vārtsargs33
2Deniss Martinovs (fārmklubs)
Deniss Martinovs (fārmklubs)
2Aizsargs38
3Vjačeslavs Žarovs
Vjačeslavs Žarovs
Aizsargs52
7Igors Miheikins (fārmklubs)
Igors Miheikins (fārmklubs)
191Universāls32
8Nikolajs Samkovs
Nikolajs Samkovs
121Universāls29
9Anatolijs Mežeckis
Anatolijs Mežeckis
20Uzbrucējs35
10Rustams Umarovs
Rustams Umarovs
81Uzbrucējs47
11Aleksandrs Miheikins
Aleksandrs Miheikins
244Universāls41
14Andrejs Urbans
Andrejs Urbans
9Universāls35
15Sergejs Rovdo
Sergejs Rovdo
31Vārtsargs38
17Deniss Kučers (fārmklubs)
Deniss Kučers (fārmklubs)
51Universāls38
18Jevģēnijs Matrjoņins
Jevģēnijs Matrjoņins
27Aizsargs41
21Vladimirs Ivanikins (fārmklubs)
Vladimirs Ivanikins (fārmklubs)
81Universāls38
29Bogdans Ņesterenko
Bogdans Ņesterenko
131Aizsargs38
32Kirils Jeļkins
Kirils Jeļkins
103Universāls35
34Olegs Kopča
Olegs Kopča
311Universāls37

Kopā iesisti vārti: 161   |   Vidējais komandas vecums: 37.9


2. līga
A grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.PunktiVārti
1.Baltic International Bank1:5
6:3
6:2
4:4
2:3
5:4
5:4
8:2
4:1
3:6
3:2
3:0
3:1
8:5
5:1
2:1
8:6
7:3
4380%83:53
2.FC Petrow3:6
5:1
3:10
4:2
4:3
4:5
2:1
3:6
7:1
13:2
2:1
1:1
12:3
10:3
7:1
10:0
10:4
2:2
3870%102:52
3.Arigo M*4:4
2:6
2:4
10:3
2:0
6:2
2:2
5:2
4:3
4:5
4:2
7:3
1:1
2:6
8:3
6:3
8:2
7:5
3667%84:56
4.JakoSport*4:5
3:2
5:4
3:4
2:6
0:2
3:2
4:3
6:1
3:2
4:4
4:2
11:2
4:1
2:3
2:5
7:2
4:4
3259%71:54
5.Baldone2:8
4:5
6:3
1:2
2:5
2:2
3:4
2:3
5:1
2:2
2:2
4:3
1:4
4:2
4:4
4:2
5:2
6:4
2546%59:58
6.RTU Sports*6:3
1:4
2:13
1:7
5:4
3:4
2:3
1:6
2:2
1:5
6:2
3:5
5:2
4:4
6:3
2:4
3:2
7:4
2343%60:77
7.Industrial Steel Group0:3
2:3
1:1
1:2
3:7
2:4
2:4
4:4
3:4
2:2
5:3
2:6
2:4
5:3
6:2
1:0
8:2
8:2
2139%57:56
8.Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC5:8
1:3
3:10
3:12
6:2
1:1
1:4
2:11
2:4
4:1
4:4
2:5
3:5
4:2
1:1
0:4
7:4
3:0
1833%52:81
9.FK Ķekava / Kadaga1:2
1:5
0:10
1:7
3:6
3:8
5:2
3:2
2:4
4:4
4:2
3:6
0:1
2:6
4:0
1:1
3:2
3:4
1731%43:72
10.Banku augstskola3:7
6:8
2:2
4:10
5:7
2:8
4:4
2:7
4:6
2:5
4:7
2:3
2:8
2:8
0:3
4:7
4:3
2:3
59%54:106
Datums Pretinieki Rezultāts
otrdien 21:10
22.oktobrī
FC Petrow - Baldone 2:1
Protokols
otrdien 21:10
29.oktobrī
FC Petrow - Baltic International Bank 3:6
Protokols
ceturtdien 21:10
31.oktobrī
Banku augstskola - FC Petrow 2:2
Protokols
otrdien 21:10
5.novembrī
FC Petrow - Industrial Steel Group 2:1 (Foto) / Video)
