Rīgas futbola čempionāts 2017
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 3.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 137 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 763
Ziņas
B grupā vadību pārņem ogrēnieši
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 5.6.2017
Aktīvi turpinās Rīgas futbola čempionāta izspēle, kur – kā zināms – šajā sezonā par godalgām spēkojas 17 dalībnieces. Ja A apakšgrupā joprojām vadību saglabā ārpus konkurences startējošā FK “Progress 2”, tad B grupā līderes statusu iemantojusi “Ogres novada sporta centrs”, kas tādējādi uz otro pozīciju vismaz pagaidām atbīdījusi ilglaicīgo pirmās vietas īpašnieci “EXCONDO”.

Aizvadītās nedēļas šķērsgriezumā FK “Progress 2” izcīnīja savu piekto uzvaru sešās spēlēs, ar rezultātu 4:2 pārspējot “Riga United” FC. Jāpiebilst, ka pēdējā jau 15.minūtē ieguva daudzsološu 2:0 handikapu, bet 2:1 pārsvaru saglabāja līdz pat mača noslēdzošajām deviņām minūtēm, ka ielaida trīs bezatbildes vārtus. Uzvarētāju rindās “dubli” realizēja Alekss Regža.

FK “Progress 2” vīriem cieši uz papēžiem punktu izteiksmes ziņā min “Monarhs-Flaminko”, no līderiem atpaliekot vairs tikai par vienas uzvaras tiesu. “Monarhi” pagarināja uzvaru sēriju līdz četriem panākumiem, pārspējot gan “AMOKO/02” (3:1), gan arī FK “Sirius” (7:0 un četri vārti Sergejam Sovtusam).

Tāpat pārliecinošu panākumu aizvadītajā nedēļā A grupas ietvaros kaldināja pašreizējā titula ieguvēja FC “Caramba Riga”, kas ar 8:1 sagrāva FK “Fortūna/Ogre”. Ar desmit punktiem FC “Caramba Riga” šobrīd ieņem trešo vietu tabulā.

Tikmēr Rīgas čempionāta B apakšgrupā vadības grožus, kā minēts, pārņēmis “Ogres novada sporta centrs”, kas piecās cīņās iekrājis 12 punktus. Aizvadītajā nedēļā ogrēnieši ar 8:0 sarūgtināja BFS “Reinards-Ropaži”, kā arī ar 6:2 pieveica “New Project”. Savukārt “EXCONDO”, kas no jaunās līderes atpaliek par vienu punktu, mačā pret vēl pozīciju zemāk esošo FK “Jūrnieks Rīga” (10 punkti) piedzīvoja bezvārtu neizšķirtu. Jāpiebilst, ka pēdējā guva virsroku citā cīniņā pret SK “Upesciems”, kur “jūrnieki” triumfēja – 3:0.

Ražīga nedēļa ar maksimāli iespējamo sešu punktu savākšanu padevās FC “RAITA”, kas, pateicoties trim Dmitrija Kuzmina vārtu guvumiem, ar 8:3 sagrāva BFS “Reinards-Ropaži”, kā arī ar 4:2 lika kapitulēt “Albatroz” SC. Savukārt vēl vienā spēlē Oskara Odiņa kompensācijas laikā ar 11 metru sitienu gūtie vārti ļāva SK “Upesciems” “izraut” 2:1 uzvaru pār FK “Dinamo Rīga/Babīte”.

Sacensību rezultatīvāko spēlētāju sarakstā parādījies jauns līderis, proti, Oļegs Semjonovs no FC “Caramba Riga” vienības, kurš ar kopumā deviņiem vārtu guvumiem apsteidzis līdzšinējo pirmās vietas īpašnieku, astoņus vārtus guvušo Ričardu Jirgensonu (“EXCONDO”).
Zibensziņas
2017.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa: 2:3
FC Caramba Riga-FK Progress A.Panasjuks 49, A.Usovs 74, Māris Savinovs dz.k.33+60=s.k.60, O.Semjonovs dz.k.51 - M.Neverovskis 43, Ņ.Petrovs 84, 89, V.Baroniņš dz.k.61

video un
foto (1.puslaiks / 2.puslaiks)


Ziņas

Šodien uzsauc
Kaspars Miks Rosmis
Kaspars Miks Rosmis

(Albatroz SC)
29
Aleksejs Giļņičs
Aleksejs Giļņičs

(FK Jūrnieks Rīga)
31

Ziņu arhīvs

© Futbola Turnīru Asociācija, rakstiet fta@fta.lv. Admin