Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas nakts minifutbola līga 2017
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 29 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 208
Ziņas
FK “02” svarīgā spēlē uzveic “SFS/Sportima”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 7.3.2017
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “Evolution Gaming Rīgas nakts minifutbola līga 2017” turnīrā piektdien tika aizvadīta astotā no desmit sacensību kārtām. Centrālajā spēlē svarīgu uzvaru izcīnīja FK “02”, kas ar rezultātu 3:1 uzveica līderi “SFS/Sportima”, tādējādi joprojām saglabājot cerības pacīnīties par zelta godalgām.

Abu vadošo pretinieču savstarpējās cīņas pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 1:1, savukārt par spēles galveno varoni mača turpinājumā kļuva FK “02” spēlētājs Vsevolods Čamkins, kurš guva divus vārtus, tādējādi palīdzot savai komandai izcīnīt ļoti svarīgu panākumu. Vēl vienu reizi precīzi sita arī V.Čamkina partneris Jānis Mangulis, savukārt “SFS/Sportima” sastāvā prestiža vārtus guva Ingus Makovskis.

Pirmo zaudējumu turnīrā piedzīvojušās “SFS/Sportima” pārsvars pār FK “02” vienību divas kārtas pirms sacensību beigām tabulā ir trīs punktu apjomā. Tā kā savstarpējo spēļu bilancē katra no pretiniecēm guvusi pa uzvarai, bet labāka vārtu attiecība šajos mačos ir “SFS/Sportima” (“+3”), gadījumā, ja šīm komandām turnīra beigās būs vienāds punktu skaits, par čempioni tiks kronēta “SFS/Sportima”.

Citā mačā piektdien divi Jurija Višņakova un vieni Mārča Savinova vārtu guvumi palīdzēja kopvērtējuma tabulas trešās vietas īpašniece FC “Caramba Riga” ar 3:1 uzveikt “Riga United” FC. Ja uz pirmo vietu FC “Caramba Riga” nevar vairs pretendēt pat teorētiski, tad apsteigt trīs punktus priekšā esošos “policistus” tai joprojām ir iespēja.

Visbeidzot vēl nepieminētajā mačā pirmo panākumu nakts līgā izcīnīja “AMOKO”, kas ar 8:3 sagrāva “RTO”. Trīs vārtus uzvarētājiem guva Kirils Pčelincevs, divus Andrejs Kijonoks, kamēr “RTO” sastāvā “dubli” realizēja Aleksandrs Lomovs.

Turnīra rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā ar 15 vārtu guvumiem atrodas Aleksandrs Zeņkovs (“Sportima/SFS”), bet par trim precīziem sitieniem no viņa atpaliek V.Čamkins (FK “02”).

Kā ziņots, “Elektrum” Olimpiskajā centrā izspēlētais turnīrs, kas notiek pirmo reizi, tiek organizēts ar mērķi veicināt aktīvu atpūtu caur futbola spēli, kā arī noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus Rīgā. Sacensības risinās formātā 6 pret 6, uz ceturtās daļas no futbola laukuma, 2x3m telpu futbola vārtiem un ar lielā futbola bumbu.

Sacensību gaitā sešas komandas uzvarētāju noskaidro pēc divu riņķu turnīra.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc
Ervīns Pērkons
Ervīns Pērkons

(Riga United FC)
34

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin