Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas nakts minifutbola līga 2017
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 29 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 208
Ziņas
Noslēdzies nakts līgas čempionāts
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 21.3.2017
Aizvadītajā piektdienā ar divām spēlēm noslēdzās Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētais “Evolution Gaming Rīgas nakts minifutbola līga 2017” turnīrs. Kā ziņots, visas trīs godalgoto vietu īpašnieces bija noskaidrotas jau nedēļu iepriekš – zeltu nodrošināja “SFS/Sportima”, sudrabu FK “02”, bet bronzu – FC “Caramba Riga”.

Čempione “SFS/Sportima” sacensības pabeidza ar otro zaudējumu visa turnīra gaitā, atzīstot “AMOKO” vienības pārākumu – 1:3. Uzvarētāji, pateicoties Ivana Petļuka un Dmitrija Pomazkova precīzajiem raidījumiem, jau pirmā puslaika ietvaros ieguva 2:0 handikapu, drīz pēc pārtraukuma līdz ar Kirila Pčelinceva trāpīgu sitienu panāca 3:0, savukārt “SFS/Sportima” atbildēja vien ar Staņislava Pihocka vārtu guvumu 34.minūtē.

Līdz ar šo panākumu “AMOKO” futbolisti čempionātu pabeidza priekšpēdējā piektajā vietā un ar tikpat punktiem – 9 -, cik pozīciju augstāk esošajai “Riga United”. Pēdējā bija pārāka abu šo vienību savstarpējās cīņās (3:2 un 2:1), tādēļ pie šādas situācijas ieguva priekšrocību turnīra kopvērtējumā.

Pašai “Riga United” FC turnīra izskaņa izvērtās ne tik sekmīga – komanda cieta smagāko neveiksmi sezonā, ar 0:11 atzīstot sudraba medaļnieces FK “02” pārākumu. “Policistu” sastāvā sešus vārtus guva Vsevolods Čamkins, kurš tādējādi čempionāta finiša taisnē rezultatīvāko spēlētāju sarakstā par vienu vārtu guvumu (20 pret 19) apsteidza savu sīvāko sāncensi Aleksandru Zeņkovu no “Sportima/SFS”. Vēl šajā duelī trīs reizes “izcēlās” Andis Dombrovskis, bet pa reizei – Arno Tatevosjans un Dmitrijs Prohorovs.

Vēl viens paredzētais mačs piektdien nenotika. Turnīra tabulas noslēdzošajā ailītē palikusī “RTO” tehnisku iemeslu dēļ nespēja savākt sastāvu spēlei pret FC “Caramba Riga”, saņemot tehnisko zaudējumu 0:5.

Čempionāta galīgajā kopvērtējumā “SFS/Sportima” un FK “02” savāca vienādu punktu skaitu, taču labākas vārtu attiecības dēļ savstarpējās cīņās (5:0 un 1:3) par turnīra laureāti kļuva “SFS/Sportima”.

FK “02” nakts līgā guva visvairāk vārtus (59) un arī “fair-play” nominācijā izpelnījās korektākās vienības titulu, visa turnīra ietvaros nopelnot vien tikai trīs brīdinājumus.

Kā ziņots, “Elektrum” Olimpiskajā centrā izspēlētais turnīrs notika pirmo reizi ar mērķi veicināt aktīvu atpūtu caur futbola spēli, kā arī noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus Rīgā. Sacensības risinājās formātā 6 pret 6, uz ceturtās daļas no futbola laukuma, 2x3m telpu futbola vārtiem un ar lielā futbola bumbu.

Sacensību gaitā sešas komandas uzvarētāju noskaidroja pēc divu riņķu turnīra.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc
Vladimirs Rusjanovskis
Vladimirs Rusjanovskis

(RTO)
74

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin