Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas nakts minifutbola līga 2017
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 29 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 208
Ziņas
FK “02” zaudē, “SFS/Sportima” palielina atrāvienu tabulā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 28.2.2017
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “Evolution Gaming Rīgas nakts minifutbola līga 2017” turnīrā piektdien tika aizvadīta septītā no desmit kārtām. Otro zaudējumu sacensībās piedzīvoja vicelīdere FK “02”, savukārt pirmās vietas īpašniece “SFS/Sportima” svinēja panākumu un līdz ar tiešo konkurentu neveiksmi vēl vairāk palielināja savu atrāvienu kopvērtējuma tabulā.

FK “02” un FC “Caramba Riga” vienību savstarpējā mača pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti (2:2), savukārt pēc pārtraukuma FC “Caramba Riga”, pateicoties Jurija Višņakova un Ruslana Agafonova precīzajiem raidījumiem, izdevās iegūt 4:2 pārsvaru. Šāds rezultāts turējās līdz pat spēles noslēdzošajai minūtei, kad Ainārs Daudziešāns vienus vārtus “policistu” labā atguva, bet panākt vismaz izlīdzinājumu FK “02” vīriem šoreiz pietrūka laika.

Uzvarētāju rindās vēl vienus vārtus guva jau minētais J.Višņakovs, kā arī Mārcis Savinovs, savukārt FK “02” labā pirmā puslaika ietvaros mača protokolā “atzīmējās” Ilmārs Boriss un Andis Dombrovskis.

Pēc šī zaudējuma trīs kārtas līdz turnīra beigām FK “02” no līderes “SFS/Sportima” atpaliek jau sešus punktus. Nākamajā kārtā paredzēts abu šo vienību savstarpējais mačs, un panākuma gadījumā “SFS/Sportima” var priekšlaikus nodrošināt zelta godalgas.

Sacensību līderei šajā kārtā īpašas problēmas iegūt trīs punktus neradās – tika svinēta pārliecinoša uzvara (7:2), trīs vārtus gūstot turnīra rezultatīvākajam spēlētājam Aleksandram Zeņkovam (viņam kopumā jau 15 precīzi sitieni), divus Pāvelam Jermilinam, bet pa vieniem – Ivanam Sputajam un Sergejam Sadkovskim. “RTO” sastāvā “dubli” realizēja Viktors Josifovs.

Visbeidzot vēl nepieminētajā piektdienas cīniņā “Riga United” FC, pateicoties Marko Spinolas uzvaras vārtiem priekšpēdējā mača minūtē, ar rezultātu 3:2 pārspēja turnīra pastarīti “AMOKO”, kura joprojām sacensībās nav spējusi izcīnīt nevienu punktu.

Kā ziņots, “Elektrum” Olimpiskajā centrā izspēlētais turnīrs, kas notiek pirmo reizi, tiek organizēts ar mērķi veicināt aktīvu atpūtu caur futbola spēli, kā arī noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus Rīgā. Sacensības risinās formātā 6 pret 6, uz ceturtās daļas no futbola laukuma, 2x3m telpu futbola vārtiem un ar lielā futbola bumbu.

Sacensību gaitā sešas komandas uzvarētāju noskaidros pēc divu riņķu turnīra.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin