Latvijas futbola federācija  Rīgas Futbola Federacija  Rīgas dome  
RĪGAS PILSĒTAS 2021.GADA JAUNATNES ČEMPIONĀTS
Pēdējo reizi atjaunots: pirmdien, 18.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 336 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 1887
 
Ziņas
“Ādas Bumbas” čempionātā triumfē FS “Metta” un “Mārupes” SC
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 8.9.2021
Aizvadītajā svētdienā – 5.septembrī – noslēdzās Rīgas jaunatnes čempionātu ietvaros notiekošais Rīgas Futbola federācijas (RFF) rīkotais un Latvijas Futbola federācijas (LFF), kā arī Mārupes Sporta centra atbalstītais “Ādas Bumbas” turnīrs. U-13 vecuma grupā triumfēja FS “Metta”, bet U-15 konkurencē nepārspēta palika “Mārupes” SC vienība. Abas laureātes tādējādi nodrošināja dalību “Ādas Bumbas” Latvijas finālturnīram.

Kā iepriekš vēstīts, šīm sacensībām dalībnieces nedrīkstēja pieteikt šī gada Latvijas jaunatnes čempionāta Elites grupas spēlētājus.

U-13 vecuma grupā, kur startēja septiņas dalībnieces aizvadot viena riņķa turnīru, svētdien notikušajā noslēdzošajā sabraukumā notika astoņi dueļi. Divos no tiem pārliecinošas uzvaras kaldināja FS “Metta” jaunā futbola maiņa, sagraujot SK “Vēsma” (10:0) un “Mārupes” SC (6:0 vienības un tādējādi ar kopumā 14 iekrātajiem punktiem nodrošinot pirmo pozīciju sacensību kopvērtējuma tabulā.

Vien punkta tiesas attālumā no uzvarētājas čempionātā finišēja RFK “Daugava Rīga”, kas šajā sabraukumā svinēja rekordlielu uzvaru pār SK “Vēsma” (21:2!), kā arī sarūgtināja RFSA (2:0), savukārt godpilno trešo vietu sacensībās izcīnīja RFS (12), sagraujot attiecīgi SK “Līderis” (9:1) un SK “Vēsma” (14:1). Tabulas tālākajās vietās izkārtojās attiecīgi “Mārupes” SC (10), RFSA (8), SK “Līderis” (3) un SK “Vēsma” (0).

Tikmēr vecākajā jeb U-15 grupā, kur spēkojās piecas dalībnieces, svētdien pēc noslēdzošo maču aizvadīšanas, kā minēts, zelta medaļas izcīnīja “Mārupes” SC (12), kas “sausā” atstāja SK “Līderis” (4:0) un RFK “Daugava Rīga” (2:0). Pa sešiem punktiem “savāca” FS “Metta” un SK “Līderis”, taču tā kā savstarpējā duelī pārāka ar 6:1 bija pirmā, tad priekšrocību cīņā par sudraba godalgām ieguva FS “Metta”, kas bez šī panākuma vēl arī piekāpās RFSA – 0:1.

Divās noslēdzošajās tabulas ailītēs izkārtojās attiecīgi RFK “Daugava Rīga” un RFSA ar trim punktiem – šo komandu savstarpējā cīniņā pārāki ar 5:3 bija “Daugava” jaunie futbolisti, tādējādi ieņemot ceturto vietu.

Uzreiz pēc sacensību noslēguma katrā vecumā grupā risinājās svinīgā apbalvošanas ceremonija – uzvarētāji saņēma kausus un medaļas, bet pilnīgi visi dalībnieki – piemiņas dāvanas. Jo īpaši šajā ziņā jāizceļ RFF sadarbības partnera SPLAT iniciatīva, parūpējoties par pārsteigumu dalībniekiem – spēļu dienā visiem futbolistiem bija iespēja pašu spēkiem kopā ar SPLAT speciālistiem pagatavot zobu pastu, turklāt katrs spēlētājs arī saņēma partnera īpaši sarūpētu dāvanu.

“Ādas Bumbas” Latvijas finālturnīrs abām vecuma grupām norisināsies 8. oktobrī Jaunmārupes pamatskolas stadionā.

Kā ziņots, sacensību galvenais uzdevums ir popularizēt futbolu Rīgas reģiona jaunatnes vidū un sekmēt jauno futbolistu meistarības izaugsmi. Pērn “Ādas Bumbas” sacensībās U-13 vecuma grupā triumfēja Mārupes SC, kamēr starp U-15 komandām pārākā izrādījās FS “Metta” jaunā futbola maiņa.

Vairāk informācijas meklējiet turnīra mājas lapā: www.fta.lv/jaunatne.
Zibensziņas
"Ādas Bumbas" 2021.gada posmi: 11.jūlijs, 15.augusts, 5.septembris.

Ziņas


Ziņu arhīvs


© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin