Rīgas futbola čempionāts 2017
Pēdējo reizi atjaunots: otrdien, 3.oktobrī Kopējais spēļu skaits: 137 (ieplānotas: 0) Kopā iesisti vārti: 763
Rīgas čempionāta kausa izcīņā uzvar FK “Progress”
Autors: Futbola Turnīru Asociācija, datums: 3.10.2017
Par Rīgas futbola čempionāta kausa izcīņas laureātu aizvadītajā sestdienā kļuva FK “Progress” vienība, kas izšķirošajā fināla mačā Daugavgrīvas vidusskolas stadionā ar rezultātu 5:1 pārspēja regulārā turnīra zelta medaļu ieguvēju “Monarhs-Flaminko”, divus vārtus uzvarētāju labā gūstot Vugaram Askerovam.

Mača gaitā pirmie rezultātu atklāja “Monarhs-Flaminko” futbolisti līdz ar precīzu Sergeja Travkina raidījumu, taču cīņas turpinājumā spēle pilnībā aizritēja sāncenšu zīmē. Vēl pirmā puslaika ietvaros FK “Progress” panāca izlīdzinājumu, bet pēc pārtraukuma guva vēl četrus bezatbildes vārtus, panākot uzvaru mačā un iegūstot Latvijas galvaspilsētas kausa trofeju savā īpašumā.

Divus vārtus FK “Progress” labā guva Vugars Askerovs, pa vieniem Ričards Jirgensons un Ņikita Petrovs, bet vēl reizi bumbu netīšām savos vārtos raidīja “Monarhs-Flaminko” futbolists. Jāpiebilst, ka zināmā mērā cīņas iznākumu ietekmēja Viktora Golovizina noraidījums 46.minūtē, kā rezultātā praktiski visu otro puslaiku “Monarhs-Flaminko” bija spiesta cīnīties viena vīra skaitliskajā mazākumā.

Šīs pašas dienas vakarā Rīgas čempionāta laureāti svinīgi tika godināti Rīgas Futbola federācijas (RFF) un Futbola turnīru asociācijas (FTA) ceremonijā naktsklubā “Friends”.

Individuālajās nominācijās pusi no apbalvojumiem organizatoru vērtējumā izpelnījās regulārā čempionāta zelta medaļnieces “Monarhs-Flaminko” pārstāvji – vārtsargs Reinis Sīlis, aizsargs Pāvels Tarasenko un uzbrucējs Aleksandrs Zeņkovs. Par labāko pussargu tika atzīts Oļegs Semjonovs (FC “Caramba Riga”), vērtīgākā spēlētāja nominācijā triumfēja viņa komandas biedrs Aleksandrs Usovs, kamēr kā labākais treneris tika sveikts Aleksandrs Osins (“New Project”).
2017.gada Rīgas futbola SUPER kausa izcīņa: 2:3
FC Caramba Riga-FK Progress A.Panasjuks 49, A.Usovs 74, Māris Savinovs dz.k.33+60=s.k.60, O.Semjonovs dz.k.51 - M.Neverovskis 43, Ņ.Petrovs 84, 89, V.Baroniņš dz.k.61