Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija
2015.g. Rīgas un Latvijas pludmales futbola turnīri
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 30 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 261
Noslēdzies Rīgas pludmales futbola čempionāta pirmais aplis
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 1.7.2015
Otrdien, 30.jūnijā, tika aizvadītas Rīgas pludmales futbola čempionāta pirmā apļa pēdējās spēles. Likumsakarīgas uzvaras izcīnīja FK "TUC" un "Kreiss", savukārt VBFK nedaudz negaidīti pārspēja RTU FC, kas gan saglabā līderpozīcijas. Tik pat – 12 – punkti ir arī "Kreiss", bet par trim mazāk VBFK.

Piektās kārtas ievadā laukumā devās Ludzas un FK "TUC" vienības. Spēles favorīti "TUC" jau devītajā minūtē ieguva divu vārtu pārsvaru, taču pretinieki nedomāja padoties, pirmās trešdaļas pēdējā minūtē panākot izlīdzinājumu 2:2. Līdzīga spēle turpinājās līdz pat trešā perioda piektajai minūtei, kad Aleksejs Šroms, realizēdams paša nopelnīto "pendeli", izvirzīja FK "TUC" vadībā 5:4. Atlikušajā laikā A.Šroms guva vēl vienus vārtus, noformēdams "hat-trick", bet punktu spēlei pielika Eduarda Žuravļova precīzais sitiens – 7:4.

Arī nākamā cīņa starp RTU FC un VBFK komandām izvērtās ļoti spraiga. Uz diviem Kristapa Taulavičus vārtu guvumiem RTU atbildēja ar Mārtiņa Akmentiņa precīzu sitienu, bet tad divus vārtus atkal guva Valta Būmaņa aizbilstamie – 1:4. "Studenti" nepadevās, 32.minūtē panākot izlīdzinājumu 4:4. RTU neveiksmīga izrādījās 36.minūte, kad t.s. "autogols" atnesa panākumu VBFK – 4:5.

Visbeidzot, kārtas un pirmā apļa noslēdzošajā mačā tikās "BFS/Ropaži" un "Kreiss" vienības. Pašreizējie valsts čempioni saviem oponentiem nedeva ne vismazāko iespēju – 7:1. Pa diviem vārtiem "Kreiss" labā guva Nikolajs Kočerigins, Sergejs Travkins un Grigorijs Stepaņuks.

Pēc pirmā apļa līderpozīcijas saglabā RTU FC, bet tik pat punkti – 12 – ir arī "Kreiss". Par trim mazāk VBFK, bet "BFS/Ropaži" un FK "TUC" vienības izcīnījušas pa sešiem punktiem.

Savukārt rezultatīvāko spēlētāju saraksta priekšgalā nostiprinājies Renārs Pastars (RTU FC), kura rēķinā 10 precīzi sitieni. Ar sešiem vārtu guvumiem otro vietu ieņem viņa komandas biedrs Andis Dombrovskis, bet pa piecām reizēm pretinieku vārtsargus sarūgtinājuši Sergejs Travkins ("Kreiss") un Kristaps Taulavičus.

Jau šajā nedēļas nogalē, 4. un 5. jūlijā, Liepājā notiks Latvijas kausa izcīņa, bet Rīgas čempionāts atsāksies 7.jūlijā un turpināsies līdz pat 6.augustam. Sešu komandu konkurencē tiks noskaidrotas trīs ceļazīmes uz Latvijas čempionāta fināla posmu, ko plānots aizvadīt 15.-16. augustā Rīgā vai Jūrmalā, un kurā startēs 12 vienības no visiem sešiem Latvijas futbola reģioniem, izņemot, ja kāds no reģioniem nespēs nodrošināt vietējās kvalifikācijas sacensības.