Latvijas futbola federācija  Futbola Turnīru Asociācija  Rīgas Futbola Federacija    
2015.g. Rīgas un Latvijas pludmales futbola turnīri
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 15.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 30 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 261
Ziņas
RFF aicina uz pludmales futbola sezonas atklāšanas svētkiem
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 22.5.2015
Neskatoties uz maija nogalei neraksturīgi drēgno laiku aiz loga, jau šo sestdien, 23.maijā, pludmales futbola sezona Latvijā tiks oficiāli atklāta. Pulksten 11:00 superkausa izcīņas spēlē tiksies pērnā gada valsts čempioni un kausa ieguvēji "Kreiss" un "izaicinātāji" – "Dinamo Lat" komanda, kas zaudēja kausa izcīņas finālā. Uzreiz pēc tam, no pulksten 12:00, notiks Rīgas kausa izcīņa ar sešu komandu piedalīšanos. Visas spēles tiks aizvadītas pludmales futbola stadionā Ķīpsalā, pie Vanšu tilta.

Tradīcija sezonas sākumā aizvadīt superkausa izcīņas spēli, kurā tiekas iepriekšējā gada čempioni un kausa ieguvēji (gadījumos, ja abus titulus izcīnījusi viena komanda, tad – kausa izcīņas finālisti), tika ieviesta 2013.gadā, kad "Kreiss" pēcspēles sitienu sērijā ar 5:4 pieveica Ventspils "Honda". Savukārt pērn "BFS/Skonto/Atlas" ar 4:1 pārspēja čempionus "Kreiss".

Kas attiecas uz Rīgas kausa izcīņu, tad šim turnīram vēsture vēl senāka – kopš 2010.gada, kad tika atklāts pludmales futbola laukums "Ķeizarmežā". Toreiz četru komandu konkurencē triumfēja FC "Raita". Nākamajos gados par sezonas atklāšanas turnīru uzvarētājiem kļuvuši "Skonto" FC (2011., 2013.), "Jaunais dinamietis" (2012.) un "Kreiss" (2014.). Interesants fakts – tikai viena komanda – "TUC" – piedalījos visos piecos aizvadītajos turnīros, labākie sasniegumi – otrā vieta 2012.gadā un trešā vieta pērn, un plāno startēt arī sestdien.

Šopavasar, kā jau minēts, pieteikušās sešas komandas. Bez jau pieminētās "TUC" vienības arī valsts čempioni "Kreiss", vicečempioni RTU, kā arī VBFK, "VUSK Stolichnaya" un Ropažu blices. Komandas aizvadīs viena apļa turnīru ar saīsinātu spēles laiku (3 x 8 minūtes), uzvarētāju godināšana paredzēta ap pulksten 16:00.

Rīgas Futbola federācija aicina visus futbola, jo īpaši – pludmales futbola, interesentus nelaist garām lielisko iespēju vērot šo dinamisko, aizraujošo spēli pašā Rīgas sirdī. Jāpiemin, ka šī būs arī lieliska iespēja klātienē novērtēt Latvijas labāko pludmales futbolistu, tostarp – izlases kandidātu, meistarību un prasmes.

Zibensziņas
Latvijas SUPERKAUSA izcīņa Kreiss (Rīga) - DinamoLat (Rīga)
pamatalaikā 9:4 (protokols)
Foto
Video

Ziņas

Šodien uzsauc

Ziņu arhīvs© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin