Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
2015.g. Rīgas un Latvijas pludmales futbola turnīri
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 30 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 261
Ziņas
Sācies Rīgas čempionāts pludmales futbolā
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 5.6.2015
Otrdien, 2.jūnijā, ar spēli starp "BFS/Ropaži" un VBFK vienībām startēja 2015.gada Rīgas pludmales futbola čempionāts, kas vienlaikus ir viens no kvalifikācijas posmiem Latvijas čempionāta finālturnīram. Pirmajā kārtā uzvaras izcīnīja VBFK, RTU un "Kreiss".

Kā jau minēts, gods atklāt čempionātu tika "BFS/Ropaži" un VBFK komandām. Neskatoties uz to, ka Mihaila Busela padotie pirms nedaudz vairāk kā nedēļas bija itin pārliecinoši triumfējuši Rīgas kausa izcīņā, tai skaitā pieveicot VBFK ar rezultātu 4:1, šoreiz izteikt pārsvars piederēja Valta Būmaņa blicei, kas pretiniekus pārspēja ar rezultātu 6:1 (2:0, 2:0, 2:1), turklāt "BFS/Ropaži" goda vārtus guva vien pašā mača izskaņā, rezultātam tobrīd esot jau 6:0 VBFK labā.

Intriga izpalika arī otrajā mačā, kurā RTU ar 8:0 (2:0, 4:0, 2:0) sagrāva Ludzas vienību. Ar pirmo "hat-trick" čempionātā izcēlās Renārs Pastars, bet divus vārtus pievienoja Andis Dombrovskis.

Toties pirmās kārtas pēdējā spēle starp pašreizējiem valsts čempioniem "Kreiss" un "TUC" izvērtās par īstu saldo ēdienu. Vārtu guvumu nebija īpaši daudz, toties intriga no pirmās līdz pēdējai minūtei. Skanot finālsvilpei, minimālu uzvaru izcīnīja "Kreiss" – 2:1 (0:0, 1:0, 1:1).

Rīgas pludmales futbola čempionāts notiks no 2.jūnija līdz 6.augustam darba dienu vakaros, otrdienās un ceturtdienās, pludmales futbola stadionā Ķīpsalā pie Vanšu tilta. Atkarībā no situācijas citos reģionos, minimums trīs, bet maksimums četras labākās komandas kvalificēsies Latvijas čempionāta finālturnīram, ko plānots aizvadīt 15.-16. augustā Rīgā vai Jūrmalā, un kurā startēs 12 vienības no visiem sešiem reģioniem, izņemot, ja kāds no reģioniem nespēs nodrošināt vietējās kvalifikācijas sacensības.

Savukārt Latvijas kausa izcīņa notiks 4. un 5. jūlijā Liepājā.
Zibensziņas
Latvijas SUPERKAUSA izcīņa Kreiss (Rīga) - DinamoLat (Rīga)
pamatalaikā 9:4 (protokols)
Foto
Video

Ziņas

Šodien uzsauc
Kristaps Taulavičus
Kristaps Taulavičus

(VBFK (Jūrmala))
31

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin