Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987

Sudrabu izcīna “FREE”, trešajā vietā ierindojas “RSU”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 7.3.2016
Iepriekšējā svētdienā Rīgas 15. vidusskolā tika aizvadīta noslēdzošā kārtas “SYNOTtip” Rīgas telpu futbola čempionāta Elites līgā. Tās ietvaros sudraba medaļas izcīnīja “FREE”, trešajā vietā ierindojās “RSU”, bet ārpus godalgoto pozīciju pjedestāla palika FK “Rīnūži Rīga”. Līgas čempionvienības titulu, kā zināms, jau iepriekš bija nodrošinājusi “JakoSport&Graanul Pellets”.

“FREE” telpu futbolistiem otrās vietas ieņemšanā palīdzēja 5:1 izcīnītā uzvara pār FK “Rīnūži Rīga”, kā arī tiešās konkurentes “RSU” zaudējums duelī pret “JakoSport&Graanul Pellets” (2:9). Emocionāli saspringtajā cīņā starp “FREE” un FK “Rīnūži Rīga” vēl deviņas minūtes pirms tiesneša beigu svilpes nākamajai vicečempionei piederēja tikai vienu vārtu pārsvars (1:0), taču cīņas beigu stadijā tā prata šo pārsvaru palielināt līdz solīdajam 5:1, tādējādi nodrošinot tik nepieciešamo uzvaru.

Pa diviem vārtiem “FREE” rindās guva Pavels Blizņuks un Igors Kapustins, vienu reizi izcēlās Edvards Jansons, kamēr sāncenšu sastāvā viens precīzs sitiens Andra Kangara rēķinā. Jāpiebilst, ka cīņas 34.minūtē noraidījumu FK “Rīnūži Rīga” sastāvā izpelnījās Ingus Makovskis.

“RSU” pie šāda sportiskā scenārija sudraba medaļu iegūšanai bija nepieciešama tikai un vienīgi uzvara mačā ar “JakoSport&Graanul Pellets”, taču “studenti”, kā minēts, piedzīvoja sāpīgu neveiksmi ar septiņu vārtu deficītu – 2:9. Uzvarētājiem “hat-trick” realizēja Aleksandrs Trups un Anatolijs Maksimenko, divus vārtus guva Artjoms Voroņins, bet vienus – Andrejs Motiļs. Tikmēr “RSU” labā pa reizei mača protokolā atzīmējās Ojārs Kalnozols un Vsevolods Čamkins.

Elites līgas nominālajā piektajā vietā, pateicoties uzvarētai pēdējās kārtas spēlei pār “Garāža” (8:3), ierindojās ārpus konkurences startējošā FC “Inter STAR”. Pēc ļoti rezultatīvi aizvadīta pirmā puslaika, kurā komandas kopumā guva astoņus vārtus (5:3 FC “Inter STAR” labā), cīņas turpmākais ritējums labvēlīgāks izvērtās FC “Inter STAR”, kas spēja gūt vēl trīs vārtus un nodrošināja panākumu.

Trīs futbolisti uzvarētāju sastāvā guva pa diviem vārtiem – Kirils Jeļkins, Igors Miheikins un Andrejs Bakradze. Vienu reizi izcēlās Dmitrijs Gruņičevs un Deniss Kučers, savukārt “Garāža” rindās “dubli” realizēja Ervīns Dukaļskis, bet viens trāpīgs raidījums Regnāram Grīnbaumam. Vēl viens “Garāža” telpu futbolists Jānis Ventiņš 20. minūtē nopelnīta tiešā noraidījuma dēļ spēli otrajā puslaikā neturpināja.

Visbeidzot vēl vienā aizgājušās svētdienas mačā “RTU FC/TUC” izvairījās no palikšanas pēdējā astotajā vietā, uzveicot “LNOB/Mārupe” – 6:4. Pa diviem vārtiem uzvarētāju labā guva Andrejs Baumanis un Ģirts Paulis, viens precīzs sitiens Mārim Bērziņam un Emīlam Draškam, savukārt “LNOB/Mārupe” komandai vārtus guva četri dažādi telpu futbolisti – Aleksejs Pavlovs, Aigars Meri, Jānis Kārkliņš un Rihards Celmiņš.

Atbilstoši turnīra reglamentam turnīra čempione “JakoSport&Graanul Pellets” ieguva tiesības pretendēt uz dalību nākamās sezonas Latvijas čempionāta 1.līgā.

Par Elites līgas rezultatīvāko spēlētāju kļuva 24 vārtus guvušais I.Kapustins no “FREE”, 16 reizes izcēlās Artūrs Mhitarjans (“RSU”), bet 15 trāpīgi raidījumi vēl vienam “FREE” pārstāvim P.Blizņukam.
2016.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - NewProject (1:2)
M.Tumanovs 18 - A.Lavrenovs 20; P.Nikitonovs 36
bildes un video

2016.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI (uz 14.03.2016)>>>

NewProject - 2016.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8 fināla DSV Transport - JakoSport&Graanul Pellets spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Estoty / JOMA TEAM - RTU FC spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla NewProject - LNOB /Mārupe spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NewProject - TENTE spēles bildes un video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Otrajā un Trešajā līgā – 2015.gada 31.decembris.