Protokols
piektdien 20:15
8.novembrī
JakoSport* - FC Petrow 5:4
Protokols
otrdien 19:00
12.novembrī
FK Ķekava / Kadaga - FC Petrow 0:10
Protokols
ceturtdien 19:00
14.novembrī
Baltic International Bank - FC Petrow 1:5
Protokols
otrdien 21:10
19.novembrī
FC Petrow - Banku augstskola 10:4
Protokols
otrdien 21:10
26.novembrī
FC Petrow - FK Ķekava / Kadaga 7:1
Protokols
ceturtdien 20:00
28.novembrī
Arigo M* - FC Petrow 2:4 (Video)
Protokols
otrdien 21:10
3.decembrī
FC Petrow - RTU Sports* 7:1
Protokols
ceturtdien 21:15
5.decembrī
Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC - FC Petrow 3:10
Protokols
otrdien 21:10
10.decembrī
FC Petrow - Arigo M* 3:10 (Video)
Protokols
otrdien 21:10
17.decembrī
FC Petrow - Latvijas Sporta Aģentūra / Salaspils FC 12:3
Protokols
otrdien 19:30
7.janvārī
Industrial Steel Group - FC Petrow 1:1
Protokols
otrdien 21:10
14.janvārī
FC Petrow - JakoSport* 4:3
Protokols
svētdien 20:30
19.janvārī
Baldone - FC Petrow 6:3
Protokols
otrdien 21:30
21.janvārī
RTU Sports* - FC Petrow 2:13
Protokols
2. līga
C grupa
Kalendārs1.2.3.4.5.6.7.8.PunktiVārti
1.Arigo M*2:4
10:3
4:4
2:6
2:3
4:5
11:1
3:4
2:0
6:2
7:1
4:3
8:3
5:3
2560%70:42
2.FC Petrow3:10
4:2
3:6
5:1
6:3
1:2
5:2
4:4
4:3
4:5
4:3
2:4
8:0
5:3
2560%58:48
3.Baltic International Bank6:2
4:4
1:5
6:3
2:0
2:2
5:8
3:2
2:3
5:4
3:4
3:2
5:1
1:2
2355%48:42
4.Jaunais Dinamietis5:4
3:2
2:1
3:6
2:2
0:2
2:6
3:3
6:4
2:2
1:1
3:3
3:2
1:1
2150%36:39
5.Olaines FK4:3
1:11
4:4
2:5
2:3
8:5
3:3
6:2
3:5
5:2
2:2
2:3
2:1
2:2
1945%46:51
6.JakoSport*2:6
0:2
5:4
3:4
4:5
3:2
2:2
4:6
2:5
5:3
1:6
4:2
5:3
5:4
1945%45:54
7.Massa Food R*3:4
1:7
4:2
3:4
2:3
4:3
3:3
1:1
3:2
2:2
2:4
6:1
4:4
0:2
1638%38:42
8.RSU3:5
3:8
3:5
0:8
2:1
1:5
1:1
2:3
2:2
1:2
4:5
3:5
2:0
4:4
921%31:54
Datums Pretinieki Rezultāts
pirmdien 21:45
27.janvārī
RSU - FC Petrow 3:5
Protokols
otrdien 21:10
11.februārī
FC Petrow - Massa Food R* 4:3 (Foto) / Video)
Protokols
ceturtdien 21:15
13.februārī
Olaines FK - FC Petrow 4:4
Protokols
otrdien 21:10
18.februārī
FC Petrow - Jaunais Dinamietis 6:3
Protokols
sestdien 18:15
22.februārī
Jaunais Dinamietis - FC Petrow 2:1
Protokols
otrdien 21:10
25.februārī
FC Petrow - Olaines FK 5:2
Protokols
otrdien 20:10
4.marta
Massa Food R* - FC Petrow 4:2 (Video)
Protokols
otrdien 21:30
11.marta
FC Petrow - RSU 8:0
Protokols
Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin