Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas nakts minifutbola līga 2017
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 29 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 208
Ziņas
Rīgas minifutbola turnīra kopsavilkums:
Pirmajā nakts minifutbola čempionātā triumfē “SFS/Sportima”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 8.4.2017
No janvāra līdz marta vidum “Elektrum” Olimpiskajā centrā pirmo reizi risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētais “Evolution Gaming Rīgas nakts minifutbola līga 2017” turnīrs, kur sešu dalībnieču konkurencē zelta medaļas ieguva “SFS/Sportima”. Spraigā cīņā otro vietu izcīnīja FK “02”, savukārt godpilnajā trešajā pozīcijā ierindojās FC “Caramba Riga”.

Sacensību galvenā mērķauditorija bija komandas, kuras savā profesionālajā attīstībā koncentrējas uz lielo futbolu, kā arī minifutbola spēles paveidu, tādējādi ļaujot turnīra dalībniecēm sportisko izaugsmi izvēlētajā sfērā izkopt arī ziemas periodā. Turnīrs risinājās piektdienu vakaros formātā 6 pret 6 uz ceturtās daļas no futbola laukuma, 2x3m telpu futbola vārtiem un ar lielā futbola bumbu.

Dalībnieču vidū bija gan pērn vasaras minifutbola turnīra Augstākajā līgā triumfējusī “SFS/Sportima” un šajās pat sacensībās bronzu nopelnījusī FC “Caramba Riga”, gan 1.līgas vienības “AMOKO”, “RTO” un FK “02”. Tāpat nakts minifutbola debijas turnīrā startēja 2016. gada Rīgas futbola čempionāta pārstāve FC “Riga United”.

Visas sešas komandas uzvarētāju noskaidroja pēc divu riņķu turnīra, katra aizvadot pa desmit spēlēm 2x25 minūšu garumā.

Spēkošanās par zelta medaļām izvērtās gana spraiga – gandrīz visu turnīra gaitu pirmajā vietā atradās FK “Sportima/SFS”, kuru pašā sacensību izskaņā punktu izteiksmes ziņā noķēra “policisti”. Tā kā savstarpējo spēļu bilancē katra no pretiniecēm bija guvusi pa uzvarai, bet labāka vārtu attiecība šajos mačos bija “SFS/Sportima” (“+3”), tad par čempioni tika kronēta pēdējā, kamēr FK “02” vienība ieguva sudraba medaļas.

Atpaliekot par sešiem punktiem no abām līderēm, trešo vietu izcīnīja FC “Caramba Riga”, savukārt pārējās trīs dalībnieces nepārsniedza desmit iekrāto punktu robežu – trijās noslēdzošajās kopvērtējuma pozīcijās ierindojās attiecīgi “Riga United” FC, “AMOKO” un “RTO”.

Par nakts līgas rezultatīvāko futbolistu kļuva 20 reizes pretinieku vārtsargu sarūgtinājušais Vsevolods Čamkins (FK “02”), kurš par vienu trāpīgu raidījumu apsteidza “SFS/Sportima” uzbrukuma līderi Aleksandru Zeņkovu. Savukārt kā korektākā komanda turnīru pabeidza FK “02”, kas desmit spēļu laikā nopelnīja vien trīs brīdinājumus.

Līdz ar regulārā čempionāta un kausa izcīņas noslēgumu visi turnīra laureāti tika sveikti svinīgajā sacensību noslēguma ceremonijā sporta bārā “Friends”, kur organizatori sumināja arī labākos komandu pārstāvjus dažādās papildus nominācijās. Par čempionāta labāko vārtsargu tika atzīts Igors Karpušovs (FK “02”), labākā spēlētāja godu izpelnījās čempionvienības “SFS/Sportima” pārstāvis A.Zeņkovs, bet prasmīgākā menedžera titulu saņēma Igors Koržs (“SFS/Sportima”).

Rezultatīvākā spēlētāja balva tika piešķirta jau iepriekš minētajam 20 vārtus regulārajā čempionātā guvušajam V.Čamkinam (FK “02”).

Jūsu uzmanībai foto apskats no apbalvošanas ceremonijas RFF un FTA ziemas sezonas noslēguma pasākumā klubā un sporta bārā FRIENDS.

Uz tikšanos vasaras turnīros!
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin