Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987


Ziņas
“JakoSport&Graanul Pellets” izcīna trešo “sauso” uzvaru
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 30.11.2015
Trešo “sauso” uzvaru, nosargājot savus vārtus neskartus, svētdien Rīgas 15. vidusskolas sporta zālē “SYNOTtip” Rīgas telpu futbola čempionāta Elites līgā izcīnīja pašreizējā līdere “JakoSport&Graanul Pellets”, kas uzveica “Garāža” vienību. Tāpat par trim punktiem savu krājumu papildināja šī brīža otrās vietas īpašniece FK “Rīnūži Rīga”.

“JakoSport&Graanul Pellets” cīņā pret “Garāža” jau pirmo 20 minūšu laikā nodrošināja vērā ņemamu 4:0 handikapu, tādējādi praktiski atrisinot jebkādas neskaidrības par mača uzvarētāju. Pēc pārtraukuma pašreizējā līdere vēl nedaudz palielināja pārsvaru, izcīnot 5:0 panākumu. Divus vārtus uzvarētāju rindās guva Artjoms Voroņins, bet pa reizei izcēlās Arturs Klimovičs, Andrejs Motiļs un Vitālijs Smirnovs.

Kā minēts, šī “JakoSport&Graanul Pellets” bija jau trešā “sausā” uzvara turnīra ietvaros – iepriekš komanda izcīnīja arī 7:0 uzvaru pār “RTU FC/TUC” un guva 5:0 panākumu pret “LNOB/Mārupe”.

Krietni spraigākā cīņā svētdien savu ceturto uzvaru pēdējās piecās spēlēs izcīnīja šobrīd kopvērtējuma tabulā otrajā pozīcijā esošā FK “Rīnūži Rīga”, kas ar 5:3 uzveica “LNOB/Mārupe”. Pēc nokļūšanas zaudētāju lomā jau ceturtajā spēles minūtē “LNOB/Mārupe” telpu futbolisti vairākkārt prata sadeldēt rezultāta deficītu līdz minimumam (no 0:2 uz 1:2 un no 1:3 uz 2:3), tomēr mača izšķirošajā daļā “Rīnūži Rīga” prata nosargāt pārsvaru, izcīnot nu jau kārtējo panākumu.

Uzvarētāju rindās ar vārtu guvumu spēles protokolā atzīmējās Ingus Makovskis, Pēteris Nagla, Mihails Jankovskis, Dmitrijs Telešs un Viktors Kurma, kamēr sāncenšu rindās precīzi sita Krists Rozgals, Jānis Kārkliņš un Valērijs Sačjoks.

Kārtas rezultatīvākajā mačā pašreizējā kopvērtējuma pastarīte “RTU FC/TUC” spēles ziņā izrādīja cienīgu pretestību “RSU” komandai, tomēr pēdējā daudz prasmīgāk realizēja savas vārtu gūšanas iespējas, izcīnot uzvaru ar rezultātu 8:4. Rīgas Stradiņa Universitātes (RSU) atbalstītās komandas labā “hat-trick” realizēja Edgars Strautiņš, bet pa vieniem vārtiem guva Toms Rajeckis, Alberts Mhitarjans, Ojārs Kalnozols, Nikolass Pietruga un Vsevolods Čamkins. Zaudētāju rindās izcēlās Sandis Blumbahs, Emīls Draška, Igors Krilovs un Ģirts Paulis.

Visbeidzot vēl vienā svētdienas cīņā trīs Igora Kapustina vārtu guvumi sekmēja “FREE” izcīnīto 5:0 uzvaru pār FC “Inter STAR”. Pa reizei uzvarētāju rindās atzīmējās arī Andrejs Lebedevs un Edvards Jansons, “FREE” komandai izcīnot pirmo uzvaras Elites līgas čempionātā.

Turnīra kopvērtējuma tabulā, kā minēts, ar 15 punktiem pirmo vietu saglabā “JakoSport&Graanul Pellets”, no kuras par diviem punktiem atpaliek FK “Rīnūži Rīga”, bet par pieciem – “RSU”. Turpat netālu no līderu trijnieka izkārtojušās arī “Garāža” un FC “Inter STAR” (katra pa 9 punktiem).

Līgas rezultatīvākais spēlētājs ir astoņus vārtus guvušais “RSU” pārstāvis V.Čamkins, bet uz otro vietu, pateicoties svētdienas veikumam, pacēlies septiņas reizes precīzi situšais I.Kapustins no “FREE”.

Elites līgas nākamā kārta risināsies jau šo svētdien, 6. decembrī. Tajā turnīra dalībniekus gaida ne tikai kārtējās spraigās cīņas, bet arī čempionāta organizatoru sarūpēta video sesija, kuras laikā tiks iemūžināti visi četri dueļi.
Zibensziņas
2016.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - NewProject (1:2)
M.Tumanovs 18 - A.Lavrenovs 20; P.Nikitonovs 36
bildes un video

2016.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI (uz 14.03.2016)>>>

NewProject - 2016.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8 fināla DSV Transport - JakoSport&Graanul Pellets spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Estoty / JOMA TEAM - RTU FC spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla NewProject - LNOB /Mārupe spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NewProject - TENTE spēles bildes un video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Otrajā un Trešajā līgā – 2015.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Dmitrijs Savins
Dmitrijs Savins

(OSK Ostnieks)
34
Raitis Millers
Raitis Millers

(Garāža 2*)
38
Andrejs Kuprins
Andrejs Kuprins

(Baltic Express LV)
44
Vladislavs Veselovs
Vladislavs Veselovs

(UNICEF)
47

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin