Latvijas futbola federācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
RĪGAS PILSĒTAS 2022.GADA JAUNATNES ČEMPIONĀTS
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 1.novembrī Kopējais spēļu skaits: 308 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 1850
 
Ziņas
Noslēgumam tuvojas U-12 čempionāts “9:9” formātā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 5.10.2022
Arvien tuvāk noslēgumam tuvojas Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Latvijas Futbola federācijas (LFF) organizētās 2022. gada Rīgas jaunatnes meistarsacīkstes U-12 vecuma grupā pēc formāta “9:9”, kur noslēdzošās turnīra cīņas un svinīgā apbalvošanas ceremonija plānota 29. oktobrī. Turnīra kopvērtējumā vadošās pozīcijas arvien saglabā “RFS Akadēmija” un FS “Metta/Rīga”.

Kā ziņots, eksperimentālais turnīrs pēc šāda veida formāta tika organizēts pirmo reizi, un turnīra mači notiek Mežaparka dabīgā seguma laukumā un RTU stadionā.

Abas pašreizējās turnīra tabulas līderes joprojām ir vienīgās no desmit sacensību dalībniecēm, kuras vēl ne reizi nav izjutušas zaudējuma rūgtumu. “RFS Akadēmija” futbolisti septiņos mačos iekrājuši 19 punktus, kamēr FS “Metta/Rīga” vienība sešās cīņās savākusi par trim punktiem mazāk. Katra no tām līdzšinējās spēlēs guvusi pa 46 (!) vārtiem, bet to savstarpējā cīņā, kas risinājās aizvadītajā svētdienā, tika piedzīvots kaujiniecisks neizšķirts – 2:2.

Ar 15 izcīnītiem punktiem šobrīd čempionāta tabulas trešajā pozīcijā izkārtojusies “Riga FC Academy”, kas vienīgo neveiksmi sacensībās piedzīvoja pret FS “Metta/Rīga” (4:8), bet vēl desmit punktu robežu izdevies pārsniegt arī “Mārupes SC” futbolistu jaunajai maiņai, kura triumfējusi četros dueļos, bet piekāpusies līderei “RFS Akadēmija” (1:2).

Čempionāta rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā arvien atrodas FS “Metta/Rīga” pārstāvis Rodrigo Laimiņš, kura rēķinā 15 trāpīgi raidījumi.

Kā ziņots, uzvarētājs turnīrā tiks noskaidrots pēc viena riņķa izspēles, katrai dalībniecei ar katru aizvadot vienu maču. Plašāku informāciju iespējams iegūt www.fta.lv/jaunatne/u12/2022.
Zibensziņas
"Ādas Bumbas" 2022.gada posmi: 15.maijs, 12.jūnijs, 14.augusts, 4.septembris.

Ziņas


Ziņu arhīvs


© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin