Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas nakts minifutbola līga 2017
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 28.marta Kopējais spēļu skaits: 29 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 208
Ziņas
Līderu cīņā “SFS/Sportima” pārspēj FK “02”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 31.1.2017
Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) organizētajā “Evolution Gaming Rīgas nakts minifutbola līga 2017” turnīra trešajā kārtā piektdien risinājās centrālā spēle starp turnīra līderēm “SFS/Sportima” un FK “02”. “Elektrum” Olimpiskajā centrā notikušajā mačā pārāka ar rezultātu 5:0 izrādījās “SFS/Sportima”, tādējādi nostiprinoties turnīra kopvērtējuma vienvadībā.

Abas sāncenses turnīru bija sākušas ar divām uzvarām katra, tādēļ bija skaidrs, ka cīņas veiksminiece automātiski pārņems vienvadības grožus turnīra tabulā, kamēr pie neizšķirta gala iznākuma situācija kopvērtējumā kļūtu sarežģītāka, ļaujot tuvākajām konkurentēm pietuvoties līderu duetam.

Intriga šajā mačā pastāvēja tikai līdz pirmā puslaika beigām, kad Jevgenija Kazuras un Aleksandra Čekulajeva vārtu guvumi deva “SFS/Sportima” divu vārtu handikapu. Drīz pēc pārtraukuma Pāvels Jermilins panāca 3:0, savukārt pašā mača izskaņā A.Čekulajevs un Aleksandrs Zeņkovs vēl vairāk nostiprināja savas komandas pārākumu, palīdzot tai izcīnīt trešo uzvaru pēc kārtas.

Citā trešās kārtas duelī otro panākumu sacensībās kaldināja “RTO”, kas spraigā cīņā ar rezultātu 5:4 pieveica “AMOKO”. Interesanti, ka pēdējai divas reizes izdevās no trīs vārtu deficīta pietuvoties rezultāta starpībā līdz minimumam (no 0:3 uz 2:3 un no 2:5 uz 4:5), tomēr “izraut” vismaz neizšķirtu “AMOKO” šoreiz nebija pa spēkam.

Uzvarētāju sastāvā divus vārtus guva Jevgeņijs Komarnickis, pa vieniem Mihails Skuratovičs, Dmitrijs Gavrilovs un Viktors Josifovs, kamēr sāncenšu rindās “dubli” realizēja Sergejs Pučko un Arturs Rucko.

Vēl vienā spēlē savus pirmos trīs punktus turnīrā izcīnīja FC “Caramba Riga”, kas pateicoties Jurija Višņakova, Sergeja Kuļikova un Eduarda Šeremeta vārtu guvumiem, ar rezultātu 3:1 sarūgtināja “Riga United” FC. Pēdējiem vienīgo reizi precīzi sita Nils Krause.

Līgas rezultatīvākais spēlētājs arī pēc trim kārtām ir septiņus vārtus guvušais Mihails Skuratovičs (“RTO”).

Kā ziņots, “Elektrum” Olimpiskajā centrā izspēlētais turnīrs, kas notiek pirmo reizi, tiek organizēts ar mērķi veicināt aktīvu atpūtu caur futbola spēli, kā arī noskaidrot meistarīgākās minifutbola komandas un spēlētājus Rīgā. Sacensībās risinās formātā 6 pret 6, uz ceturtās daļas no futbola laukuma, 2x3m telpu futbola vārtiem un ar lielā futbola bumbu.

Sacensību gaitā sešas komandas uzvarētāju noskaidros pēc divu riņķu turnīra.
Zibensziņas

Ziņas

Šodien uzsauc

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin