Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
Rīgas telpu futbola čempionāts 2015./2016.
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 11.aprīlī Kopējais spēļu skaits: 418 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 2987


Ziņas
“Stopiņi” izcīna septīto uzvaru pēc kārtas
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 23.11.2015
Notikumi turpina uzņemt apgriezienus abās “SYNOTtip” Rīgas telpu futbola čempionāta zemākajās līgās. Visa turnīra kopskatā joprojām par sevi liek runāt 3.līgas A apakšgrupas līdere “Stopiņi”, kas sestdien izcīnīja jau septīto uzvaru pēc kārtas un joprojām ir vienīgā abu līgu dalībniece ar simtprocentīgu rezultātu bilanci.

Panākumu sēriju “Stopiņi” turpināja ar pieciem Oļega Darmoroza gūtajiem vārtiem izcīnītajā 7:3 triumfā pār “Riga United”. Pateicoties šim veikumam, O.Darmorozs ar kopumā 14 trāpīgiem sitieniem nostiprinājies 3.līgas rezultatīvāko spēlētāju saraksta pašā priekšgalā, savukārt pati komanda – stabilā A grupas līderes statusā. Tuvākā “Stopiņi” komandas sekotāja tabulā ir “Medical Group DENS” (16), kas savā vienīgajā mačā ar 5:2 lika kapitulēt FC “Inter STAR 35+” un iepaliek no līderes piecu punktu intervālā.

Nākamās divas pozīcijas kopvērtējumā ieņem attiecīgi “Garāža 2” (4:4 neizšķirts pret “Napalm”) un “Baltic Express LV” (10:3 pret “Napalm” un “Xteam.lv/Lerona”), bet neviena no atlikušajām četrām grupas dalībniecēm nav izcīnījusi vairāk par četriem punktiem.

3. līgas B apakšgrupā aizvadītās nedēļas šķērsgriezumā jāatzīmē “Estoty/JOMA TEAM” veikums – viena no grupas līderēm guva svarīgus panākumus cīņā ar sīvākajām konkurentēm, uzveicot gan FK “Laikmets” (7:1), gan arī “Evolution Gaming” (6:0). Jāpiebilst, ka FK “Laikmets” un “Evolution Gaming”, kas vēl vienā mačā guva virsroku pār “HAVI Logistics” (3:1), šie bija pirmie zaudējumi sezonas ietvaros. B grupas ietvaros jāmin, ka joprojām savus pirmos punktus nevar izcīnīt “Satis Grupa” – cīņā ar FK “Kadaga 2” apakšgrupas pastarīte piedzīvoja devīto zaudējumu pēc kārtas (1:7).

3.līgas rezultatīvāko spēlētāju sarakstā, kā minēts, priekšgalā izvirzījies O.Darmorozs ar 14 vārtu guvumiem, savukārt 11 precīzi sitieni Mihaila Suvorova (“Estoty/JOMA TEAM”) rēķinā.

Tikmēr 2.līgas A apakšgrupas kontekstā nedēļas gaitā jāizceļ “Industrial Steel Group” (13) veikums – izcīnīti panākumi pār “Cerber” (3:1) un “OSK Ostnieks” (4:2). No grupas līderu pulka uzvaru bagāžu papildināja arī “EUROLOGI” (13), negaidīti pārliecinoši ar 8:3 sagraujot pašreizējo līderi “Olaine” (trīs vārti Oļegam Kuzņecovam), savukārt tabulas lejasgalā pagaidām esošā “AVANTEX” svinēja pirmo uzvaru sezonā, pārspējot “Cerber” – 5:3.

A grupas vadošais līderu kvartets patlaban izkārtojies ļoti blīvi. Nedaudz priekšā konkurentēm atrodas “Olaine” (14), par punktu atpaliek “Industrial Steel Group” un “EUROLOGI”, savukārt 12 punktus iekrājusi “OSK Ostnieks”. Neviena no pārējām četrām vienībām šobrīd desmit punktu barjeru nav spējusi pārsniegt.

Visbeidzot šīs pašas līgas B apakšgrupā gana ražena nedēļa padevās “Akela Kļūdījās” vienībai. Pašreizējā līdere divās spēlēs guva maksimāli iespējamos sešus punktus, uzveicot “UNICEF” (7:4 un “pokeris” uzvarētāju rindās Andrejam Grišajevam) un, atspēlējot 0:3 deficītu, arī FK “Kadaga” (8:5). Pat trīs mačus vienas nedēļas ietvaros paspēja aizvadīt “Baltic International Bank” (BIB), sakrājot četrus no teorētiski iegūstamajiem deviņiem punktiem – panākums un neizšķirts dueļos ar “LSPA” (4:3 un 6:6), kā arī neveiksme cīņā ar “RegVardy” (2:6).

Savā vienīgajā mačā uzvaras laurus plūca arī vicelīdere “USB”, ar rezultātu 6:4 pārspējot “UNICEF”. Kopvērtējuma tabulā, kā minēts, vadības grožus šobrīd tur “Akela Kļūdījās” (19), bet līdere visciešāk uz papēžiem min “USB” (15), “RegVardy” (11) un BIB (10).

2.līgas rezultatīvākais spēlētājs ar 12 vārtu guvumiem ir “Olaine” pārstāvis Vladislavs Medvedins, savukārt 11 precīzi sitieni Maksima Panfilova (“Akela Kļūdījās”) rēķinā.
Zibensziņas
2016.gada Rīgas telpu futbola SUPER kausa izcīņa:
JakoSport&Graanul Pellets - NewProject (1:2)
M.Tumanovs 18 - A.Lavrenovs 20; P.Nikitonovs 36
bildes un video

2016.gada Rīgas telpu futbola kausa izcīņas REZULTĀTI (uz 14.03.2016)>>>

NewProject - 2016.g. Rīgas telpu futbola kausa ieguvēji!

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/8 fināla DSV Transport - JakoSport&Graanul Pellets spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/4 fināla Estoty / JOMA TEAM - RTU FC spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas 1/2 fināla NewProject - LNOB /Mārupe spēles bildes un video

Rīgas telpu futbola kausa izcīņas FINĀLA NewProject - TENTE spēles bildes un video

Papildpieteikumu un spēlētāju pāreju termiņš Rīgas čempionāta Elites, Otrajā un Trešajā līgā – 2015.gada 31.decembris.


Ziņas

Šodien uzsauc
Deniss Liukonens
Deniss Liukonens

(Cerber)
35

Aktuālais video

Ziņu arhīvs

Atbalstītāji: 
© Futbola Turnīru Asociācija 2012, rakstiet fta@fta.lv. Admin