Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987


Ziņas
“RSU” uzveic līderi, pārējās spēlēs neizšķirti
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 1.2.2016
Svētdien Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē tika aizvadītas kārtējās “SYNOTtip” Rīgas telpu futbola čempionāta Elites līgas spēles. Svarīgu uzvaru kaldināja “RSU”, kas spraigā mačā uzveica pašreizējo kopvērtējuma līderi “JakoSport&Graanul Pellets”, savukārt trijos atlikušajos dueļos tika fiksēts neizšķirts iznākums.

Uzvaras vai pat neizšķirta gadījumā šajā mačā “JakoSport&Graanul Pellets” pilnīgi droši neatkarīgi no citu komandu maču rezultātiem garantētu sev iekļūšanu pirmajā četriniekā, kas sacensību otrajā stadijā turpinās cīņu par godalgoto vietu trijnieku, tomēr, ielaižot vārtus mača noslēdzošajā minūtē, turnīra līdere ar rezultātu 5:6 bija spiesta atzīt “RSU” pārākumu, tiesa, ar to pietika, lai “JakoSport&Graanul Pellets” kā pirmā nodrošinātu vietu labākajā četriniekā, jo visas pārējās konkurentes šajā kārtā zaudēja svarīgus punktus.

Spēles pirmais puslaiks noslēdzās, rezultātam esot abpusējā līdzsvarā (2:2), savukārt drīz pēc pārtraukuma “JakoSport&Graanul Pellets” izdevās iegūt divu vārtu handikapu – 4:2. Šāds turnīra līderes pārsvars turējās līdz 32.minūtei, kad neilgā laika periodā “RSU” prata atjaunot neizšķirtu, savukārt 38.minūtē arī izvirzījās vadībā – 5:4.

Un arī tas vēl nebija viss. “JakoSport&Graanul Pellets” drīz vien no jauna izlīdzināja rezultātu, taču cīņas pēdējā minūtē gūtie Artūra Mhitarjana vārti ļāva tik svarīgos trīs punktus iegūt “RSU” vienībai. Viņš šajā cīņā guva kopumā divus vārtus, bet sacensību rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ar desmit trāpīgiem raidījumiem pacēlās uz trešo vietu, atpaliekot no komandas biedra Vsevoloda Čamkina par diviem, bet no līdera šajā statistikas rādītājā Igora Kapustina (“FREE”) – par septiņiem vārtu guvumiem.

Bez A.Mhitarjana uzvarētāju rindās trīs vārtus guva Edgars Strautiņš, bet vienus – Ojārs Kalnozols. Savukārt sāncenšiem “dubli” realizēja Pavels Zvančuks un Anatolijs Maksimenko, kamēr viens trāpīgs sitiens Igora Poļakova rēķinā.

Citā svētdien notikušajā mačā punktus uz pusēm dalīja “FREE” un FK “Rīnūži Rīga”, vienojoties par neizšķirtu – 2:2. Abus vārtus FK “Rīnūži Rīga” labā guva Sergejs Redkins, savukārt “FREE” vienībai vienu reizi precīzs bija iepriekš minētais šī brīža sacensību labākais “snaiperis” I.Kapustins, bet vēl reizi bumba ielidoja FK “Rīnūži Rīga” vārtos pēc pašu spēlētāja netīša raidījuma.

Uzvarētājs netika noskaidrots arī citu vadošā sešinieka dalībnieču duelī starp “Garāža” un FC “Inter STAR”, spēlei noslēdzoties 1:1. Kārtas mazrezultatīvākajā cīniņā “Garāža” vienību 5.minūtē vadībā izvirzīja Artūrs Ēdolfs, uz ko “Inter STAR” atbildēja ar 24.minūtē gūtajiem Roberta Borodas vārtiem.

Visbeidzot sacensību kopvērtējuma tabulas pastarīšu mačā “LNOB/Mārupe” slēdza “miera līgumu” ar “RTU FC/TUC” – 3:3. Jāpiebilst, ka “studenti” no zaudējuma izglābās cīņas pēdējā minūtē, kad izlīdzinājuma vārtus guva Kārlis Vikmanis, kurš bija precīzs arī abos pārējos “RTU FC/TUC” rezultatīvajos raidījumos. Savukārt “LNOB/Mārupe” rindās pa reizei atzīmējās Aigars Meri, Kristaps Eimanis un Rihards Celmiņš.

Turnīra kopvērtējuma tabulā - divas kārtas pirms sacensību pirmā etapa noslēguma - “JakoSport&Graanul Pellets” (25) ir garantējusi sev vietu pirmajā četriniekā, pārējas piecas līderes vel turpina cīņu par atlikušajām trīs vakancēm. Visizdevīgākajā situācijā punktu izteiksmes ziņā atrodas “RSU” (22) un FK “Rīnūži Rīga” (21), savukārt atlikušajam trijniekam, kurā ietilpst “FREE” (19), FC “Inter STAR” (19) un “Garāža” (17), noslēdzošajos mačos nāksies maksimāli krāt punktus.
Zibensziņas
2016.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - NewProject (1:2)
M.Tumanovs 18 - A.Lavrenovs 20; P.Nikitonovs 36
bildes un video

2016.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI (uz 14.03.2016)>>>

NewProject - 2016.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8 fināla DSV Transport - JakoSport&Graanul Pellets spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Estoty / JOMA TEAM - RTU FC spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla NewProject - LNOB /Mārupe spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NewProject - TENTE spēles bildes un video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Otrajā un Trešajā līgā – 2015.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Andžejs Sokolovs
Andžejs Sokolovs

(FK Kadaga 2*)
40
Artjoms Kononovičs
Artjoms Kononovičs

(FK Kadaga 2*)
43
Artjoms Kononovičs (fārmklubs)
Artjoms Kononovičs (fārmklubs)

(FK Kadaga)
43

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin