Rīgas futbola čempionāts 2018
Pēdējo reizi atjaunots: ceturtdien, 4.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 108 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 522
Ziņas
Maija sākumā startēs Rīgas futbola čempionāta jaunā sezona
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 8.4.2019
Šā gada 6. maijā ar Superkausa spēli starp FC “BetLanes” un FK “Jūrnieks” starts tiks dots tradicionālajam Rīgas futbola čempionātam, kuru organizē Rīgas Futbola federācija sadarbībā ar Futbola Turnīru asociāciju (FTA) un Latvijas Futbola federāciju (LFF). Salīdzinājumā ar pērno sezonu sacensības skārušas vairākas būtiskas izmaiņas.

Iepriekšējā gadā turnīra dalībniekiem bija iespēja pieteikties divās līgās, proti, Elites (Latvijas 2.līgas Rīgas reģiona sacensības) un Izaicinājuma jeb 3. līgā. No šīs sezonas 2. līgas turnīrs līdzīgi kā Virslīgas un Pirmās līgas sacensības pilnībā pārgājušas LFF paspārnē, savukārt RFF paralēli tam organizē Latvijas galvaspilsētas čempionātu tiem kolektīviem, kuri dažādu iemeslu dēļ nespēj izpildīt LFF noteiktos dalības kritērijus un nepretendē ceļazīmei uz Pirmās līgas sacensībām. Jāatzīmē, ka hierarhiski Rīgas čempionāts pašmāju sacensību struktūrā nepretendē uz Trešās līgas statusu - tas ir atsevišķs turnīrs.

Turnīru plānots aizvadīt orientējoši no 6. maija līdz 15. septembrim divos riņķos, katrai dalībniecei izspēlējot vidēji vienu maču nedēļā. Plānots, ka čempionātā startēs astoņas vienības, kuras savos sastāvos varēs iekļaut tikai 18 gadu vecumu sasniegušus futbolistus (izņēmuma kārtā ar vecāku atļauju drīkstēs pieteikt vismaz 14 gadu vecumu sasniegušu spēlētāju), kuri 2019. gada sezonā nav izgājuši laukumā nevienā oficiālā Latvijas (vai citas valsts) Virslīgas, Pirmās līgas un Otrās līgas čempionāta spēlē (ierobežojums neattiecas uz 1984. gadā vai agrāk dzimušajiem, kā arī fārmklubu pārstāvjiem).

Komandas pieteikums speciālā veidlapā kopā ar vēlamajiem mājas spēļu un neērtajiem izbraukuma maču laikiem jānosūta turnīra izpilddirektoram Eduardam Borisevičam līdz 22. aprīlim, savukārt līdz 1. maijam jāveic dalības apmaksa 1200,00 EUR apmērā.

Patlaban provizorisku dalību čempionātā apstiprinājušas jau piecas vienības, proti, SK “Upesciems”, “Riga United FC 2”, FK “Lielupe 2”, “Albatroz” SC un “Dinamo Rīga 2”. Dalībnieku organizatoriskā sapulce plānota 24. aprīlī plkst.16.00 Latvijas Futbola federācijas (LFF) telpās.

Reglaments>>>

Pieteikuma forma>>>

PROMO video>>>
Zibensziņas
2019.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa: 7:0 FC New Project (FC BetLanes) - FK Jūrnieks
M.Neverovskis 24; R.Girgensons 29, 48; M.Bobrovs 54; V.Ziļs 67, 73; V.Baikovs 76 - Aleksejs Samoilenko dz.k.87

foto un video

2018.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa: 2:2 (s.s.5:3)
Monarhs-Flaminko -FK Progress
D.Zolotarjovs 34; D.Prohorovs 67, dz.k.58; S.Travkins dz.k.82; V.Golovizins dz.k.85; D.Lobačs dz.k.90+2 - V.Rimkus 42; Ņ.Petrovs 72; F.G.dosS.Xavier dz.k.65; R.Rožkovskis dz.k.90

foto un video

VIDEO&PHOTO days kalendārs


Ziņas

Šodien uzsauc
Aleksandr Ivanov
Aleksandr Ivanov

(Riga United FC 2)
27
Romāns Kaplāns
Romāns Kaplāns

(FK Lielupe 2)
29

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin