Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987


Ziņas
Zemāko līgu čempionātos bez lielām izmaiņām
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 16.2.2016
“SYNOTtip” Rīgas telpu futbola čempionāta abās zemākajās līgās būtiskas izmaiņas cīņā par godalgotajām vietām aizvadītās nedēļas gaitā nav piedzīvotas – pārliecinošu vadību saglabā attiecīgi “Olaine” 2.līgā un “Estoty/JOMA TEAM” 3.līgā.

2.līgas spēcīgākās jeb C apakšgrupas ietvaros līdere “Olaine” piedalījās vienā mačā, gūstot pārliecinošu 7:2 uzvaru pār “UNICEF”. Kopvērtējuma tabulā Olaines telpu futbolisti savu tuvāko sāncensi “Akela Kļūdījās” apsteidz par deviņiem punktiem, bet vēl trīs nākamās sekotājas – “UNICEF”, “RegVardy” un “Industrial Steel Group” – jau par 11 punktiem. C grupas pirmās vietas īpašniecei vēl atlicis aizvadīt trīs spēles un teorētiski olainiešus no pirmās vietas var nobīdīt vairs tikai “UNICEF” un “RegVardy”, kurām ir lielāka spēļu rezerve. Tādējādi jau tagad skaidrs, ka “Olaine” vairs nevar nokrist zemāk par trešo vietu čempionātā.

No pārējām aizvadītās nedēļas spēlēm jāizceļ “Akela Kļūdījās” panākums pār “Cerber” (3:2), kā arī “Industrial Steel Group” triumfs pār “RegVardy” (2:0). Savukārt vēl vienā mačā “EUROLOGI” ar 5:3 pārspēja “Akela Kļūdījās”.

Jāatzīmē, ka C grupā visas vienības turnīra tabulā izkārtojušās ļoti blīvi – otrajā vietā esošā “Akela Kļūdījās” (16) pēdējās astotās vietas īpašnieci “USB” (10) apsteidz vien par sešiem punktiem, kas nozīmē to, ka teorētiskas izredzes iegūt medaļas saglabā joprojām pilnīgi visas dalībnieces.

Tikmēr 2.līgas D apakšgrupā, kur komandas sadala 9.-16. vietu, visaktīvāk iepriekšējo nedēļu aizvadīja “Baltic International Bank” (BIB), kas piedalījās divās spēlēs, gūstot uzvaru pār “AVANTEX” (5:2 un trīs vārti Mihailam Nosikam), kā arī pārliecinoši atzīstot “Marshal FC” pārākumu – 3:9 (četri vārti Sergejam Babinam).

Vēl grupas līdere “LSPA” ar 4:3 pēc spraigas spēkošanās pieveica “OSK Ostnieks”, bet “Rīgas Pašvaldības Policija” ar identisku rezultātu lika kapitulēt “MLFC Victoria/Lerona”.

D grupas ietvaros pēc izcīnītās uzvaras vadību pārņēmusi “LSPA” (23), apsteidzot FK “Kadaga” (21), bet vēl vadošo komandu kvartetā ierindojas “Marshal FC” (19) un “OSK Ostnieks” (15).

Rīgas telpu futbola čempionāta 3.līgas C apakšgrupā jau šonedēļ zelta medaļas var nodrošināt līdere “Estoty/JOMA TEAM” (30), kas tuvāko sāncensi “Stopiņi” (21) apsteidz par deviņiem punktiem. Ņemot vērā to, ka “Stopiņi” telpu futbolistiem jāaizvada vēl trīs mači (viens no tiem pret “Estoty/JOMA TEAM”), viņi zelta medaļas godalgas var izcīnīt tikai pie simtprocentīgas bilances sasniegšanas, kā arī tad, ja tiešā konkurente zaudēs savas četras atlikušās cīņas.

Abas līderes aizvadītajā nedēļā izspēlēja pa vienam mačam – “Estoty/JOMA TEAM”, pateicoties trim Mihaila Suvorova vārtu guvumiem, ar 10:2 sagrāva trešās vietas īpašnieci “Medical Group DENS” (16), savukārt Oļega Darmoroza realizētais “hat-trick” palīdzēja “Stopiņi” spraigā mačā ar 5:4 pārspēt “Evolution Gaming”.

Pavisam neveiksmīgs šis laika periods izvērtās ceturtajā pozīcijā esošajai “Baltic Express LV” (13), kas piedzīvoja divus zaudējumus, atzīstot “Husky/LSPA” (3:4) un FK “Laikmets” (1:2) pārākumu.

Visbeidzot 3.līgas D grupā sāncensēm punktus izteiksmes ziņā pilnīgi neaizsniedzama kļuvusi līdere “Napalm”, kas otrā posma stadijā uzvarējusi sešas no septiņām spēlēm. Apakšgrupas pirmās vietas īpašniece šoreiz ar rezultātu 4:2 pārspēja “HAVI Logistics”.

Savukārt vicelīdere “Ķekavas novads”, kas no “Napalm” atpaliek jau 14 punktus un ir zaudējusi pat teorētiskas izredzes sāncensi “noķert”, aizvadītās nedēļas ietvaros savā vienīgajā mačā dalīja punktus uz pusēm ar priekšpēdējā vietā esošo “Xteam.lv/Lerona” – 1:1.

Vēl no pārējiem mačiem jāizceļ FC “Inter STAR 35+” īstenotā 13:1 sagrāve pār “Satis Grupa”, kā arī trešās vietas pārstāves “Riga United” neizšķirts ar FK “Kadaga 2” – 3:3.
Zibensziņas
2016.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - NewProject (1:2)
M.Tumanovs 18 - A.Lavrenovs 20; P.Nikitonovs 36
bildes un video

2016.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI (uz 14.03.2016)>>>

NewProject - 2016.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8 fināla DSV Transport - JakoSport&Graanul Pellets spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Estoty / JOMA TEAM - RTU FC spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla NewProject - LNOB /Mārupe spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NewProject - TENTE spēles bildes un video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Otrajā un Trešajā līgā – 2015.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Valdis Olders
Valdis Olders

(Rīgas Pašvaldības Policija)
46

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin